Zisis57
Μέλος από 13/2/2025- Points
- 116.62
- Yield*
- -4%
- 30 ημερών
- -7%
- Κατάταξη
- 32ος
- Προβλέψεις
- 4586
- Μέση απόδοση
- 1.94
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 51% (2343 από 4586)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 393 | 52.7% | -8.48 | -2.2% | 1.92 |
| X | 11 | 36.4% | +2.65 | +24.1% | 3.18 |
| 2 | 193 | 48.7% | -4.37 | -2.3% | 2.16 |
| 1X | 42 | 59.5% | -1.83 | -4.4% | 1.72 |
| 12 | 8 | 50.0% | -2.55 | -31.9% | 1.35 |
| X2 | 77 | 55.8% | +0.90 | +1.2% | 1.89 |
| Over | 1107 | 55.3% | -8.93 | -0.8% | 1.82 |
| Under | 44 | 43.2% | -9.47 | -21.5% | 1.81 |
| Ημ.1 | 445 | 48.8% | -8.43 | -1.9% | 2.11 |
| Ημ.X | 164 | 43.9% | -6.97 | -4.3% | 2.22 |
| Ημ.2 | 168 | 44.6% | -1.75 | -1.0% | 2.39 |
| Goal | 1389 | 54.1% | -27.77 | -2.0% | 1.83 |
| No Goal | 116 | 46.6% | -15.62 | -13.5% | 1.88 |
| 0-1 Goal | 2 | 50.0% | +1.20 | +60.0% | 3.25 |
| 2-3 Goals | 353 | 39.7% | -70.73 | -20.0% | 2.03 |
| 4-6 Goals | 74 | 32.4% | -21.58 | -29.2% | 2.21 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 218 | 48.2% | -19.47 | -8.9% | 1.97 | |
| 205 | 55.6% | -5.24 | -2.6% | 1.80 | |
| 184 | 56.5% | +23.50 | +12.8% | 2.04 | |
| 165 | 52.7% | -1.15 | -0.7% | 1.95 | |
| 131 | 54.2% | +3.38 | +2.6% | 1.96 | |
| 124 | 48.4% | -8.50 | -6.9% | 1.99 | |
| 122 | 47.5% | -7.83 | -6.4% | 1.98 | |
| 121 | 42.1% | -30.65 | -25.3% | 1.87 | |
| 115 | 52.2% | +3.60 | +3.1% | 2.00 | |
| 111 | 60.4% | +12.10 | +10.9% | 1.90 | |
| 107 | 48.6% | -7.20 | -6.7% | 1.95 | |
| 98 | 51.0% | -3.58 | -3.7% | 2.00 | |
| 97 | 53.6% | +5.28 | +5.4% | 1.94 | |
| 96 | 43.8% | -15.72 | -16.4% | 2.06 | |
| 95 | 52.6% | -6.08 | -6.4% | 1.81 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 132 | 65.2% | -12.38 | -9.4% | 1.40 |
| 1.50 - 1.99 | 3098 | 55.1% | -88.03 | -2.8% | 1.77 |
| 2.00 - 2.99 | 1250 | 41.4% | -98.12 | -7.8% | 2.24 |
| 3.00 - 5.00 | 93 | 31.2% | +5.80 | +6.2% | 3.40 |
| 5.01+ | 13 | 23.1% | +9.00 | +69.2% | 6.24 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 441 | 50.3% | -22.86 | -5.2% | 1.96 |
| 1 - 3 | 905 | 50.1% | -55.01 | -6.1% | 1.93 |
| 3 - 6 | 1139 | 50.9% | -48.12 | -4.2% | 1.93 |
| 6 - 12 | 1538 | 52.1% | -32.59 | -2.1% | 1.94 |
| 12 - 24 | 548 | 50.7% | -27.90 | -5.1% | 1.94 |
| 24 - 48 | 10 | 80.0% | +5.23 | +52.3% | 1.92 |
| 48+ | 5 | 20.0% | -2.48 | -49.6% | 2.04 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
4589 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2/9/2026 | 22:00 | - | Φόλκερκ - Ρέιντζερς | 1 - 2 | Ημ.2 | 2.05 | -1.00 | ||
| 2/9/2026 | 21:45 | - | Μίλγουολ - Ρέξαμ | 0 - 3 | Goal | 1.83 | -1.00 | ||
| 2/9/2026 | 21:45 | - | Γουίγκαν - Μίλτον Κέινς Ντονς | 3 - 1 | Ημ.X | 2.25 | -1.00 | ||
| 2/9/2026 | 21:45 | - | Γουίγκαν - Μίλτον Κέινς Ντονς | 3 - 1 | Over | 1.80 | +0.80 | ||
| 2/9/2026 | 21:45 | - | Λούτον - Στόκπορτ | 2 - 0 | Ημ.X | 2.50 | +1.50 | ||
| 2/9/2026 | 21:45 | - | Μπέρτον - Γουίμπλεντον | 4 - 1 | Goal | 1.91 | +0.91 | ||
| 2/9/2026 | 21:45 | - | Μπέρτον - Γουίμπλεντον | 4 - 1 | Ημ.X | 2.10 | -1.00 | ||
| 2/9/2026 | 21:45 | - | Μάδεργουελ - Νταντί Γιουνάιτεντ | 3 - 0 | Ημ.X | 2.38 | -1.00 | ||
| 2/9/2026 | 21:45 | - | Σέλτικ - Αμπερντίν | 3 - 0 | Ημ.1 | 1.57 | +0.57 | ||
| 2/9/2026 | 21:30 | - | Σιντ Τρούιντεν - Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ | 0 - 3 | Ημ.2 | 2.50 | +1.50 | ||
| 2/9/2026 | 21:30 | - | Σιντ Τρούιντεν - Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ | 0 - 3 | Over | 1.67 | +0.67 | ||
| 2/9/2026 | 21:30 | - | Σιντ Τρούιντεν - Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ | 0 - 3 | 2 | 1.85 | +0.85 | ||
| 2/9/2026 | 21:30 | - | Τουν - Λωζάνη | 0 - 0 | Ημ.1 | 2.50 | -1.00 | ||
| 31/8/2026 | 22:00 | - | Άστον Βίλα - Άρσεναλ | 0 - 1 | Over | 1.73 | -1.00 | ||
| 31/8/2026 | 22:00 | - | Άστον Βίλα - Άρσεναλ | 0 - 1 | Goal | 1.95 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.