Tats03
Μέλος από 31/8/2023- Points
- 98.2
- Yield*
- -6%
- 30 ημερών
- -4%
- Κατάταξη
- 141ος
- Προβλέψεις
- 54353
- Μέση απόδοση
- 1.93
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 51% (27824 από 54353)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7997 | 60.8% | -296.82 | -3.7% | 1.66 |
| X | 18 | 22.2% | -6.03 | -33.5% | 3.10 |
| 2 | 4165 | 55.7% | -197.67 | -4.7% | 1.80 |
| 1X | 634 | 59.8% | -43.79 | -6.9% | 1.58 |
| 12 | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 1.40 |
| X2 | 2297 | 61.3% | -63.76 | -2.8% | 1.61 |
| Over | 4906 | 50.9% | -425.15 | -8.7% | 1.83 |
| Under | 1290 | 57.9% | -31.06 | -2.4% | 1.69 |
| Ημ.1 | 5289 | 49.5% | -206.44 | -3.9% | 2.00 |
| Ημ.X | 121 | 47.1% | -1.00 | -0.8% | 1.95 |
| Ημ.2 | 2692 | 45.1% | -174.54 | -6.5% | 2.16 |
| Goal | 11027 | 52.2% | -682.05 | -6.2% | 1.84 |
| No Goal | 3888 | 52.0% | -325.29 | -8.4% | 1.78 |
| 0-1 Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 5.20 |
| 2-3 Goals | 4343 | 47.2% | -302.71 | -7.0% | 1.97 |
| 4-6 Goals | 5683 | 33.4% | -659.84 | -11.6% | 2.78 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 2075 | 49.6% | -207.01 | -10.0% | 1.91 | |
| 1418 | 50.4% | -97.68 | -6.9% | 1.94 | |
| 1198 | 49.6% | -103.27 | -8.6% | 1.96 | |
| 1120 | 55.4% | +9.57 | +0.9% | 1.90 | |
| 1112 | 49.7% | -78.02 | -7.0% | 1.96 | |
| 1108 | 53.0% | +13.03 | +1.2% | 2.02 | |
| 1104 | 52.1% | -27.80 | -2.5% | 1.98 | |
| 1035 | 51.1% | -32.32 | -3.1% | 2.00 | |
| 980 | 52.2% | -58.79 | -6.0% | 1.92 | |
| 947 | 47.9% | -94.74 | -10.0% | 1.97 | |
| 891 | 48.6% | -94.57 | -10.6% | 2.00 | |
| 864 | 45.3% | -134.37 | -15.6% | 1.98 | |
| 790 | 46.1% | -86.06 | -10.9% | 2.06 | |
| 787 | 47.3% | -85.57 | -10.9% | 2.01 | |
| 761 | 54.3% | -7.28 | -1.0% | 1.95 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 5870 | 73.1% | -181.55 | -3.1% | 1.34 |
| 1.50 - 1.99 | 30752 | 53.9% | -1,860.53 | -6.1% | 1.75 |
| 2.00 - 2.99 | 15783 | 41.1% | -1,038.47 | -6.6% | 2.30 |
| 3.00 - 5.00 | 1903 | 24.4% | -340.95 | -17.9% | 3.42 |
| 5.01+ | 45 | 20.0% | +2.35 | +5.2% | 5.79 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 2273 | 52.1% | -106.08 | -4.7% | 1.93 |
| 1 - 3 | 4650 | 52.3% | -176.96 | -3.8% | 1.93 |
| 3 - 6 | 7538 | 51.0% | -474.69 | -6.3% | 1.94 |
| 6 - 12 | 10777 | 51.5% | -644.04 | -6.0% | 1.93 |
| 12 - 24 | 19026 | 50.7% | -1,377.04 | -7.2% | 1.93 |
| 24 - 48 | 8508 | 51.3% | -536.42 | -6.3% | 1.92 |
| 48+ | 1581 | 51.3% | -103.92 | -6.6% | 1.90 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
54669 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3/9/2026 | 03:30 | - | Βιτόρια Μπαΐα - Βάσκο Ντα Γκάμα | 2-3 Goals | 1.95 | - | |||
| 3/9/2026 | 03:30 | - | Βιτόρια Μπαΐα - Βάσκο Ντα Γκάμα | Goal | 1.98 | - | |||
| 3/9/2026 | 03:30 | - | Σάντος - Παλμέιρας | 2-3 Goals | 1.98 | - | |||
| 3/9/2026 | 03:30 | - | Σάντος - Παλμέιρας | Goal | 1.72 | - | |||
| 3/9/2026 | 03:15 | - | Βελέζ Σάρσφιλντ - Μπόκα Τζούνιορς | 2 | 2.05 | - | |||
| 3/9/2026 | 03:15 | - | Βελέζ Σάρσφιλντ - Μπόκα Τζούνιορς | Under | 1.50 | - | |||
| 3/9/2026 | 03:15 | - | Βελέζ Σάρσφιλντ - Μπόκα Τζούνιορς | No Goal | 1.65 | - | |||
| 3/9/2026 | 01:30 | - | Φλαμένγκο - Μιρασόλ | 1 | 1.28 | - | |||
| 3/9/2026 | 01:30 | - | Φλαμένγκο - Μιρασόλ | Goal | 2.07 | - | |||
| 3/9/2026 | 01:30 | - | Φλαμένγκο - Μιρασόλ | 4-6 Goals | 2.62 | - | |||
| 3/9/2026 | 01:30 | - | Φλαμένγκο - Μιρασόλ | Ημ.1 | 1.72 | - | |||
| 3/9/2026 | 01:00 | - | Κοκουίμπο Ουνίδο - Ουν. Κονσεπσιόν | 1 | 1.60 | - | |||
| 3/9/2026 | 01:00 | - | Κοκουίμπο Ουνίδο - Ουν. Κονσεπσιόν | Over | 1.78 | - | |||
| 3/9/2026 | 01:00 | - | Κοκουίμπο Ουνίδο - Ουν. Κονσεπσιόν | Goal | 1.80 | - | |||
| 3/9/2026 | 00:30 | - | Ολίμπια Ασουνσιόν - Κλουμπ Γκουαράνι | 1 | 1.75 | - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.