TARGETON
Μέλος από 26/1/2020- Points
- 96.68
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- -13%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 6437
- Μέση απόδοση
- 2.22
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 49% (3154 από 6437)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1026 | 53.7% | -35.82 | -3.5% | 2.12 |
| X | 88 | 25.0% | -17.97 | -20.4% | 3.38 |
| 2 | 1459 | 36.2% | -137.83 | -9.4% | 3.33 |
| 1X | 219 | 56.2% | -11.71 | -5.3% | 1.84 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 456 | 51.3% | -56.54 | -12.4% | 1.92 |
| Over | 1261 | 54.2% | -80.59 | -6.4% | 1.77 |
| Under | 433 | 51.3% | -37.68 | -8.7% | 1.85 |
| Ημ.1 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 5.75 |
| Ημ.X | 8 | 37.5% | -2.00 | -25.0% | 2.08 |
| Ημ.2 | 2 | 50.0% | +0.57 | +28.5% | 3.46 |
| Goal | 1330 | 54.7% | -88.05 | -6.6% | 1.73 |
| No Goal | 134 | 36.6% | -38.10 | -28.4% | 2.09 |
| 0-1 Goal | 3 | 66.7% | +4.45 | +148.3% | 3.47 |
| 2-3 Goals | 17 | 41.2% | -3.08 | -18.1% | 1.99 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 278 | 51.8% | -9.23 | -3.3% | 2.15 | |
| 257 | 55.6% | +19.09 | +7.4% | 2.11 | |
| 213 | 41.3% | -45.45 | -21.3% | 2.21 | |
| 202 | 51.5% | -11.03 | -5.5% | 2.14 | |
| 172 | 58.7% | +5.03 | +2.9% | 1.94 | |
| 161 | 56.5% | +0.31 | +0.2% | 1.88 | |
| 161 | 42.2% | -24.71 | -15.3% | 2.50 | |
| 159 | 49.1% | -12.31 | -7.7% | 2.10 | |
| 146 | 47.3% | -14.79 | -10.1% | 2.24 | |
| 141 | 49.6% | -10.24 | -7.3% | 2.13 | |
| 140 | 58.6% | +18.76 | +13.4% | 2.19 | |
| 135 | 47.4% | +2.87 | +2.1% | 2.63 | |
| 129 | 41.9% | -31.99 | -24.8% | 2.24 | |
| 126 | 50.0% | -9.09 | -7.2% | 2.50 | |
| 123 | 55.3% | -1.64 | -1.3% | 2.23 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 524 | 66.4% | -32.79 | -6.3% | 1.42 |
| 1.50 - 1.99 | 3756 | 57.0% | -147.05 | -3.9% | 1.70 |
| 2.00 - 2.99 | 1225 | 39.4% | -137.68 | -11.2% | 2.30 |
| 3.00 - 5.00 | 655 | 22.4% | -111.23 | -17.0% | 3.77 |
| 5.01+ | 277 | 12.3% | -76.60 | -27.7% | 6.85 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 627 | 47.0% | -48.10 | -7.7% | 2.39 |
| 1 - 3 | 1168 | 46.7% | -128.36 | -11.0% | 2.37 |
| 3 - 6 | 1532 | 47.1% | -134.24 | -8.8% | 2.27 |
| 6 - 12 | 1963 | 50.9% | -146.43 | -7.5% | 2.10 |
| 12 - 24 | 1005 | 51.8% | -34.88 | -3.5% | 2.14 |
| 24 - 48 | 107 | 49.5% | -11.48 | -10.7% | 2.14 |
| 48+ | 35 | 57.1% | -1.86 | -5.3% | 1.90 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
6475 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3/5/2026 | 17:45 | - | Άλκμααρ - Τβέντε | 2 - 2 | No Goal | 2.87 | -1.00 | ||
| 3/5/2026 | 17:45 | - | Σπάρτα Ρότερνταμ - Γκόου Αχέντ Ιγκλς | 2 - 2 | No Goal | 2.55 | -1.00 | ||
| 3/5/2026 | 17:30 | - | Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Λίβερπουλ | 3 - 2 | No Goal | 2.75 | -1.00 | ||
| 3/5/2026 | 17:30 | - | Λουγκάνο - Γιούνγκ Μπόις | 1 - 0 | No Goal | 2.55 | +1.55 | ||
| 3/5/2026 | 17:00 | - | Φρεντερίτσια - Κοπεγχάγη | 3 - 3 | No Goal | 2.62 | -1.00 | ||
| 3/5/2026 | 15:00 | - | Οντένσε - Σίλκεμποργκ | 2 - 3 | No Goal | 2.55 | -1.00 | ||
| 3/5/2026 | 15:00 | - | Σεντ Γκάλεν - Σιόν | 0 - 3 | No Goal | 2.42 | +1.42 | ||
| 3/5/2026 | 15:00 | - | Μπελιντσόνα - Ράπερσβιλ-Γιόνα | 2 - 4 | No Goal | 2.50 | -1.00 | ||
| 3/5/2026 | 14:30 | - | Καρλσρούη - Ντάρμσταντ | 2 - 1 | No Goal | 2.70 | -1.00 | ||
| 3/5/2026 | 14:30 | - | Μαγδεμβούργο - Χέρτα Βερολίνου | 1 - 0 | No Goal | 2.72 | +1.72 | ||
| 3/5/2026 | 14:30 | - | Καρλάιλ - Μπόραμ Γουντ | 1 - 2 | No Goal | 2.57 | -1.00 | ||
| 3/5/2026 | 13:15 | - | Φόλενταμ - Χέρενφεν | 0 - 2 | No Goal | 2.72 | +1.72 | ||
| 3/5/2026 | 03:15 | - | Πλατένσε - Εστουδιάντες ντε Λα Πλάτα | 0 - 2 | Goal | 2.15 | -1.00 | ||
| 2/5/2026 | 22:15 | - | Σέντραλ Κόρδοβα - Μπόκα Τζούνιορς | 1 - 2 | Goal | 2.22 | +1.22 | ||
| 2/5/2026 | 22:05 | - | Νις - Λανς | 1 - 1 | No Goal | 2.25 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.