Scorpio
Μέλος από 21/9/2023- Points
- 107.54
- Yield*
- -6%
- 30 ημερών
- -23%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 5256
- Μέση απόδοση
- 1.80
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 56% (2929 από 5256)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 501 | 60.5% | +0.19 | 0.0% | 1.80 |
| X | 158 | 29.7% | -7.37 | -4.7% | 3.20 |
| 2 | 401 | 45.1% | -48.24 | -12.0% | 2.20 |
| 1X | 107 | 64.5% | -3.39 | -3.2% | 1.74 |
| 12 | 3 | 100.0% | +0.71 | +23.7% | 1.24 |
| X2 | 126 | 48.4% | -13.72 | -10.9% | 2.10 |
| Over | 1658 | 61.0% | -80.15 | -4.8% | 1.60 |
| Under | 127 | 51.2% | -13.93 | -11.0% | 1.76 |
| Ημ.1 | 11 | 9.1% | -5.10 | -46.4% | 3.95 |
| Ημ.X | 198 | 40.9% | -25.82 | -13.0% | 2.18 |
| Ημ.2 | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 3.88 |
| Goal | 1830 | 57.0% | -84.99 | -4.6% | 1.70 |
| No Goal | 20 | 45.0% | -4.17 | -20.9% | 1.79 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 108 | 48.1% | -1.80 | -1.7% | 2.02 |
| 4-6 Goals | 6 | 16.7% | -3.85 | -64.2% | 2.12 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 392 | 54.3% | -31.06 | -7.9% | 1.81 | |
| 261 | 61.3% | -2.94 | -1.1% | 1.73 | |
| 246 | 60.6% | -9.71 | -3.9% | 1.67 | |
| 237 | 56.5% | -9.13 | -3.9% | 1.81 | |
| 228 | 50.4% | -18.30 | -8.0% | 1.94 | |
| 219 | 58.0% | -8.28 | -3.8% | 1.74 | |
| 182 | 54.4% | -7.65 | -4.2% | 1.83 | |
| 180 | 53.3% | +3.97 | +2.2% | 2.02 | |
| 128 | 57.8% | -3.63 | -2.8% | 1.74 | |
| 125 | 56.0% | -6.55 | -5.2% | 1.72 | |
| 116 | 52.6% | -5.42 | -4.7% | 1.90 | |
| 102 | 64.7% | -2.27 | -2.2% | 1.56 | |
| 91 | 59.3% | +4.79 | +5.3% | 1.82 | |
| 79 | 45.6% | -15.91 | -20.1% | 1.92 | |
| 65 | 66.2% | +2.61 | +4.0% | 1.61 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1113 | 71.7% | -22.79 | -2.0% | 1.37 |
| 1.50 - 1.99 | 3056 | 56.7% | -149.52 | -4.9% | 1.69 |
| 2.00 - 2.99 | 861 | 39.7% | -85.71 | -10.0% | 2.28 |
| 3.00 - 5.00 | 214 | 24.8% | -36.15 | -16.9% | 3.41 |
| 5.01+ | 12 | 16.7% | +0.54 | +4.5% | 7.29 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 281 | 58.0% | -4.67 | -1.7% | 1.79 |
| 1 - 3 | 598 | 53.8% | -50.14 | -8.4% | 1.80 |
| 3 - 6 | 1194 | 58.8% | -11.41 | -1.0% | 1.79 |
| 6 - 12 | 1340 | 53.6% | -131.93 | -9.8% | 1.80 |
| 12 - 24 | 1743 | 55.5% | -89.02 | -5.1% | 1.82 |
| 24 - 48 | 82 | 58.5% | -0.91 | -1.1% | 1.84 |
| 48+ | 18 | 44.4% | -5.55 | -30.8% | 1.77 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
5270 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30/9/2026 | 04:00 | - | Μεξικό - Περού | 1 - 1 | Over | 2.00 | -1.00 | ||
| 30/9/2026 | 03:00 | - | ΗΠΑ - Χιλή | 4 - 2 | Over | 1.78 | +0.78 | ||
| 29/9/2026 | 21:45 | - | Γιόβιλ Τάουν - Γουόρθινγκ | 1 - 1 | Goal | 1.50 | +0.50 | ||
| 29/9/2026 | 21:45 | - | Φάιλντ - Καρλάιλ | 0 - 2 | Goal | 1.42 | -1.00 | ||
| 29/9/2026 | 21:45 | - | Ισπανία - Κροατία | 4 - 1 | Over | 1.47 | +0.47 | ||
| 29/9/2026 | 21:45 | - | Λουξεμβούργο - Ισλανδία | 0 - 3 | Goal | 1.93 | -1.00 | ||
| 29/9/2026 | 21:45 | - | Τσεχία - Αγγλία | 0 - 2 | Over | 1.66 | -1.00 | ||
| 29/9/2026 | 19:00 | - | Γουινέα Μπισάου - Νιγηρία | 3 - 0 | 2 | 1.55 | -1.00 | ||
| 29/9/2026 | 19:00 | - | Πράσινο Ακρωτήριο - Ρουάντα | 1 - 2 | 1 | 1.48 | -1.00 | ||
| 28/9/2026 | 21:45 | - | Βέλγιο - Γαλλία | 0 - 1 | Goal | 1.55 | -1.00 | ||
| 28/9/2026 | 21:45 | - | Σουηδία - Πολωνία | 3 - 1 | Goal | 1.60 | +0.60 | ||
| 28/9/2026 | 21:45 | - | Σουηδία - Πολωνία | 3 - 1 | Over | 1.68 | +0.68 | ||
| 28/9/2026 | 21:45 | - | Τουρκία - Ιταλία | 1 - 4 | Goal | 1.53 | +0.53 | ||
| 28/9/2026 | 19:45 | - | Μακάμπι Μπνέι Ραϊνά - Χάποελ Ραανάνα | 1 - 2 | Goal | 1.52 | +0.52 | ||
| 26/9/2026 | 17:00 | - | Γουίκομ - Ρέντινγκ | 2 - 2 | Over | 1.68 | +0.68 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.