Panagiotis1
Μέλος από 17/9/2021- Points
- 16.09
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- -60%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 4004
- Μέση απόδοση
- 2.18
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 50% (2010 από 4004)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2061 | 55.8% | -140.04 | -6.8% | 1.86 |
| X | 468 | 26.7% | -43.05 | -9.2% | 3.64 |
| 2 | 1332 | 50.1% | -78.95 | -5.9% | 2.18 |
| 1X | 2 | 100.0% | +1.42 | +71.0% | 1.71 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 5 | 60.0% | +0.99 | +19.8% | 2.05 |
| Over | 31 | 51.6% | -4.28 | -13.8% | 1.73 |
| Under | 9 | 33.3% | -3.04 | -33.8% | 2.03 |
| Ημ.1 | 9 | 66.7% | +0.79 | +8.8% | 1.67 |
| Ημ.X | 13 | 38.5% | -1.71 | -13.2% | 2.21 |
| Ημ.2 | 7 | 28.6% | -3.90 | -55.7% | 2.28 |
| Goal | 45 | 46.7% | -10.79 | -24.0% | 1.66 |
| No Goal | 2 | 50.0% | +0.10 | +5.0% | 1.96 |
| 0-1 Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 4.15 |
| 2-3 Goals | 11 | 54.5% | +0.96 | +8.7% | 2.11 |
| 4-6 Goals | 8 | 25.0% | -2.65 | -33.1% | 2.23 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 271 | 52.8% | -17.62 | -6.5% | 2.25 | |
| 249 | 55.0% | -7.46 | -3.0% | 1.98 | |
| 231 | 55.0% | -7.88 | -3.4% | 2.16 | |
| 231 | 55.0% | -8.12 | -3.5% | 1.97 | |
| 228 | 47.8% | -35.78 | -15.7% | 2.21 | |
| 220 | 53.2% | +0.96 | +0.4% | 2.10 | |
| 196 | 52.0% | -0.48 | -0.2% | 1.97 | |
| 187 | 54.0% | -1.75 | -0.9% | 2.02 | |
| 179 | 39.7% | -40.48 | -22.6% | 2.16 | |
| 175 | 52.0% | -5.86 | -3.3% | 2.06 | |
| 113 | 41.6% | -17.46 | -15.5% | 2.23 | |
| 111 | 47.7% | +0.79 | +0.7% | 2.21 | |
| 105 | 51.4% | -9.90 | -9.4% | 1.97 | |
| 61 | 55.7% | -1.44 | -2.4% | 1.99 | |
| 60 | 53.3% | +0.23 | +0.4% | 1.88 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 869 | 75.3% | -12.74 | -1.5% | 1.32 |
| 1.50 - 1.99 | 1454 | 53.6% | -117.09 | -8.1% | 1.73 |
| 2.00 - 2.99 | 1043 | 41.3% | -49.75 | -4.8% | 2.33 |
| 3.00 - 5.00 | 546 | 25.1% | -73.27 | -13.4% | 3.50 |
| 5.01+ | 92 | 8.7% | -32.30 | -35.1% | 7.75 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 326 | 46.0% | -31.21 | -9.6% | 2.37 |
| 1 - 3 | 617 | 46.0% | -71.26 | -11.5% | 2.46 |
| 3 - 6 | 760 | 46.3% | -117.01 | -15.4% | 2.24 |
| 6 - 12 | 968 | 52.2% | -43.91 | -4.5% | 2.09 |
| 12 - 24 | 1238 | 53.7% | -22.12 | -1.8% | 2.01 |
| 24 - 48 | 68 | 55.9% | -1.30 | -1.9% | 2.14 |
| 48+ | 27 | 59.3% | +1.66 | +6.1% | 2.19 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
4010 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22/8/2026 | 21:30 | 344 | Ολυμπιακός - Ατρόμητος | 1 - 0 | X | 6.00 | -1.00 | ||
| 22/8/2026 | 20:00 | 326 | ΑΕΚ - Ηρακλής | 4 - 0 | 1 | 1.19 | +0.19 | ||
| 22/8/2026 | 20:00 | 327 | Καλαμάτα - Άρης | 2 - 3 | 1 | 3.35 | -1.00 | ||
| 30/7/2026 | 22:00 | 228 | Μπενφίκα - Σεντ Γκάλεν | 5 - 0 | 1 | 1.12 | +0.12 | ||
| 30/7/2026 | 21:30 | 218 | Άντερλεχτ - Χάμαρμπι | 3 - 1 | 1 | 2.22 | +1.22 | ||
| 30/7/2026 | 21:30 | 219 | Φερεντσβάρος - Τβέντε | 2 - 2 | X | 3.40 | +2.40 | ||
| 30/7/2026 | 21:00 | 210 | ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Καραμπάγκ | 0 - 0 | 2 | 2.77 | -1.00 | ||
| 30/7/2026 | 20:30 | 203 | Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ - ΑΕΚ Λάρνακας | 2 - 3 | 1 | 2.12 | -1.00 | ||
| 30/7/2026 | 20:00 | 189 | Μίντιλαντ - Μπεσίκτας | 0 - 2 | 1 | 1.87 | -1.00 | ||
| 30/7/2026 | 20:00 | 190 | Πάφος - Χάιντουκ Σπλιτ | 4 - 0 | 1 | 1.80 | +0.80 | ||
| 30/7/2026 | 20:00 | 191 | Χράντετς Κράλοβε - Τρόμσο | 3 - 1 | 2 | 1.97 | -1.00 | ||
| 30/7/2026 | 19:30 | 187 | Λεβάντια Ταλίν - Γκέτεμποργκ | 1 - 3 | 2 | 2.07 | +1.07 | ||
| 30/7/2026 | 19:00 | 178 | Μακάμπι Τελ Αβίβ - Σερίφ Τιρασπόλ | 1 - 0 | 1 | 1.32 | +0.32 | ||
| 30/7/2026 | 19:00 | 179 | Άουντα - Στεάουα Βουκουρεστίου | 4 - 1 | 2 | 1.65 | -1.00 | ||
| 30/7/2026 | 19:00 | 180 | Γιάμπλονετς - Βαραζντίν | 2 - 0 | 1 | 1.62 | +0.62 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.