Nick6six
Μέλος από 16/1/2025- Points
- 68.85
- Yield*
- -4%
- 30 ημερών
- -7%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 755
- Μέση απόδοση
- 1.54
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 69% (524 από 755)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 538 | 73.8% | -20.10 | -3.7% | 1.34 |
| X | 62 | 24.2% | -9.80 | -15.8% | 3.58 |
| 2 | 155 | 72.3% | -1.25 | -0.8% | 1.42 |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | - | - | - | - | - |
| Over | - | - | - | - | - |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | - | - | - | - | - |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 46 | 45.7% | -14.68 | -31.9% | 2.31 | |
| 39 | 56.4% | -3.59 | -9.2% | 1.83 | |
| 36 | 77.8% | +1.71 | +4.8% | 1.42 | |
| 31 | 83.9% | +2.38 | +7.7% | 1.28 | |
| 31 | 74.2% | -0.94 | -3.0% | 1.38 | |
| 29 | 69.0% | +0.10 | +0.3% | 1.57 | |
| 25 | 76.0% | +3.54 | +14.2% | 1.58 | |
| 23 | 73.9% | +6.50 | +28.3% | 1.86 | |
| 22 | 86.4% | +2.71 | +12.3% | 1.47 | |
| 22 | 72.7% | +0.17 | +0.8% | 1.40 | |
| 19 | 63.2% | -3.90 | -20.5% | 1.39 | |
| 17 | 88.2% | +1.40 | +8.2% | 1.23 | |
| 13 | 76.9% | -0.29 | -2.2% | 1.31 | |
| 13 | 92.3% | +1.59 | +12.2% | 1.22 | |
| 13 | 69.2% | -0.53 | -4.1% | 1.46 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 570 | 77.2% | -13.51 | -2.4% | 1.27 |
| 1.50 - 1.99 | 111 | 59.5% | -3.76 | -3.4% | 1.65 |
| 2.00 - 2.99 | 10 | 20.0% | -5.28 | -52.8% | 2.36 |
| 3.00 - 5.00 | 63 | 25.4% | -7.60 | -12.1% | 3.56 |
| 5.01+ | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 5.25 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 34 | 79.4% | +1.43 | +4.2% | 1.39 |
| 1 - 3 | 70 | 70.0% | +0.42 | +0.6% | 1.52 |
| 3 - 6 | 143 | 69.9% | -3.97 | -2.8% | 1.52 |
| 6 - 12 | 92 | 72.8% | -3.90 | -4.2% | 1.45 |
| 12 - 24 | 101 | 63.4% | -11.63 | -11.5% | 1.70 |
| 24 - 48 | 209 | 67.5% | -15.55 | -7.4% | 1.51 |
| 48+ | 106 | 71.7% | +2.05 | +1.9% | 1.62 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
755 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8/5/2026 | 22:00 | - | Σεντ Πάτρικς - Γουότερφορντ Γιουνάιτεντ | 4 - 1 | 1 | 1.18 | +0.18 | ||
| 8/5/2026 | 21:45 | - | Λανς - Ναντ | 1 - 0 | 1 | 1.40 | +0.40 | ||
| 8/5/2026 | 21:30 | - | Ντόρτμουντ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης | 3 - 2 | 1 | 1.48 | +0.48 | ||
| 8/5/2026 | 21:30 | - | Λεχ Πόζναν - Άρκα Γκντίνια | 1 - 1 | 1 | 1.38 | -1.00 | ||
| 8/5/2026 | 21:00 | - | Ριέκα - Βουκοβάρ 91 | 3 - 0 | 1 | 1.33 | +0.33 | ||
| 8/5/2026 | 19:30 | - | Πάντερμπορν - Καρλσρούη | 2 - 2 | 1 | 1.40 | -1.00 | ||
| 8/5/2026 | 19:00 | - | Χόμπρο - Β 93 Κοπεγχάγη | 3 - 3 | 1 | 1.86 | -1.00 | ||
| 7/5/2026 | 23:00 | - | Φαρ Ραμπάτ - Ολιμπίκ Ντε Σάφι | 1 - 1 | 1 | 1.38 | -1.00 | ||
| 7/5/2026 | 21:00 | - | Αλ Σαμπάμπ Ριάντ - Αλ Νασρ Ριάντ | 2 - 4 | 2 | 1.29 | +0.29 | ||
| 7/5/2026 | 21:00 | - | Μπερκάνε - Τουάργκα | 4 - 3 | 1 | 1.36 | +0.36 | ||
| 4/5/2026 | 22:15 | - | Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Βιτόρια Γκιμαράες | 5 - 1 | 1 | 1.24 | +0.24 | ||
| 4/5/2026 | 21:30 | - | Αλμερία - Μιραντές | 4 - 2 | 1 | 1.45 | +0.45 | ||
| 4/5/2026 | 21:00 | - | Αλ Ιτιχάντ Τζέντα - Αλ Κολόοντ | 0 - 0 | 1 | 1.45 | -1.00 | ||
| 4/5/2026 | 20:00 | - | Μίντιλαντ - Βίμποργκ | 3 - 3 | 1 | 1.51 | -1.00 | ||
| 4/5/2026 | 20:00 | - | Μπόντο Γκλιμτ - Μόλντε | 0 - 1 | 1 | 1.36 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.