Monopao
Μέλος από 20/5/2024- Points
- 101.8
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- -38%
- Κατάταξη
- 112ος
- Προβλέψεις
- 3660
- Μέση απόδοση
- 1.70
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 61% (2225 από 3660)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1484 | 61.7% | -70.10 | -4.7% | 1.66 |
| X | 63 | 30.2% | +0.79 | +1.3% | 3.42 |
| 2 | 701 | 56.5% | -34.99 | -5.0% | 1.97 |
| 1X | 325 | 69.5% | -27.68 | -8.5% | 1.34 |
| 12 | 3 | 66.7% | -0.50 | -16.7% | 1.27 |
| X2 | 435 | 67.4% | -15.67 | -3.6% | 1.49 |
| Over | 96 | 62.5% | -5.46 | -5.7% | 1.55 |
| Under | 54 | 59.3% | -5.11 | -9.5% | 1.63 |
| Ημ.1 | 20 | 65.0% | +3.51 | +17.6% | 1.75 |
| Ημ.X | 4 | 75.0% | +2.02 | +50.5% | 1.96 |
| Ημ.2 | 9 | 33.3% | -4.68 | -52.0% | 3.50 |
| Goal | 425 | 56.9% | -33.07 | -7.8% | 1.65 |
| No Goal | 41 | 48.8% | -7.73 | -18.9% | 1.75 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 130 | 52.3% | -0.83 | -0.6% | 2.19 | |
| 67 | 56.7% | -11.10 | -16.6% | 1.69 | |
| 59 | 45.8% | -10.56 | -17.9% | 1.95 | |
| 56 | 66.1% | -1.46 | -2.6% | 1.52 | |
| 56 | 69.6% | +1.98 | +3.5% | 1.52 | |
| 56 | 75.0% | +2.24 | +4.0% | 1.41 | |
| 54 | 48.1% | -15.67 | -29.0% | 1.84 | |
| 53 | 67.9% | +0.26 | +0.5% | 1.56 | |
| 45 | 57.8% | -1.72 | -3.8% | 1.73 | |
| 45 | 64.4% | +0.78 | +1.7% | 1.72 | |
| 43 | 62.8% | -3.38 | -7.9% | 1.76 | |
| 42 | 57.1% | -7.07 | -16.8% | 1.52 | |
| 42 | 42.9% | -6.34 | -15.1% | 2.22 | |
| 41 | 63.4% | -5.57 | -13.6% | 1.43 | |
| 41 | 68.3% | -1.17 | -2.9% | 1.56 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1633 | 71.8% | -92.01 | -5.6% | 1.32 |
| 1.50 - 1.99 | 1511 | 57.1% | -74.39 | -4.9% | 1.68 |
| 2.00 - 2.99 | 371 | 41.2% | -25.12 | -6.8% | 2.30 |
| 3.00 - 5.00 | 111 | 27.9% | -0.95 | -0.9% | 3.58 |
| 5.01+ | 34 | 14.7% | -6.20 | -18.2% | 8.26 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 206 | 55.3% | -25.37 | -12.3% | 1.75 |
| 1 - 3 | 422 | 61.4% | -10.32 | -2.4% | 1.72 |
| 3 - 6 | 704 | 59.1% | -57.41 | -8.2% | 1.77 |
| 6 - 12 | 727 | 61.2% | -17.55 | -2.4% | 1.71 |
| 12 - 24 | 940 | 64.8% | -16.75 | -1.8% | 1.59 |
| 24 - 48 | 481 | 58.8% | -47.40 | -9.9% | 1.65 |
| 48+ | 180 | 55.0% | -23.87 | -13.3% | 2.04 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
3667 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5/11/2026 | 22:00 | - | Μονακό - Νόρτζελαντ | 2 - 0 | Goal | 1.60 | -1.00 | ||
| 5/11/2026 | 19:45 | - | Μίλαν - Φερεντσβάρος | 0 - 2 | Goal | 1.75 | -1.00 | ||
| 4/11/2026 | 22:00 | - | Αϊντχόφεν - Κλαμπ Μπριζ | 1 - 2 | 2 | 3.05 | +2.05 | ||
| 4/11/2026 | 22:00 | - | Βίκινγκ - Σαμπάχ | 4 - 1 | Goal | 1.55 | +0.55 | ||
| 4/11/2026 | 19:45 | - | ΑΕΚ - Ρεάλ Μαδρίτης | 2 - 3 | Goal | 1.67 | +0.67 | ||
| 4/11/2026 | 19:45 | - | Φενερμπαχτσέ - Λίβερπουλ | 3 - 2 | Goal | 1.53 | +0.53 | ||
| 3/11/2026 | 22:00 | - | Βιγιαρεάλ - Παρί Σεν Ζερμέν | 0 - 6 | Goal | 1.42 | -1.00 | ||
| 3/11/2026 | 22:00 | - | Λασκ Λίντσερ - Σλόβαν Μπρατισλάβας | 4 - 0 | Goal | 1.52 | -1.00 | ||
| 3/11/2026 | 22:00 | - | Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ρόμα | 3 - 2 | 2 | 2.95 | -1.00 | ||
| 3/11/2026 | 22:00 | - | Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ρόμα | 3 - 2 | No Goal | 2.57 | -1.00 | ||
| 3/11/2026 | 22:00 | - | Μπαρτσελόνα - Άστον Βίλα | 3 - 0 | Goal | 1.42 | -1.00 | ||
| 3/11/2026 | 22:00 | - | Μπόντο Γκλιμτ - Λιλ | 0 - 0 | Goal | 1.50 | -1.00 | ||
| 3/11/2026 | 22:00 | - | Φέγενορντ - Ίντερ | 0 - 3 | Goal | 1.42 | -1.00 | ||
| 3/11/2026 | 19:45 | - | Γαλατασαράι - Στουτγκάρδη | 2 - 0 | Goal | 1.32 | -1.00 | ||
| 31/10/2026 | 03:00 | 1577 | Εστρέλα Ρόχα ντε Ντανιίλ - Ατλέτικο Ιντεπεντιέντε | 3 - 1 | 1 | 1.72 | +0.72 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.