Kafros
Μέλος από 21/10/2021- Points
- 104.59
- Yield*
- -12%
- 30 ημερών
- -33%
- Κατάταξη
- 83ος
- Προβλέψεις
- 2528
- Μέση απόδοση
- 1.94
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 49% (1233 από 2528)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 106 | 62.3% | +6.19 | +5.8% | 1.85 |
| X | 36 | 25.0% | -5.45 | -15.1% | 3.44 |
| 2 | 54 | 25.9% | -25.55 | -47.3% | 3.34 |
| 1X | 6 | 66.7% | +0.83 | +13.8% | 1.96 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 3 | 66.7% | +1.40 | +46.7% | 3.27 |
| Over | 1105 | 50.6% | -110.42 | -10.0% | 1.82 |
| Under | 14 | 28.6% | -6.16 | -44.0% | 2.20 |
| Ημ.1 | 19 | 36.8% | +3.21 | +16.9% | 3.33 |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | 28 | 14.3% | -11.72 | -41.9% | 4.92 |
| Goal | 1068 | 50.2% | -123.21 | -11.5% | 1.79 |
| No Goal | 2 | 50.0% | +0.20 | +10.0% | 2.02 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 29 | 41.4% | -5.54 | -19.1% | 1.98 |
| 4-6 Goals | 58 | 25.9% | -19.62 | -33.8% | 2.71 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 232 | 38.8% | -63.23 | -27.3% | 1.99 | |
| 214 | 43.0% | -41.39 | -19.3% | 1.91 | |
| 84 | 58.3% | +5.38 | +6.4% | 1.89 | |
| 81 | 53.1% | -1.79 | -2.2% | 1.92 | |
| 72 | 54.2% | -1.60 | -2.2% | 1.83 | |
| 67 | 59.7% | -3.16 | -4.7% | 1.66 | |
| 67 | 43.3% | -13.72 | -20.5% | 1.88 | |
| 60 | 38.3% | -12.18 | -20.3% | 2.03 | |
| 56 | 57.1% | -2.59 | -4.6% | 1.76 | |
| 55 | 63.6% | +13.49 | +24.5% | 2.35 | |
| 55 | 65.5% | +9.87 | +17.9% | 1.93 | |
| 54 | 42.6% | +0.31 | +0.6% | 2.46 | |
| 50 | 68.0% | +7.49 | +15.0% | 1.69 | |
| 48 | 47.9% | -5.09 | -10.6% | 2.09 | |
| 48 | 62.5% | +1.06 | +2.2% | 1.69 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 143 | 66.4% | -9.38 | -6.6% | 1.41 |
| 1.50 - 1.99 | 1773 | 53.1% | -137.61 | -7.8% | 1.75 |
| 2.00 - 2.99 | 496 | 35.7% | -107.90 | -21.8% | 2.20 |
| 3.00 - 5.00 | 88 | 18.2% | -31.45 | -35.7% | 3.70 |
| 5.01+ | 28 | 10.7% | -9.50 | -33.9% | 6.59 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 478 | 46.2% | -68.69 | -14.4% | 1.96 |
| 1 - 3 | 616 | 47.6% | -61.57 | -10.0% | 2.02 |
| 3 - 6 | 313 | 49.8% | -31.70 | -10.1% | 1.96 |
| 6 - 12 | 452 | 52.7% | -37.67 | -8.3% | 1.86 |
| 12 - 24 | 601 | 47.8% | -96.40 | -16.0% | 1.89 |
| 24 - 48 | 64 | 54.7% | -2.15 | -3.4% | 1.86 |
| 48+ | 4 | 75.0% | +2.34 | +58.5% | 1.99 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
2529 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29/8/2026 | 14:00 | - | Χαϊντενχάιμ - Ντιναμό Δρέσδης | 5 - 3 | Over | 1.52 | +0.52 | ||
| 28/8/2026 | 21:00 | - | Άγιαξ Β' - Χέλμοντ Σπορ | 3 - 2 | Over | 1.52 | +0.52 | ||
| 28/8/2026 | 20:00 | - | Νίκομπινγκ - Ροσκίλντε | 2 - 2 | Over | 1.50 | +0.50 | ||
| 28/8/2026 | 19:30 | - | Βόιτσμπεργκ - Λίφερινγκ | 2 - 3 | Over | 1.40 | +0.40 | ||
| 28/8/2026 | 19:30 | - | Αλ Ουάσλ - Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι | 0 - 1 | Over | 1.54 | -1.00 | ||
| 28/8/2026 | 18:30 | - | Γιαπς - Κάπα/Πούλε | 0 - 0 | Over | 1.70 | -1.00 | ||
| 26/8/2026 | 03:30 | - | Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε - Τολίμα | 3 - 1 | 1 | 1.51 | +0.51 | ||
| 22/8/2026 | 06:10 | - | Χουάρεζ - Κλαμπ Αμέρικα | 1 - 2 | 2 | 1.74 | +0.74 | ||
| 22/8/2026 | 03:30 | - | Αουντάξ Ιταλιάνο - Ουνιόν Λα Καλέρα | 0 - 0 | Goal | 1.85 | -1.00 | ||
| 22/8/2026 | 01:30 | - | Δε Στρόνγκεστ - Ουνιβερσιτάριο Ντε Βίντο | 4 - 3 | 1 | 1.34 | +0.34 | ||
| 16/8/2026 | 05:30 | - | Λος Άντζελες - Σαν Ντιέγκο | 0 - 1 | Over | 1.44 | -1.00 | ||
| 14/8/2026 | 03:30 | - | Κλαμπ Αμέρικα - Όστιν | 1 - 1 | Over | 1.88 | -1.00 | ||
| 14/8/2026 | 01:00 | - | Βάσκο Ντα Γκάμα - Ολίμπια Ασουνσιόν | 0 - 0 | 2-3 Goals | 1.91 | -1.00 | ||
| 12/8/2026 | 04:30 | - | Ρεάλ Σολτ Λέικ - Χουάρεζ | 3 - 0 | Goal | 1.54 | -1.00 | ||
| 12/8/2026 | 04:30 | - | Ρεάλ Σολτ Λέικ - Χουάρεζ | 3 - 0 | Over | 1.47 | +0.47 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.