KYRVOG_1
Μέλος από 2/5/2023- Points
- 115.06
- Yield*
- +5%
- 30 ημερών
- +5%
- Κατάταξη
- 19ος
- Προβλέψεις
- 300
- Μέση απόδοση
- 2.38
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 48% (145 από 300)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 145 | 55.9% | -0.28 | -0.2% | 1.86 |
| X | 70 | 37.1% | +16.57 | +23.7% | 3.43 |
| 2 | 85 | 44.7% | -1.23 | -1.4% | 2.39 |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | - | - | - | - | - |
| Over | - | - | - | - | - |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | - | - | - | - | - |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 60.0% | -0.84 | -8.4% | 1.83 | |
| 10 | 70.0% | +2.40 | +24.0% | 2.14 | |
| 10 | 60.0% | +3.54 | +35.4% | 2.21 | |
| 9 | 33.3% | -2.48 | -27.6% | 2.52 | |
| 8 | 62.5% | +5.00 | +62.5% | 2.47 | |
| 7 | 85.7% | +9.47 | +135.3% | 2.61 | |
| 7 | 42.9% | -1.54 | -22.0% | 1.94 | |
| 7 | 28.6% | -3.82 | -54.6% | 2.60 | |
| 6 | 66.7% | +1.88 | +31.3% | 2.00 | |
| 6 | 33.3% | -3.04 | -50.7% | 2.44 | |
| 6 | 33.3% | -2.59 | -43.2% | 1.73 | |
| 6 | 33.3% | -2.55 | -42.5% | 2.12 | |
| 6 | 50.0% | +1.61 | +26.8% | 2.39 | |
| 6 | 33.3% | -1.86 | -31.0% | 2.54 | |
| 6 | 50.0% | -1.06 | -17.7% | 2.19 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 32 | 71.9% | -1.28 | -4.0% | 1.34 |
| 1.50 - 1.99 | 92 | 60.9% | +3.67 | +4.0% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 93 | 41.9% | -0.73 | -0.8% | 2.35 |
| 3.00 - 5.00 | 81 | 33.3% | +15.40 | +19.0% | 3.50 |
| 5.01+ | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 5.75 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 8 | 75.0% | +4.69 | +58.6% | 2.45 |
| 1 - 3 | 51 | 47.1% | -0.86 | -1.7% | 2.34 |
| 3 - 6 | 137 | 52.6% | +19.58 | +14.3% | 2.33 |
| 6 - 12 | 91 | 40.7% | -9.34 | -10.3% | 2.47 |
| 12 - 24 | 12 | 50.0% | +1.99 | +16.6% | 2.36 |
| 24 - 48 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.50 |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Μηδενισμοί σκορ: 347
361 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14/5/2026 | 05:00 | 1572 | Ντεπορτίβο Σαπρίσα - Ερεντιάνο | 1 | 1.84 | - | |||
| 14/5/2026 | 05:00 | 1590 | Κρουζ Αζούλ - Γουαδαλαχάρα Τσίβας | 1 | 2.05 | - | |||
| 14/5/2026 | 04:30 | 905 | Ρεάλ Σολτ Λέικ - Ντιναμό Χιούστον | 1 | 1.80 | - | |||
| 14/5/2026 | 04:15 | 903 | Ατλέτικο Τζούνιορ - Όνσε Κάλντας | 1 | 1.90 | - | |||
| 14/5/2026 | 03:30 | 896 | Μινεσότα Γιουνάιτεντ - Κολοράντο Ράπιντς | 1 | 1.77 | - | |||
| 14/5/2026 | 03:30 | 897 | Ντάλας - Βανκούβερ Γουάιτκαπς | X | 3.65 | - | |||
| 14/5/2026 | 03:30 | 898 | Σεντ Λούις Σίτι - Λος Άντζελες | 2 | 2.42 | - | |||
| 14/5/2026 | 03:30 | 900 | Τζακουιπένσε - Παλμέιρας | 2 | 1.24 | - | |||
| 14/5/2026 | 03:30 | 901 | Ρέμο - Μπαΐα | 2 | 2.10 | - | |||
| 14/5/2026 | 03:30 | 902 | Σεάρα - Ατλέτικο Μινέιρο | X | 3.05 | - | |||
| 14/5/2026 | 03:30 | 943 | Ρίβερ Πλέιτ - Χιμνάσια Λα Πλάτα | 1 | 1.50 | - | |||
| 14/5/2026 | 02:30 | 889 | Μόντρεαλ Ίμπακτ - Πόρτλαντ Τίμπερς | 1 | 1.92 | - | |||
| 14/5/2026 | 02:30 | 890 | Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς - Κολόμπους Κρου | X | 3.55 | - | |||
| 14/5/2026 | 02:30 | 894 | Σινσινάτι - Ίντερ Μαϊάμι | X | 3.85 | - | |||
| 14/5/2026 | 02:30 | 895 | Μιρασόλ - Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο | X | 3.05 | - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.