Cabajonero
Μέλος από 25/5/2025- Points
- 36.36
- Yield*
- -11%
- 30 ημερών
- -16%
- Κατάταξη
- 490ος
- Προβλέψεις
- 2431
- Μέση απόδοση
- 2.68
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 36% (887 από 2431)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 607 | 40.5% | -75.03 | -12.4% | 2.43 |
| X | 507 | 26.8% | -59.70 | -11.8% | 3.35 |
| 2 | 684 | 36.0% | -62.60 | -9.2% | 2.76 |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 1 | 100.0% | +0.35 | +35.0% | 1.35 |
| Over | 208 | 41.8% | -45.30 | -21.8% | 1.91 |
| Under | 10 | 30.0% | -2.61 | -26.1% | 2.32 |
| Ημ.1 | 3 | 33.3% | +1.50 | +50.0% | 3.32 |
| Ημ.X | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 3.05 |
| Ημ.2 | 1 | 100.0% | +1.70 | +170.0% | 2.70 |
| Goal | 88 | 47.7% | -10.56 | -12.0% | 1.87 |
| No Goal | 34 | 47.1% | -1.61 | -4.7% | 2.02 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.22 |
| 4-6 Goals | 286 | 37.8% | -8.61 | -3.0% | 2.70 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 79 | 39.2% | -6.48 | -8.2% | 2.52 | |
| 53 | 30.2% | -13.97 | -26.4% | 2.86 | |
| 51 | 29.4% | -9.42 | -18.5% | 2.82 | |
| 45 | 35.6% | -5.31 | -11.8% | 2.72 | |
| 45 | 46.7% | +8.30 | +18.4% | 2.69 | |
| 43 | 32.6% | -4.84 | -11.3% | 2.78 | |
| 39 | 38.5% | -3.62 | -9.3% | 2.55 | |
| 39 | 43.6% | +1.31 | +3.4% | 2.60 | |
| 39 | 46.2% | +1.75 | +4.5% | 2.61 | |
| 38 | 36.8% | -5.60 | -14.7% | 2.37 | |
| 38 | 47.4% | +4.54 | +11.9% | 2.76 | |
| 38 | 44.7% | +1.64 | +4.3% | 2.49 | |
| 37 | 16.2% | -21.60 | -58.4% | 2.85 | |
| 36 | 44.4% | +9.04 | +25.1% | 2.82 | |
| 36 | 30.6% | -4.76 | -13.2% | 2.82 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 47 | 68.1% | -3.77 | -8.0% | 1.36 |
| 1.50 - 1.99 | 445 | 48.3% | -64.64 | -14.5% | 1.78 |
| 2.00 - 2.99 | 1136 | 40.1% | -33.32 | -2.9% | 2.44 |
| 3.00 - 5.00 | 772 | 23.7% | -139.24 | -18.0% | 3.48 |
| 5.01+ | 31 | 3.2% | -23.50 | -75.8% | 6.09 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 110 | 36.4% | -12.27 | -11.2% | 2.77 |
| 1 - 3 | 254 | 37.8% | -30.16 | -11.9% | 2.60 |
| 3 - 6 | 633 | 34.8% | -101.93 | -16.1% | 2.62 |
| 6 - 12 | 637 | 40.0% | +11.99 | +1.9% | 2.69 |
| 12 - 24 | 382 | 38.2% | -38.81 | -10.2% | 2.69 |
| 24 - 48 | 297 | 32.7% | -64.39 | -21.7% | 2.70 |
| 48+ | 118 | 28.0% | -28.90 | -24.5% | 2.93 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
2442 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9/10/2026 | 20:30 | - | Κρινς - Βιλ 1900 | 1 - 1 | 2 | 2.40 | -1.00 | ||
| 9/10/2026 | 20:00 | - | Πρόισεν Μούνστερ - Ροτ Βάις Έσεν | 3 - 3 | 1 | 3.55 | -1.00 | ||
| 9/10/2026 | 20:00 | - | Μπραν - Βίκινγκ | 0 - 2 | 2 | 1.98 | +0.98 | ||
| 9/10/2026 | 19:30 | - | Άμστετεν - Μπλάου Βάις Λινζ | 1 - 1 | X | 3.55 | +2.55 | ||
| 9/10/2026 | 19:30 | - | Κάπφενμπεργκ - Αούστρια Βιέννης II | 0 - 1 | 4-6 Goals | 2.57 | -1.00 | ||
| 9/10/2026 | 19:00 | - | Ούστι Ναντ Λαμπέμ - Οπάβα | 2 - 3 | 1 | 2.02 | -1.00 | ||
| 9/10/2026 | 19:00 | - | Σλοβακία (Γ) - Ουκρανία (Γ) | 1 - 3 | 2 | 2.47 | +1.47 | ||
| 9/10/2026 | 19:00 | - | Τουρκία (Γ) - Σλοβενία (Γ) | 3 - 3 | 2 | 2.52 | -1.00 | ||
| 9/10/2026 | 18:00 | - | Σεϊναγιόεν JK - Λάχτι | 1 - 0 | 1 | 2.60 | +1.60 | ||
| 9/10/2026 | 18:00 | - | Σλάβια Πράγας Β' - Βλασίμ | 0 - 2 | X | 3.70 | -1.00 | ||
| 9/10/2026 | 04:10 | - | Φορταλέζα CEIF - Λος Μιγιονάριος | 1 - 1 | 2 | 1.71 | -1.00 | ||
| 9/10/2026 | 02:05 | - | Ατλέτικο Νασιονάλ - Τολίμα | 0 - 0 | 1 | 1.52 | -1.00 | ||
| 9/10/2026 | 02:05 | - | Ατλέτικο Νασιονάλ - Τολίμα | 0 - 0 | Over | 1.76 | -1.00 | ||
| 9/10/2026 | 01:30 | - | Ναούτικο - Νοβοριζοντίνο | 0 - 2 | X | 3.66 | -1.00 | ||
| 9/10/2026 | 01:30 | - | Σεάρα - Κρισιούμα | 1 - 0 | 1 | 2.50 | +1.50 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.