Boba-Fet
Μέλος από 13/10/2014- Points
- 47.08
- Yield*
- -9%
- 30 ημερών
- -2%
- Κατάταξη
- 469ος
- Προβλέψεις
- 6296
- Μέση απόδοση
- 2.03
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 54% (3371 από 6296)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2583 | 59.8% | -148.00 | -5.7% | 1.76 |
| X | 169 | 29.0% | -7.74 | -4.6% | 3.40 |
| 2 | 1351 | 43.5% | -146.27 | -10.8% | 2.77 |
| 1X | 303 | 67.7% | -29.02 | -9.6% | 1.37 |
| 12 | 1 | 100.0% | +0.14 | +14.0% | 1.14 |
| X2 | 407 | 60.2% | -45.09 | -11.1% | 1.61 |
| Over | 299 | 62.2% | +2.88 | +1.0% | 1.66 |
| Under | 442 | 50.7% | -59.61 | -13.5% | 1.76 |
| Ημ.1 | 95 | 49.5% | -2.50 | -2.6% | 2.15 |
| Ημ.X | 189 | 43.9% | -26.20 | -13.9% | 2.00 |
| Ημ.2 | 57 | 21.1% | -21.02 | -36.9% | 3.54 |
| Goal | 98 | 64.3% | +6.46 | +6.6% | 1.69 |
| No Goal | 235 | 43.4% | -61.89 | -26.3% | 1.74 |
| 0-1 Goal | 17 | 17.6% | -8.55 | -50.3% | 3.25 |
| 2-3 Goals | 38 | 39.5% | -9.92 | -26.1% | 1.88 |
| 4-6 Goals | 7 | 28.6% | -1.95 | -27.9% | 2.66 |
| 7+ Goals | 5 | 20.0% | +2.75 | +55.0% | 11.85 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 461 | 49.9% | -70.40 | -15.3% | 1.98 | |
| 319 | 52.0% | -34.27 | -10.7% | 2.11 | |
| 202 | 57.9% | +33.76 | +16.7% | 2.23 | |
| 200 | 50.5% | -29.18 | -14.6% | 2.29 | |
| 186 | 52.2% | -11.72 | -6.3% | 2.22 | |
| 176 | 41.5% | -40.77 | -23.2% | 2.10 | |
| 170 | 51.2% | -19.48 | -11.5% | 2.05 | |
| 164 | 44.5% | -32.11 | -19.6% | 2.15 | |
| 159 | 52.8% | -20.52 | -12.9% | 2.05 | |
| 155 | 52.3% | -29.91 | -19.3% | 2.04 | |
| 130 | 56.9% | +1.84 | +1.4% | 1.97 | |
| 122 | 46.7% | -16.13 | -13.2% | 2.20 | |
| 117 | 51.3% | -13.07 | -11.2% | 1.81 | |
| 116 | 50.9% | -7.87 | -6.8% | 2.11 | |
| 101 | 52.5% | -12.26 | -12.1% | 1.92 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 2006 | 72.1% | -79.09 | -3.9% | 1.33 |
| 1.50 - 1.99 | 2594 | 53.7% | -257.98 | -9.9% | 1.69 |
| 2.00 - 2.99 | 1054 | 38.9% | -119.38 | -11.3% | 2.32 |
| 3.00 - 5.00 | 435 | 21.8% | -94.98 | -21.8% | 3.69 |
| 5.01+ | 207 | 12.6% | -4.10 | -2.0% | 7.97 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1052 | 53.1% | -80.27 | -7.6% | 2.12 |
| 1 - 3 | 1674 | 53.6% | -143.51 | -8.6% | 2.02 |
| 3 - 6 | 1787 | 53.7% | -162.25 | -9.1% | 2.00 |
| 6 - 12 | 1278 | 52.5% | -140.96 | -11.0% | 2.01 |
| 12 - 24 | 426 | 54.0% | -34.21 | -8.0% | 2.05 |
| 24 - 48 | 50 | 62.0% | +0.84 | +1.7% | 1.72 |
| 48+ | 29 | 75.9% | +4.83 | +16.7% | 1.53 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
6310 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/9/2026 | 21:45 | - | Ζρίνσκι Μόσταρ - BSK Μπάνια Λούκα | 3 - 1 | 1 | 1.22 | +0.22 | ||
| 1/9/2026 | 21:45 | - | Γουέστ Χαμ - Γουλβς | 4 - 2 | X2 | 1.75 | -1.00 | ||
| 1/9/2026 | 21:45 | - | Πόρτσμουθ - Ντέρμπι | 0 - 2 | 1X | 1.27 | -1.00 | ||
| 1/9/2026 | 21:45 | - | Έξετερ - Μπαρνέτ | 1 - 1 | X2 | 1.30 | +0.30 | ||
| 1/9/2026 | 21:30 | - | Ζυρίχη - Γιούνγκ Μπόις | 2 - 4 | 2 | 1.55 | +0.55 | ||
| 1/9/2026 | 20:00 | - | Μπολουσπόρ - Κεσιορενγκουτσού | 0 - 2 | 2 | 1.52 | +0.52 | ||
| 1/9/2026 | 20:00 | - | Μπολουσπόρ - Κεσιορενγκουτσού | 0 - 2 | No Goal | 2.07 | +1.07 | ||
| 1/9/2026 | 18:00 | - | Βόλος Elabet - Καλαμάτα | 2 - 2 | Under | 1.82 | -1.00 | ||
| 27/8/2026 | 21:00 | - | Άαρχους - Μπενφίκα | 1 - 3 | 2 | 1.44 | +0.44 | ||
| 27/8/2026 | 20:00 | - | Μπραν - ΠΑΟΚ | 3 - 2 | X2 | 1.60 | -1.00 | ||
| 27/8/2026 | 20:00 | - | Χράντετς Κράλοβε - Παναθηναϊκός | 1 - 2 | X2 | 1.35 | +0.35 | ||
| 27/8/2026 | 19:45 | - | Μονακό - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 4 - 1 | 1 | 1.33 | +0.33 | ||
| 23/7/2026 | 20:00 | - | Ντιναμό Κιέβου - ΠΑΟΚ | 2 - 3 | 2 | 2.52 | +1.52 | ||
| 23/7/2026 | 20:00 | - | Σερίφ Τιρασπόλ - Μακάμπι Τελ Αβίβ | 0 - 5 | Under | 1.60 | -1.00 | ||
| 23/7/2026 | 20:00 | - | Τρόμσο - Χράντετς Κράλοβε | 0 - 1 | 1 | 1.40 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.