Baloco
Μέλος από 1/5/2023- Points
- 64.08
- Yield*
- -3%
- 30 ημερών
- -1%
- Κατάταξη
- 355ος
- Προβλέψεις
- 1169
- Μέση απόδοση
- 1.82
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 62% (722 από 1169)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 91 | 47.3% | -13.83 | -15.2% | 2.19 |
| X | 61 | 37.7% | +12.83 | +21.0% | 3.50 |
| 2 | 67 | 43.3% | +6.42 | +9.6% | 4.05 |
| 1X | 153 | 77.8% | -1.42 | -0.9% | 1.29 |
| 12 | 285 | 74.7% | -20.73 | -7.3% | 1.24 |
| X2 | 116 | 61.2% | -15.32 | -13.2% | 1.54 |
| Over | 175 | 57.1% | +1.78 | +1.0% | 1.83 |
| Under | 114 | 59.6% | +2.00 | +1.8% | 1.76 |
| Ημ.1 | 1 | 100.0% | +0.98 | +98.0% | 1.98 |
| Ημ.X | 3 | 33.3% | -0.82 | -27.3% | 2.04 |
| Ημ.2 | 1 | 100.0% | +1.25 | +125.0% | 2.25 |
| Goal | 75 | 57.3% | -0.82 | -1.1% | 1.75 |
| No Goal | 16 | 50.0% | -1.91 | -11.9% | 1.81 |
| 0-1 Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 3.05 |
| 2-3 Goals | 6 | 16.7% | -4.05 | -67.5% | 1.97 |
| 4-6 Goals | 4 | 25.0% | -1.28 | -32.0% | 2.68 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 48 | 64.6% | -7.83 | -16.3% | 1.38 | |
| 43 | 60.5% | +7.55 | +17.6% | 2.04 | |
| 34 | 52.9% | -4.01 | -11.8% | 1.65 | |
| 34 | 70.6% | -0.76 | -2.2% | 1.54 | |
| 34 | 41.2% | -7.27 | -21.4% | 2.49 | |
| 31 | 74.2% | +7.14 | +23.0% | 1.67 | |
| 31 | 71.0% | +2.20 | +7.1% | 1.63 | |
| 30 | 53.3% | -4.51 | -15.0% | 1.69 | |
| 29 | 69.0% | +11.24 | +38.8% | 1.92 | |
| 27 | 59.3% | -1.96 | -7.3% | 1.77 | |
| 26 | 61.5% | +4.17 | +16.0% | 1.93 | |
| 26 | 42.3% | -11.55 | -44.4% | 4.18 | |
| 24 | 75.0% | -1.20 | -5.0% | 1.43 | |
| 22 | 68.2% | -0.25 | -1.1% | 1.48 | |
| 21 | 42.9% | -5.50 | -26.2% | 1.71 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 572 | 75.3% | -32.66 | -5.7% | 1.26 |
| 1.50 - 1.99 | 342 | 55.8% | -16.34 | -4.8% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 170 | 44.7% | +9.85 | +5.8% | 2.36 |
| 3.00 - 5.00 | 66 | 34.8% | +14.63 | +22.2% | 3.54 |
| 5.01+ | 19 | 5.3% | -11.40 | -60.0% | 10.01 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 105 | 60.0% | +4.95 | +4.7% | 1.94 |
| 1 - 3 | 234 | 63.7% | -17.24 | -7.4% | 1.63 |
| 3 - 6 | 309 | 66.3% | +15.98 | +5.2% | 1.67 |
| 6 - 12 | 402 | 59.2% | -40.70 | -10.1% | 1.75 |
| 12 - 24 | 107 | 61.7% | +11.97 | +11.2% | 2.01 |
| 24 - 48 | 6 | 16.7% | -4.88 | -81.3% | 3.09 |
| 48+ | 6 | 0.0% | -6.00 | -100.0% | 15.23 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 2
1172 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7/5/2026 | 17:00 | - | Ελ Γκαΐς - Γκαζ Ελ Μαχαλά | 1 - 0 | X2 | 1.53 | -1.00 | ||
| 7/5/2026 | 16:30 | - | Ασουάν - Ελ Ντάκλιε | 0 - 2 | X2 | 1.47 | +0.47 | ||
| 7/5/2026 | 16:30 | - | Μπαλαντιγιάτ Αλ Μεχάλα - Μαλεγιείτ Καφρ Ελ Ζαγιάτ | 0 - 1 | X2 | 1.60 | +0.60 | ||
| 7/5/2026 | 16:30 | - | Ελ Μανσούρα - Ασγιούτ Πετρολέουμ | 1 - 1 | 1X | 1.57 | +0.57 | ||
| 7/5/2026 | 16:30 | - | Λα Βιένα - Ελ Εντάγκ Ελ Χάρμπι | 3 - 0 | X2 | 1.65 | -1.00 | ||
| 7/5/2026 | 16:30 | - | Πρόξι - Αλ Κάνα | 2 - 1 | 1X | 1.45 | +0.45 | ||
| 7/5/2026 | 16:30 | - | Γκαζλ Καφρ Ελ Νταβάρ - Τάντα | 1 - 4 | 1X | 1.62 | -1.00 | ||
| 7/5/2026 | 16:30 | - | Ιτεσαλάτ - Ελ Σέκα Ελ Χαντίντ | 0 - 0 | X2 | 1.44 | +0.44 | ||
| 7/5/2026 | 16:30 | - | Τερσάνα - Άμπο Κιρ Σεμάντ | 0 - 0 | 1X | 1.70 | +0.70 | ||
| 5/5/2026 | 21:00 | - | Ιπιράνγκα RS - Ιτουάνο | 2 - 0 | Over | 2.32 | -1.00 | ||
| 5/5/2026 | 02:00 | - | Γκας - Μαναουάρα | 1 - 2 | Under | 1.83 | -1.00 | ||
| 5/5/2026 | 02:00 | - | Τρεμ - Ιμπερατρίζ | 2 - 1 | Under | 1.62 | -1.00 | ||
| 5/5/2026 | 02:00 | - | Φιγκεϊρένσε - Μπάρα ΣΚ | 0 - 3 | Over | 2.57 | +1.57 | ||
| 5/5/2026 | 02:00 | - | Φλορέστα - Μαρανάο | 1 - 2 | Under | 1.42 | -1.00 | ||
| 5/5/2026 | 01:00 | - | Ρετρό ΦΚ Μπραζίλ - Σερτζίπε | 1 - 3 | Over | 2.15 | +1.15 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.