ASTERAS1961
Μέλος από 30/9/2012- Points
- 74.88
- Yield*
- -11%
- 30 ημερών
- -25%
- Κατάταξη
- 339ος
- Προβλέψεις
- 27361
- Μέση απόδοση
- 2.02
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 52% (14241 από 27361)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10394 | 60.3% | -798.09 | -7.7% | 1.65 |
| X | 2591 | 28.4% | -253.46 | -9.8% | 3.22 |
| 2 | 6689 | 48.3% | -827.02 | -12.4% | 2.18 |
| 1X | 890 | 70.2% | -91.82 | -10.3% | 1.28 |
| 12 | 307 | 76.9% | -24.50 | -8.0% | 1.19 |
| X2 | 730 | 62.1% | -104.79 | -14.4% | 1.43 |
| Over | 1218 | 54.9% | -177.46 | -14.6% | 1.61 |
| Under | 515 | 56.3% | -50.04 | -9.7% | 1.62 |
| Ημ.1 | 598 | 48.3% | -93.61 | -15.7% | 2.09 |
| Ημ.X | 137 | 45.3% | -16.63 | -12.1% | 1.94 |
| Ημ.2 | 716 | 26.1% | -134.84 | -18.8% | 4.30 |
| Goal | 1483 | 50.0% | -273.25 | -18.4% | 1.65 |
| No Goal | 180 | 52.8% | -9.99 | -5.6% | 1.78 |
| 0-1 Goal | 47 | 29.8% | -1.15 | -2.4% | 3.17 |
| 2-3 Goals | 692 | 45.2% | -114.68 | -16.6% | 1.85 |
| 4-6 Goals | 106 | 29.2% | -22.58 | -21.3% | 2.78 |
| 7+ Goals | 68 | 4.4% | -41.00 | -60.3% | 11.96 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1145 | 44.5% | -179.67 | -15.7% | 2.30 | |
| 1107 | 50.6% | -106.09 | -9.6% | 2.14 | |
| 1010 | 50.8% | -117.76 | -11.7% | 2.11 | |
| 903 | 47.0% | -79.31 | -8.8% | 2.20 | |
| 895 | 59.2% | -25.94 | -2.9% | 2.00 | |
| 847 | 48.2% | -133.84 | -15.8% | 2.21 | |
| 730 | 52.5% | -52.46 | -7.2% | 2.28 | |
| 709 | 50.4% | -109.35 | -15.4% | 2.16 | |
| 693 | 48.2% | -112.44 | -16.2% | 2.10 | |
| 679 | 45.9% | -116.59 | -17.2% | 2.22 | |
| 647 | 58.6% | -25.10 | -3.9% | 1.96 | |
| 603 | 43.0% | -87.08 | -14.4% | 2.32 | |
| 570 | 49.3% | -30.72 | -5.4% | 2.26 | |
| 540 | 50.2% | -47.61 | -8.8% | 2.07 | |
| 538 | 53.2% | -70.52 | -13.1% | 2.13 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 8808 | 72.2% | -677.88 | -7.7% | 1.29 |
| 1.50 - 1.99 | 9830 | 52.6% | -1,073.93 | -10.9% | 1.70 |
| 2.00 - 2.99 | 5016 | 37.2% | -704.38 | -14.0% | 2.36 |
| 3.00 - 5.00 | 3023 | 25.3% | -406.17 | -13.4% | 3.49 |
| 5.01+ | 684 | 12.3% | -172.55 | -25.2% | 7.06 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 10308 | 50.8% | -1,114.94 | -10.8% | 2.09 |
| 1 - 3 | 8098 | 50.7% | -1,085.42 | -13.4% | 2.04 |
| 3 - 6 | 4484 | 54.3% | -411.82 | -9.2% | 1.95 |
| 6 - 12 | 2180 | 52.5% | -276.04 | -12.7% | 1.95 |
| 12 - 24 | 1957 | 57.2% | -143.30 | -7.3% | 1.87 |
| 24 - 48 | 237 | 61.6% | +3.88 | +1.6% | 1.84 |
| 48+ | 97 | 51.5% | -7.27 | -7.5% | 1.98 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
27489 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6/11/2026 | 22:45 | 358 | Φαμαλικάο - Αρούκα | 1 - 0 | X | 3.15 | -1.00 | ||
| 6/11/2026 | 22:15 | 1590 | Ρεάλ Αβιλές - Εξτρεμαδούρα | 5 - 2 | X | 3.20 | -1.00 | ||
| 6/11/2026 | 22:00 | 357 | Σεβίλλη - Αλαβές | 0 - 0 | 1 | 1.87 | -1.00 | ||
| 2/11/2026 | 22:15 | 858 | Ζιλ Βιθέντε - Βιτόρια Γκιμαράες | 0 - 0 | 2 | 2.52 | -1.00 | ||
| 2/11/2026 | 22:15 | 859 | Μπενφίκα - Αλβέρκα | 1 - 0 | 1 | 1.16 | +0.16 | ||
| 2/11/2026 | 22:00 | 856 | Λα Κορούνια - Οσασούνα | 2 - 1 | 1 | 2.12 | +1.12 | ||
| 2/11/2026 | 21:45 | 850 | Λοριάν - Μπρεστ | 0 - 2 | 1 | 2.47 | -1.00 | ||
| 2/11/2026 | 21:45 | 851 | Ρεμς - Σοσό | 2 - 0 | 2 | 4.50 | -1.00 | ||
| 2/11/2026 | 21:45 | 853 | Ρεντ Σταρ 93 - Νανσί | 1 - 4 | X | 3.25 | -1.00 | ||
| 2/11/2026 | 21:45 | 854 | Αταλάντα - Πάρμα | 0 - 3 | 1 | 1.44 | -1.00 | ||
| 2/11/2026 | 20:30 | 839 | Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ - Στεάουα Βουκουρεστίου | 1 - 0 | X | 3.40 | -1.00 | ||
| 2/11/2026 | 20:00 | 832 | Σοντερίσκε - Κοπεγχάγη | 0 - 2 | 2 | 1.42 | +0.42 | ||
| 2/11/2026 | 20:00 | 835 | Γκάις - ΑΪΚ Στοκχόλμης | 2 - 1 | 2 | 3.85 | -1.00 | ||
| 2/11/2026 | 20:00 | 837 | Έστερ - Χέλσινγκμποργκ | 3 - 0 | 2 | 2.60 | -1.00 | ||
| 2/11/2026 | 19:30 | 829 | Καλαμάτα - Ηρακλής | 1 - 1 | X | 3.15 | +2.15 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.