AABERLEEN
Μέλος από 22/4/2022- Points
- 19.73
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- -1%
- Κατάταξη
- 599ος
- Προβλέψεις
- 14027
- Μέση απόδοση
- 1.70
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 59% (8288 από 14027)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4328 | 62.1% | -162.66 | -3.8% | 1.64 |
| X | 164 | 26.8% | -28.32 | -17.3% | 3.15 |
| 2 | 2182 | 55.5% | -113.80 | -5.2% | 1.86 |
| 1X | 407 | 71.0% | -25.10 | -6.2% | 1.36 |
| 12 | 77 | 72.7% | -4.48 | -5.8% | 1.29 |
| X2 | 620 | 67.3% | -14.03 | -2.3% | 1.51 |
| Over | 2849 | 59.9% | -131.40 | -4.6% | 1.63 |
| Under | 564 | 61.3% | -7.63 | -1.4% | 1.62 |
| Ημ.1 | 86 | 52.3% | -16.17 | -18.8% | 1.62 |
| Ημ.X | 245 | 51.0% | +2.64 | +1.1% | 1.98 |
| Ημ.2 | 38 | 47.4% | -6.10 | -16.1% | 1.88 |
| Goal | 2245 | 54.8% | -181.50 | -8.1% | 1.69 |
| No Goal | 51 | 54.9% | -2.95 | -5.8% | 1.75 |
| 0-1 Goal | 4 | 75.0% | +3.93 | +98.3% | 2.53 |
| 2-3 Goals | 136 | 50.7% | +0.80 | +0.6% | 1.99 |
| 4-6 Goals | 31 | 48.4% | +3.16 | +10.2% | 2.29 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1476 | 61.4% | -57.95 | -3.9% | 1.62 | |
| 1001 | 54.4% | -60.81 | -6.1% | 1.83 | |
| 825 | 58.7% | -44.50 | -5.4% | 1.68 | |
| 806 | 65.4% | +9.00 | +1.1% | 1.60 | |
| 634 | 63.6% | -14.26 | -2.2% | 1.59 | |
| 595 | 58.5% | -24.53 | -4.1% | 1.73 | |
| 561 | 53.1% | -69.59 | -12.4% | 1.73 | |
| 556 | 59.2% | -21.40 | -3.8% | 1.81 | |
| 387 | 55.8% | -4.68 | -1.2% | 1.82 | |
| 374 | 57.2% | -8.14 | -2.2% | 1.79 | |
| 358 | 58.4% | -23.20 | -6.5% | 1.67 | |
| 303 | 58.1% | -13.81 | -4.6% | 1.72 | |
| 263 | 53.2% | -21.91 | -8.3% | 1.84 | |
| 243 | 58.4% | -14.63 | -6.0% | 1.70 | |
| 230 | 61.7% | +0.82 | +0.4% | 1.70 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 4264 | 74.9% | -71.19 | -1.7% | 1.32 |
| 1.50 - 1.99 | 7652 | 56.2% | -355.74 | -4.6% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 1879 | 38.9% | -244.35 | -13.0% | 2.26 |
| 3.00 - 5.00 | 215 | 27.9% | -13.63 | -6.3% | 3.35 |
| 5.01+ | 17 | 11.8% | +1.30 | +7.6% | 7.72 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 772 | 57.8% | -55.29 | -7.2% | 1.71 |
| 1 - 3 | 1140 | 61.4% | -3.73 | -0.3% | 1.73 |
| 3 - 6 | 2007 | 59.3% | -82.58 | -4.1% | 1.71 |
| 6 - 12 | 5614 | 59.4% | -250.37 | -4.5% | 1.69 |
| 12 - 24 | 4198 | 58.4% | -266.23 | -6.3% | 1.69 |
| 24 - 48 | 242 | 55.8% | -28.68 | -11.9% | 1.67 |
| 48+ | 54 | 61.1% | +3.27 | +6.1% | 1.74 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
14094 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16/10/2026 | 03:30 | - | Εστουδιάντες ντε Λα Πλάτα - Φλαμένγκο | 2 | 2.20 | - | |||
| 16/10/2026 | 02:00 | - | Ουρακάν - Χιμνάσια Λα Πλάτα | Ημ.X | 1.85 | - | |||
| 15/10/2026 | 22:00 | - | Γιαγκελόνια - Αραράτ Αρμενία | Over | 1.62 | - | |||
| 15/10/2026 | 22:00 | - | Γιαγκελόνια - Αραράτ Αρμενία | 1 | 1.44 | - | |||
| 15/10/2026 | 22:00 | - | Θέλτα - Γιουβέντους | 2 | 2.22 | - | |||
| 15/10/2026 | 22:00 | - | Μαρσέιγ - Ολυμπιακός | 2-3 Goals | 2.02 | - | |||
| 15/10/2026 | 22:00 | - | Μπόρνμουθ - Στουρμ Γκρατς | Over | 1.37 | - | |||
| 15/10/2026 | 22:00 | - | Μπόρνμουθ - Στουρμ Γκρατς | 1 | 1.22 | - | |||
| 15/10/2026 | 22:00 | - | Ναϊμέγκεν - Λέφσκι Σόφιας | 1 | 1.90 | - | |||
| 15/10/2026 | 22:00 | - | Ναϊμέγκεν - Λέφσκι Σόφιας | Over | 1.75 | - | |||
| 15/10/2026 | 22:00 | - | Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Άντερλεχτ | Goal | 1.65 | - | |||
| 15/10/2026 | 22:00 | - | Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Άντερλεχτ | Over | 1.80 | - | |||
| 15/10/2026 | 22:00 | - | Ρεν - ΟΦΗ | 1 | 1.24 | - | |||
| 15/10/2026 | 22:00 | - | Ρεν - ΟΦΗ | Over | 1.47 | - | |||
| 15/10/2026 | 22:00 | - | Φερεντσβάρος - Βικτόρια Πλζεν | 1 | 1.95 | - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.