12062000
Μέλος από 20/3/2022- Points
- 93.46
- Yield*
- -4%
- 30 ημερών
- +3%
- Κατάταξη
- 155ος
- Προβλέψεις
- 2444
- Μέση απόδοση
- 2.02
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 53% (1289 από 2444)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 970 | 57.4% | -35.59 | -3.7% | 1.87 |
| X | 115 | 40.0% | +49.82 | +43.3% | 3.75 |
| 2 | 230 | 44.8% | -31.65 | -13.8% | 2.42 |
| 1X | 118 | 70.3% | +1.16 | +1.0% | 1.55 |
| 12 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.10 |
| X2 | 54 | 55.6% | -8.54 | -15.8% | 1.69 |
| Over | 282 | 55.0% | -11.20 | -4.0% | 1.79 |
| Under | 154 | 50.6% | -2.77 | -1.8% | 1.96 |
| Ημ.1 | 86 | 47.7% | -8.34 | -9.7% | 1.99 |
| Ημ.X | 24 | 41.7% | -3.10 | -12.9% | 2.17 |
| Ημ.2 | 42 | 26.2% | -13.22 | -31.5% | 2.85 |
| Goal | 160 | 43.8% | -39.62 | -24.8% | 1.79 |
| No Goal | 181 | 51.4% | -9.47 | -5.2% | 1.86 |
| 0-1 Goal | 18 | 55.6% | +10.79 | +59.9% | 2.90 |
| 2-3 Goals | 6 | 16.7% | -3.92 | -65.3% | 1.99 |
| 4-6 Goals | 3 | 33.3% | -0.33 | -11.0% | 2.69 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 211 | 43.6% | -15.94 | -7.6% | 2.43 | |
| 182 | 53.3% | -1.71 | -0.9% | 2.05 | |
| 181 | 48.6% | -14.21 | -7.9% | 2.09 | |
| 143 | 52.4% | -9.49 | -6.6% | 1.90 | |
| 133 | 51.9% | -2.58 | -1.9% | 1.98 | |
| 109 | 59.6% | +10.40 | +9.5% | 2.08 | |
| 87 | 57.5% | +0.87 | +1.0% | 2.01 | |
| 79 | 63.3% | +12.20 | +15.4% | 1.93 | |
| 73 | 52.1% | -8.26 | -11.3% | 1.90 | |
| 62 | 58.1% | +6.71 | +10.8% | 2.03 | |
| 58 | 50.0% | -6.38 | -11.0% | 1.93 | |
| 53 | 41.5% | -10.73 | -20.2% | 2.21 | |
| 46 | 47.8% | -3.74 | -8.1% | 2.01 | |
| 44 | 65.9% | +7.40 | +16.8% | 2.00 | |
| 39 | 43.6% | -4.79 | -12.3% | 2.52 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 464 | 77.4% | +8.39 | +1.8% | 1.33 |
| 1.50 - 1.99 | 1119 | 55.2% | -60.37 | -5.4% | 1.73 |
| 2.00 - 2.99 | 610 | 39.0% | -70.75 | -11.6% | 2.28 |
| 3.00 - 5.00 | 222 | 32.0% | +23.30 | +10.5% | 3.57 |
| 5.01+ | 29 | 10.3% | -7.55 | -26.0% | 6.60 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 165 | 56.4% | +3.50 | +2.1% | 2.05 |
| 1 - 3 | 210 | 58.1% | +15.43 | +7.3% | 2.13 |
| 3 - 6 | 257 | 53.3% | -13.91 | -5.4% | 2.07 |
| 6 - 12 | 758 | 51.1% | -47.74 | -6.3% | 2.00 |
| 12 - 24 | 635 | 52.3% | -32.56 | -5.1% | 1.97 |
| 24 - 48 | 264 | 51.9% | -18.39 | -7.0% | 2.04 |
| 48+ | 155 | 52.3% | -13.31 | -8.6% | 1.99 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
2445 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15/5/2026 | 22:00 | - | Άστον Βίλα - Λίβερπουλ | 4 - 2 | X2 | 1.42 | -1.00 | ||
| 15/5/2026 | 22:00 | - | Νοτς Κάουντι - Τσέστερφιλντ | 0 - 0 | Ημ.X | 2.07 | +1.07 | ||
| 15/5/2026 | 22:00 | - | Νοτς Κάουντι - Τσέστερφιλντ | 0 - 0 | 0-1 Goal | 3.05 | +2.05 | ||
| 15/5/2026 | 21:15 | - | Ααράου - Ιβερντόν | 2 - 2 | Goal | 1.48 | +0.48 | ||
| 15/5/2026 | 21:15 | - | Ααράου - Ιβερντόν | 2 - 2 | 1 | 1.57 | -1.00 | ||
| 15/5/2026 | 21:15 | - | Ααράου - Ιβερντόν | 2 - 2 | Over | 1.42 | +0.42 | ||
| 10/5/2026 | 19:30 | - | Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ - Μαλίν | 3 - 0 | 1 | 1.32 | +0.32 | ||
| 10/5/2026 | 16:00 | - | Κρίσταλ Πάλας - Έβερτον | 2 - 2 | X2 | 1.37 | +0.37 | ||
| 10/5/2026 | 15:00 | - | Λουγκάνο - Σεντ Γκάλεν | 1 - 2 | 1 | 2.12 | -1.00 | ||
| 10/5/2026 | 15:00 | - | Λουγκάνο - Σεντ Γκάλεν | 1 - 2 | 0-1 Goal | 4.75 | -1.00 | ||
| 10/5/2026 | 15:00 | - | Μαγιόρκα - Βιγιαρεάλ | 1 - 1 | 1 | 2.37 | -1.00 | ||
| 10/5/2026 | 14:00 | - | Σέλτικ - Ρέιντζερς | 3 - 1 | Over | 1.54 | +0.54 | ||
| 10/5/2026 | 14:00 | - | Σέλτικ - Ρέιντζερς | 3 - 1 | Goal | 1.48 | +0.48 | ||
| 10/5/2026 | 13:30 | - | Βερόνα - Κόμο | 0 - 1 | 2 | 1.37 | +0.37 | ||
| 7/5/2026 | 22:00 | - | Άστον Βίλα - Νότιγχαμ Φόρεστ | 4 - 0 | 1 | 1.70 | +0.70 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.