Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Νταεγιόν Κοράιλ : Στατιστικά για Κ Λιγκ 3 2026
Αγώνες
ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 3 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Σιχεούνγκ Σίτιζεν
|
23 | 55 | 17 | 4 | 2 | 37:20 | ||
| 2 |
Πότσεον Σίτιζεν
|
24 | 49 | 14 | 7 | 3 | 41:20 | ||
| 3 |
Νταεγιόν Κοράιλ
|
24 | 41 | 12 | 5 | 7 | 33:19 | ||
| 4 |
Μπουσάν Τρανσπόρτ
|
24 | 40 | 11 | 7 | 6 | 42:30 | ||
| 5 |
Γκιονγκγού KHNP
|
23 | 35 | 9 | 8 | 6 | 35:31 | ||
| 6 |
Ντανγκτζίν Σίτιζεν
|
24 | 34 | 10 | 4 | 10 | 47:39 | ||
| 7 |
Τσαντσιόν
|
24 | 33 | 9 | 6 | 9 | 42:37 | ||
| 8 |
Τσάνγκγουον Σίτι
|
24 | 29 | 7 | 8 | 9 | 27:31 | ||
| 9 |
Ουλσάν Σίτιζεν
|
24 | 28 | 8 | 4 | 12 | 25:28 | ||
| 10 |
Γιεοζού
|
24 | 28 | 7 | 7 | 10 | 27:31 | ||
| 11 |
Γκανγκνεούνγκ Σίτι
|
23 | 27 | 7 | 6 | 10 | 21:32 | ||
| 12 |
Μόκπο Σίτι
|
23 | 24 | 5 | 9 | 9 | 22:36 | ||
| 13 |
Γιανγκπιεόνγκ
|
24 | 20 | 4 | 8 | 12 | 30:46 | ||
| 14 |
Τζέονμπουκ (Ρεζ)
|
24 | 10 | 1 | 7 | 16 | 25:54 |
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 16 | 5 (50.0%) |
1 (10.0%) |
4 (40.0%) |
11:8 | 1.9 | 1.1:0.8 | |
| Ημίχρονο | 10 | 17 | 4 (40.0%) |
5 (50.0%) |
1 (10.0%) |
5:2 | 0.7 | 0.5:0.2 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 33% | 67% | |
| Goals κατά | 26% | 74% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 54.45 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 61.68 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 37.5% (9/24) | 62.5% (15/24) |
| Ημίχρονο | 4.2% (1/24) | 95.8% (23/24) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 50.0% (12/24) |
| 2-3 | 33.3% (8/24) |
| 4-6 | 16.7% (4/24) |
| 7+ | 0.0% (0/24) |
| Failed to score | 33.3% (8/24) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 33 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 19 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 65 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 114 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.38 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 0.79 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Hwang Joon-Seok | 5 |
| Lee In-Kyu | 4 |
| Yoo Ji-Min | 4 |
| Song Min-Jong | 3 |
| Yang Chang-Hoon | 3 |
| Kim Jung-Joo | 3 |
| Kim Yoon-Jin | 2 |
| 2 | |
| Nam Yun-Jae | 1 |
| Kim Dong-Seop | 1 |
| Park Chan-Bin | 1 |
| Jeon In-Kyu | 1 |
| Son Gyeong-Hwan | 1 |
| Park Ye-Chan | 1 |
| Lee Gwan-Pyo | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Kim Hyun-Woo | 1 |
| Baek Gyeong-In | 1 |
| 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 37.5% (9/24) | |
| 2 - 1 | 8.3% (2/24) | |
| 1 - 1 | 8.3% (2/24) | |
| 3 - 3 | 8.3% (2/24) | |
| 1 - 0 | 8.3% (2/24) | |
| 0 - 3 | 8.3% (2/24) | |
| 2 - 0 | 4.2% (1/24) | |
| 4 - 0 | 4.2% (1/24) | |
| 3 - 0 | 4.2% (1/24) | |
| 0 - 0 | 4.2% (1/24) | |
| 3 - 1 | 4.2% (1/24) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 45.8% (11/24) | |
| 3 | 20.8% (5/24) | |
| 2 | 12.5% (3/24) | |
| 4 | 8.3% (2/24) | |
| 6 | 8.3% (2/24) | |
| 0 | 4.2% (1/24) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 20.8% (5/24) | |
| 1/X | 0.0% (0/24) | |
| 1/2 | 0.0% (0/24) | |
| X/1 | 12.5% (3/24) | |
| X/X | 12.5% (3/24) | |
| X/2 | 25.0% (6/24) | |
| 2/1 | 0.0% (0/24) | |
| 2/X | 8.3% (2/24) | |
| 2/2 | 20.8% (5/24) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 2
- Μέση Ηλικία
- 28