Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Φεϊρένσε : Στατιστικά για Λίγκα Προ 2025/2026
Αγώνες
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Προ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Μαρίτιμο
|
33 | 66 | 20 | 6 | 7 | 49:26 | ||
| 2 |
Ακαντέμικο Βίσεου
|
33 | 58 | 17 | 7 | 9 | 58:33 | ||
| 3 |
Τορένσε
|
33 | 56 | 17 | 5 | 11 | 42:33 | ||
| 4 |
Βιζέλα
|
33 | 51 | 14 | 9 | 10 | 39:36 | ||
| 5 |
Λεϊρία
|
33 | 49 | 13 | 10 | 10 | 50:44 | ||
| 6 |
Πόρτο Β
|
33 | 48 | 14 | 6 | 13 | 39:42 | ||
| 7 |
Λεϊσόες
|
33 | 47 | 14 | 5 | 14 | 44:54 | ||
| 8 |
Φεϊρένσε
|
33 | 45 | 12 | 9 | 12 | 35:38 | ||
| 9 |
Μπενφίκα Β'
|
33 | 44 | 11 | 11 | 11 | 43:42 | ||
| 10 |
Λουζιτάνια Λουρόσα
|
33 | 43 | 11 | 10 | 12 | 43:50 | ||
| 11 |
Τσάβες
|
33 | 42 | 12 | 6 | 15 | 39:39 | ||
| 12 |
Πεναφιέλ
|
33 | 41 | 11 | 8 | 14 | 36:37 | ||
| 13 |
Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β΄
|
33 | 41 | 13 | 2 | 18 | 41:34 | ||
| 14 |
Φελγκιέιρας
|
33 | 41 | 10 | 11 | 12 | 29:37 | ||
| 15 |
Φαρένσε
|
33 | 40 | 10 | 10 | 13 | 31:36 | ||
| 16 |
Πορτιμονένσε
|
33 | 37 | 10 | 7 | 16 | 38:49 | ||
| 17 |
Πάσος Φερέιρα
|
33 | 36 | 8 | 12 | 13 | 32:47 | ||
| 18 |
Ολιβεϊρένσε
|
33 | 34 | 8 | 10 | 15 | 33:44 |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 14 | 4 (40.0%) |
2 (20.0%) |
4 (40.0%) |
7:11 | 1.8 | 0.7:1.1 | |
| Ημίχρονο | 10 | 16 | 4 (40.0%) |
4 (40.0%) |
2 (20.0%) |
6:4 | 1.0 | 0.6:0.4 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 46% | 54% | |
| Goals κατά | 32% | 68% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.43 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 57.24 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 42.4% (14/33) | 57.6% (19/33) |
| Ημίχρονο | 12.1% (4/33) | 87.9% (29/33) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 39.4% (13/33) |
| 2-3 | 45.5% (15/33) |
| 4-6 | 12.1% (4/33) |
| 7+ | 3.0% (1/33) |
| Failed to score | 36.4% (12/33) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 35 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 38 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 85 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 78 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.06 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.15 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Antunes Leandro | 7 |
| Meira Gui | 4 |
| John Nile | 3 |
| Nketia Desmond | 3 |
| Fernandes Emanuel | 3 |
| Costa Gabriel | 2 |
| Ribeiro Tiago | 2 |
| Pedrinho | 2 |
| Miguel | 1 |
| Ie Edgar | 1 |
| Santos Luis | 1 |
| Leal Antonio | 1 |
| Arriba Jony | 1 |
| Marcos Joao | 1 |
| Ricardo Ze | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Doumbia Daouda | 3 |
| Robinho | 2 |
| Fernandes Emanuel | 1 |
| Gustavo | 1 |
| Santos Luis | 1 |
| Ricardo Ze | 1 |
| Ribeiro Tiago | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 15.2% (5/33) | |
| 0 - 0 | 15.2% (5/33) | |
| 1 - 0 | 15.2% (5/33) | |
| 0 - 1 | 9.1% (3/33) | |
| 1 - 1 | 9.1% (3/33) | |
| 3 - 0 | 6.1% (2/33) | |
| 2 - 1 | 6.1% (2/33) | |
| 2 - 0 | 6.1% (2/33) | |
| 3 - 4 | 3.0% (1/33) | |
| 2 - 2 | 3.0% (1/33) | |
| 2 - 3 | 3.0% (1/33) | |
| 3 - 2 | 3.0% (1/33) | |
| 0 - 2 | 3.0% (1/33) | |
| 4 - 1 | 3.0% (1/33) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 27.3% (9/33) | |
| 1 | 24.2% (8/33) | |
| 2 | 18.2% (6/33) | |
| 0 | 15.2% (5/33) | |
| 5 | 9.1% (3/33) | |
| 7 | 3.0% (1/33) | |
| 4 | 3.0% (1/33) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 27.3% (9/33) | |
| 1/X | 0.0% (0/33) | |
| 1/2 | 6.1% (2/33) | |
| X/1 | 12.1% (4/33) | |
| X/X | 21.2% (7/33) | |
| X/2 | 18.2% (6/33) | |
| 2/1 | 0.0% (0/33) | |
| 2/X | 6.1% (2/33) | |
| 2/2 | 9.1% (3/33) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 13
- Μέση Ηλικία
- 27.5