Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Ζλιν

Ζλιν : Στατιστικά για 1η Κατηγορία 2025/2026

Αγώνες

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1. Λίγκα
  1 Σλάβια Πράγας 30 71 21 8 1 63:23
  2 Σπάρτα Πράγας 30 63 19 6 5 60:33
  3 Βικτόρια Πλζεν 30 53 15 8 7 50:34
  4 Γιάμπλονετς 30 51 15 6 9 41:33
  5 Χράντετς Κράλοβε 30 49 14 7 9 43:34
  6 Σλόβαν Λίμπερετς 30 46 12 10 8 43:30
  7 Σίγκμα Όλομουτς 30 43 12 7 11 34:34
  8 Παρντουμπίτσε 30 41 11 8 11 39:46
  9 Κάρβινα 30 39 12 3 15 43:51
  10 Μποέμιανς 1905 30 36 10 6 14 26:35
  11 Μλάντα Μπόλεσλαβ 30 35 8 11 11 44:52
  12 Ζλιν 30 34 9 7 14 37:48
  13 Τέπλιτσε 30 29 6 11 13 29:38
  14 Σλοβάτσκο 30 23 5 8 17 26:45
  15 Ντούκλα Πράγας 30 23 4 11 15 20:42
  16 Μπάνικ Οστράβα 30 22 5 7 18 25:45
Γκρουπ Υποβιβασμού
  1 Ζλιν 32 38 10 8 14 40:50
  2 Μλάντα Μπόλεσλαβ 32 37 8 13 11 45:53
  3 Τέπλιτσε 32 33 7 12 13 32:40
  4 Σλοβάτσκο 32 27 6 9 17 28:46
  5 Μπάνικ Οστράβα 32 23 5 8 19 26:47
  6 Ντούκλα Πράγας 32 23 4 11 17 21:45
Πλέι οφ Πρωταθλήματος
  1 Σλάβια Πράγας 31 74 22 8 1 65:24
  2 Σπάρτα Πράγας 31 66 20 6 5 62:33
  3 Βικτόρια Πλζεν 32 59 17 8 7 55:35
  4 Γιάμπλονετς 32 52 15 7 10 42:36
  5 Χράντετς Κράλοβε 32 50 14 8 10 45:38
  6 Σλόβαν Λίμπερετς 32 46 12 10 10 44:34

Τσάμπιονς Λιγκ

Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά

UefaQual

Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 11 3
(30.0%)
2
(20.0%)
5
(50.0%)
14:21 3.5 1.4:2.1
Ημίχρονο 10 9 2
(20.0%)
3
(30.0%)
5
(50.0%)
6:11 1.7 0.6:1.1

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 50% 50%
Goals κατά 48% 52%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 46.98 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 49.1 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 56.3% (18/32) 43.8% (14/32)
Ημίχρονο 18.8% (6/32) 81.3% (26/32)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 25.0% (8/32)
2-3 37.5% (12/32)
4-6 34.4% (11/32)
7+ 3.1% (1/32)
Failed to score 28.1% (9/32)

G/G - N/G

G/G N/G
56.3% (18/32) 43.8% (14/32)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 40 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 50 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 72 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 58 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.25 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.56 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Cupak Michal7
Poznar Tomas6
Kanu Stanley5
Cernin Jakub5
Ulbrich Tom3
Petruta Stanislav3
Nombil Cletus2
Bartosak Lukas2
Koubek Matej2
Kalabiska Jan1
Natchkebia Zviad1
Pisoja Marian1
Machalik David1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Nombil Cletus9
Cernin Jakub6
Didiba Joss6
Bartosak Lukas5
Kopecny Milos5
Pisoja Marian5
Petruta Stanislav4
Kanu Stanley3
Cupak Michal3
Poznar Tomas3
Fukala Michal3
Ulbrich Tom3
Natchkebia Zviad2
Krapka Antonin2
Kalabiska Jan2
Kolar Jakub2
Koubek Matej1
Branecky Lukas1
Penkevics Kristers1
Hellebrand Tomas1

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Cernin Jakub1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 12.5% (4/32)
1 - 3 12.5% (4/32)
3 - 1 9.4% (3/32)
0 - 0 9.4% (3/32)
0 - 1 9.4% (3/32)
2 - 1 6.3% (2/32)
3 - 2 6.3% (2/32)
0 - 3 6.3% (2/32)
2 - 0 6.3% (2/32)
1 - 0 6.3% (2/32)
6 - 2 3.1% (1/32)
3 - 0 3.1% (1/32)
5 - 0 3.1% (1/32)
2 - 2 3.1% (1/32)
1 - 2 3.1% (1/32)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
4 25.0% (8/32)
2 18.8% (6/32)
3 18.8% (6/32)
1 15.6% (5/32)
5 9.4% (3/32)
0 9.4% (3/32)
8 3.1% (1/32)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 34.4% (11/32)
1/X 6.3% (2/32)
1/2 3.1% (1/32)
X/1 9.4% (3/32)
X/X 15.6% (5/32)
X/2 9.4% (3/32)
2/1 0.0% (0/32)
2/X 3.1% (1/32)
2/2 18.8% (6/32)