Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Σιενσιάνο

Σιενσιάνο : Στατιστικά για Καμπεονάτο Ντεσεντραλισάδο 2026

Αγώνες

ΠΕΡΟΥ: Καμπεονάτο Ντεσεντραλισάδο 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Απερτούρα
  1 Αλιάνσα Λίμα 17 40 12 4 1 30:8
  2 Λος Τσάνκας 17 34 10 4 3 25:21
  3 Σιενσιάνο 17 33 10 3 4 34:22
  4 Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες 17 29 8 5 4 24:15
  5 Μελγκάρ 17 28 8 4 5 29:20
  6 Κούσκο 17 27 8 3 6 21:24
  7 Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο 17 26 7 5 5 21:18
  8 Αλιάνσα Ατλέτικο 17 21 5 6 6 20:18
  9 Κομερσιάντες Ούνιδος 17 21 5 6 6 18:20
  10 AD Τάρμα 17 20 5 5 7 22:21
  11 Σπορτ Μπόις 17 20 5 5 7 15:19
  12 Σπόρτινγκ Κριστάλ 17 19 5 4 8 28:30
  13 Κλουμπ Ντεπορτίβο Μοκέγκουα 17 18 5 3 9 17:24
  14 ΦΚ Καχαμάρκα 17 17 4 5 8 23:28
  15 Ατλέτικο Γκράου 17 16 4 4 9 12:18
  16 Σπορτ Χουανκάγιο 17 16 4 4 9 21:31
  17 ADC Χουάν Πάμπλο ΙΙ 17 16 4 4 9 22:40
  18 UΤC Καχαμάρκα * 17 13 4 6 7 21:26
Λίγκα 1: Κλαουσούρα
  1 Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες 14 30 9 3 2 31:20
  2 Σπόρτινγκ Κριστάλ 14 28 9 1 4 29:17
  3 Σπορτ Χουανκάγιο 14 28 9 1 4 23:17
  4 Αλιάνσα Ατλέτικο 15 28 9 1 5 29:28
  5 Μελγκάρ 14 26 7 5 2 25:15
  6 Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο 14 25 8 1 5 26:15
  7 ADC Χουάν Πάμπλο ΙΙ 15 25 7 4 4 25:17
  8 Αλιάνσα Λίμα 14 25 7 4 3 22:15
  9 Σπορτ Μπόις 14 24 7 3 4 20:14
  10 Κούσκο 15 24 8 0 7 25:20
  11 Ατλέτικο Γκράου 15 18 5 3 7 17:23
  12 Σιενσιάνο 14 17 5 2 7 19:21
  13 Κομερσιάντες Ούνιδος 14 14 3 5 6 24:25
  14 Λος Τσάνκας 15 13 3 4 8 14:30
  15 ΦΚ Καχαμάρκα 14 11 3 2 9 21:32
  16 Κλουμπ Ντεπορτίβο Μοκέγκουα 15 11 2 5 8 8:22
  17 AD Τάρμα 14 10 2 4 8 11:24
  18 UΤC Καχαμάρκα 14 5 1 2 11 15:29

Πλέι Οφ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 14 4
(40.0%)
2
(20.0%)
4
(40.0%)
16:15 3.1 1.6:1.5
Ημίχρονο 10 13 3
(30.0%)
4
(40.0%)
3
(30.0%)
7:7 1.4 0.7:0.7

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 38% 62%
Goals κατά 37% 63%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 55.19 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 51.88 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 61.3% (19/31) 38.7% (12/31)
Ημίχρονο 19.4% (6/31) 80.6% (25/31)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 19.4% (6/31)
2-3 45.2% (14/31)
4-6 29.0% (9/31)
7+ 6.5% (2/31)
Failed to score 19.4% (6/31)

G/G - N/G

G/G N/G
61.3% (19/31) 38.7% (12/31)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 53 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 43 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 65 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.71 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.39 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Garces Carlos18
Hohberg Alejandro11
Bandiera Neri Ricardo8
Succar Matias7
Souza Cristian3
Cabello Carlos1
Sandoval Ray1
Becerra Kevin1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Aguirre Gonzalo1
Amondarain Maximiliano1
Salazar Renzo1
Hohberg Alejandro1
Aguilar Rotceh1
Succar Matias1
Martinich Marcos1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 12.9% (4/31)
2 - 1 9.7% (3/31)
1 - 2 9.7% (3/31)
2 - 0 9.7% (3/31)
3 - 0 6.5% (2/31)
3 - 1 6.5% (2/31)
1 - 1 6.5% (2/31)
3 - 2 6.5% (2/31)
2 - 2 6.5% (2/31)
0 - 2 3.2% (1/31)
2 - 5 3.2% (1/31)
5 - 1 3.2% (1/31)
0 - 0 3.2% (1/31)
1 - 3 3.2% (1/31)
0 - 1 3.2% (1/31)
2 - 3 3.2% (1/31)
6 - 1 3.2% (1/31)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 25.8% (8/31)
2 19.4% (6/31)
4 16.1% (5/31)
1 16.1% (5/31)
5 9.7% (3/31)
7 6.5% (2/31)
6 3.2% (1/31)
0 3.2% (1/31)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 25.8% (8/31)
1/X 3.2% (1/31)
1/2 6.5% (2/31)
X/1 22.6% (7/31)
X/X 12.9% (4/31)
X/2 3.2% (1/31)
2/1 9.7% (3/31)
2/X 0.0% (0/31)
2/2 16.1% (5/31)