Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Σέντραλ Εσπανιόλ

Σέντραλ Εσπανιόλ : Στατιστικά για Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026

Αγώνες

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ος Όμιλος
  1 Πενιαρόλ 7 16 5 1 1 12:3
  2 Σέρο Λάργκο 7 11 3 2 2 7:5
  3 Ράσινγκ Μοντεβιδέο 7 10 2 4 1 4:3
  4 Λίβερπουλ Μοντεβιντέο 7 9 2 3 2 5:5
  5 Σέντραλ Εσπανιόλ 7 9 2 3 2 4:4
  6 Σέρο 7 9 3 0 4 6:10
  7 Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ 7 6 1 3 3 6:9
  8 Μπόστον Ρίβερ 7 5 1 2 4 5:10
2ος Όμιλος
  1 Μοντεβιδέο Γουόντερερς 7 15 4 3 0 12:4
  2 Νασιονάλ Μοντεβιδέο 7 13 4 1 2 8:8
  3 Ντεπορτίβο Μαλντονάντο 7 12 3 3 1 12:6
  4 Μοντεβιδέο Σίτι Τορκέ 7 12 4 0 3 11:11
  5 Γιουβεντούτ 7 8 2 2 3 8:11
  6 Αλμπιόν 7 6 1 3 3 6:8
  7 Προγκρέσο 7 6 2 0 5 6:11
  8 Ντανούμπιο 7 4 0 4 3 5:9
Απερτούρα
  1 Ράσινγκ Μοντεβιδέο 15 31 9 4 2 23:14
  2 Ντεπορτίβο Μαλντονάντο 15 29 9 2 4 24:16
  3 Αλμπιόν 15 28 8 4 3 26:16
  4 Πενιαρόλ 15 27 8 3 4 23:16
  5 Σέντραλ Εσπανιόλ 15 24 7 3 5 23:22
  6 Μοντεβιδέο Σίτι Τορκέ 15 23 6 5 4 22:16
  7 Νασιονάλ Μοντεβιδέο 15 22 7 1 7 26:21
  8 Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ 15 21 5 6 4 13:11
  9 Λίβερπουλ Μοντεβιντέο 15 20 5 5 5 20:18
  10 Μοντεβιδέο Γουόντερερς 15 20 6 2 7 16:21
  11 Ντανούμπιο 15 18 4 6 5 17:21
  12 Σέρο Λάργκο 15 17 5 2 8 16:19
  13 Μπόστον Ρίβερ 15 17 5 2 8 14:20
  14 Γιουβεντούτ 15 15 4 3 8 17:22
  15 Προγκρέσο 15 10 2 4 9 12:23
  16 Σέρο 15 10 2 4 9 8:24
Κλαουσούρα
  1 Λίβερπουλ Μοντεβιντέο 4 10 3 1 0 10:1
  2 Μοντεβιδέο Σίτι Τορκέ 3 9 3 0 0 9:2
  3 Ράσινγκ Μοντεβιδέο 4 8 2 2 0 5:2
  4 Μπόστον Ρίβερ 4 8 2 2 0 6:4
  5 Γιουβεντούτ 4 7 2 1 1 4:2
  6 Μοντεβιδέο Γουόντερερς 4 7 2 1 1 6:6
  7 Σέρο 4 7 2 1 1 4:6
  8 Νασιονάλ Μοντεβιδέο 4 6 2 0 2 3:4
  9 Ντεπορτίβο Μαλντονάντο 4 5 1 2 1 4:4
  10 Σέρο Λάργκο 4 4 0 4 0 4:4
  11 Πενιαρόλ 3 4 1 1 1 2:2
  12 Προγκρέσο 4 3 1 0 3 1:4
  13 Σέντραλ Εσπανιόλ 4 3 1 0 3 2:6
  14 Ντανούμπιο 4 2 0 2 2 0:2
  15 Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ 4 1 0 1 3 2:9
  16 Αλμπιόν 4 0 0 0 4 3:7

Πλέι Οφ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 9 2
(20.0%)
3
(30.0%)
5
(50.0%)
4:9 1.3 0.4:0.9
Ημίχρονο 10 7 0
(0.0%)
7
(70.0%)
3
(30.0%)
0:4 0.4 0.0:0.4

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 28% 72%
Goals κατά 38% 63%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 54.55 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 51.75 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 50.0% (13/26) 50.0% (13/26)
Ημίχρονο 7.7% (2/26) 92.3% (24/26)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 42.3% (11/26)
2-3 38.5% (10/26)
4-6 15.4% (4/26)
7+ 3.8% (1/26)
Failed to score 30.8% (8/26)

G/G - N/G

G/G N/G
46.2% (12/26) 53.8% (14/26)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 29 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 32 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 81 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 73 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.12 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.23 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Tarragona Raul6
Pino Lucas3
Munoz Franco3
Gandolfo Guillermo2
Rodriguez Ignacio2
Alonso Maximo2
Sosa Facundo2
Vera Diego2
Mendez Isaac2
Montiel Marcos1
Camarda Fernando1
Fernandez Luciano1
Aguilera Mariano1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Rodriguez Ignacio3
Pino Lucas1
Munoz Franco1
Fernandez Luciano1
Aguilera Mariano1
Marquez Emiliano1
Villoldo Alejandro1
Gandolfo Guillermo1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
0 - 1 23.1% (6/26)
2 - 1 23.1% (6/26)
0 - 0 11.5% (3/26)
1 - 0 7.7% (2/26)
3 - 0 3.8% (1/26)
1 - 1 3.8% (1/26)
2 - 0 3.8% (1/26)
3 - 1 3.8% (1/26)
6 - 1 3.8% (1/26)
2 - 2 3.8% (1/26)
3 - 3 3.8% (1/26)
1 - 3 3.8% (1/26)
0 - 3 3.8% (1/26)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 30.8% (8/26)
1 30.8% (8/26)
0 11.5% (3/26)
4 11.5% (3/26)
2 7.7% (2/26)
7 3.8% (1/26)
6 3.8% (1/26)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 15.4% (4/26)
1/X 0.0% (0/26)
1/2 0.0% (0/26)
X/1 26.9% (7/26)
X/X 19.2% (5/26)
X/2 19.2% (5/26)
2/1 3.8% (1/26)
2/X 3.8% (1/26)
2/2 11.5% (3/26)