Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Σεάρα : Στατιστικά για Σέριε Β 2026
Αγώνες
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Βίλα Νόβα
|
33 | 61 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | ||
| 2 |
Νοβοριζοντίνο
|
33 | 60 | 17 | 9 | 7 | 59:28 | ||
| 3 |
Ζουβεντούδε
|
33 | 60 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | ||
| 4 |
Φορταλέζα
|
33 | 57 | 15 | 12 | 6 | 39:29 | ||
| 5 |
Κρισιούμα
|
33 | 56 | 16 | 8 | 9 | 34:28 | ||
| 6 |
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε
|
33 | 53 | 14 | 11 | 8 | 41:31 | ||
| 7 |
Κλαμπ Ρεγκάτας
|
33 | 52 | 15 | 7 | 11 | 51:47 | ||
| 8 |
Σπορτ Ρεσίφε
|
33 | 51 | 13 | 12 | 8 | 45:35 | ||
| 9 |
Γκοϊάς
|
33 | 48 | 14 | 6 | 13 | 34:40 | ||
| 10 |
Οπεράριο Φεροβιάριο
|
33 | 48 | 13 | 9 | 11 | 44:45 | ||
| 11 |
Κουιαμπά
|
33 | 47 | 11 | 14 | 8 | 32:26 | ||
| 12 |
Σάο Μπερνάρντο
|
33 | 46 | 12 | 10 | 11 | 46:36 | ||
| 13 |
Αθλέτικ Κλουμπ
|
33 | 43 | 10 | 13 | 10 | 40:39 | ||
| 14 |
Ναούτικο
|
33 | 42 | 11 | 9 | 13 | 39:42 | ||
| 15 |
Σεάρα
|
33 | 42 | 11 | 9 | 13 | 35:40 | ||
| 16 |
Μποταφόγκο SP
|
33 | 41 | 11 | 8 | 14 | 37:38 | ||
| 17 |
Αβάι
|
33 | 36 | 10 | 6 | 17 | 33:43 | ||
| 18 |
Λοντρίνα
|
33 | 29 | 7 | 8 | 18 | 42:49 | ||
| 19 |
Αμέρικα Μινέιρο
|
33 | 17 | 4 | 5 | 24 | 21:54 | ||
| 20 |
Πόντε Πρέτα
|
33 | 13 | 3 | 4 | 26 | 18:73 |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 17 | 5 (50.0%) |
2 (20.0%) |
3 (30.0%) |
12:11 | 2.3 | 1.2:1.1 | |
| Ημίχρονο | 10 | 5 | 0 (0.0%) |
5 (50.0%) |
5 (50.0%) |
2:7 | 0.9 | 0.2:0.7 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 26% | 74% | |
| Goals κατά | 40% | 60% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 60.43 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 47.68 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 36.4% (12/33) | 63.6% (21/33) |
| Ημίχρονο | 6.1% (2/33) | 93.9% (31/33) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 30.3% (10/33) |
| 2-3 | 57.6% (19/33) |
| 4-6 | 9.1% (3/33) |
| 7+ | 3.0% (1/33) |
| Failed to score | 33.3% (11/33) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 35 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 40 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 85 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 74 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.06 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.21 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Melk | 8 |
| Araujo Matheus | 3 |
| Vina | 3 |
| Otavio Luiz | 3 |
| Juan | 2 |
| Cesar Julio | 2 |
| Joao Gabriel | 2 |
| Lodovico Enzo | 2 |
| Zanocelo Vinicius | 1 |
| Sanchez | 1 |
| Fernandinho | 1 |
| Lucas Lima | 1 |
| Ferreira Nicolas | 1 |
| Lucca | 1 |
| Giulio | 1 |
| Rocha Gabriel | 1 |
| Ryan Bonfim | 1 |
| Lobato Lenny | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Lucas Lima | 2 |
| Sanchez | 1 |
| Fernandinho | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 21.2% (7/33) | |
| 1 - 1 | 15.2% (5/33) | |
| 2 - 0 | 15.2% (5/33) | |
| 1 - 0 | 12.1% (4/33) | |
| 0 - 1 | 12.1% (4/33) | |
| 0 - 0 | 6.1% (2/33) | |
| 2 - 2 | 3.0% (1/33) | |
| 1 - 3 | 3.0% (1/33) | |
| 3 - 4 | 3.0% (1/33) | |
| 1 - 2 | 3.0% (1/33) | |
| 3 - 3 | 3.0% (1/33) | |
| 0 - 2 | 3.0% (1/33) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 33.3% (11/33) | |
| 1 | 24.2% (8/33) | |
| 3 | 24.2% (8/33) | |
| 4 | 6.1% (2/33) | |
| 0 | 6.1% (2/33) | |
| 7 | 3.0% (1/33) | |
| 6 | 3.0% (1/33) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 21.2% (7/33) | |
| 1/X | 15.2% (5/33) | |
| 1/2 | 6.1% (2/33) | |
| X/1 | 21.2% (7/33) | |
| X/X | 12.1% (4/33) | |
| X/2 | 9.1% (3/33) | |
| 2/1 | 6.1% (2/33) | |
| 2/X | 0.0% (0/33) | |
| 2/2 | 9.1% (3/33) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 17
- Μέση Ηλικία
- 30.6
Προπονητής
- Daniel Paulista
- Ηλικία: 44