Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Σατορού : Στατιστικά για Σαμπιονά Νασιονάλ 2025/2026
Αγώνες
ΓΑΛΛΙΑ: Σαμπιονά Νασιονάλ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ντιζόν
|
31 | 62 | 17 | 11 | 3 | 49:23 | ||
| 2 |
Σοσό *
|
31 | 57 | 16 | 9 | 6 | 49:24 | ||
| 3 |
Φλέρι 91
|
31 | 54 | 15 | 9 | 7 | 46:28 | ||
| 4 |
Ρουέν
|
31 | 52 | 13 | 13 | 5 | 41:28 | ||
| 5 |
Βερσαλλίες 78
|
31 | 52 | 15 | 7 | 9 | 44:32 | ||
| 6 |
Ορλεάν
|
31 | 51 | 14 | 9 | 8 | 40:39 | ||
| 7 |
Λε Πουί
|
31 | 46 | 12 | 10 | 9 | 43:36 | ||
| 8 |
Καέν
|
31 | 40 | 8 | 16 | 7 | 38:31 | ||
| 9 |
Κονκαρνό
|
31 | 37 | 8 | 13 | 10 | 30:35 | ||
| 10 |
Βαλενσιέν *
|
31 | 36 | 10 | 7 | 14 | 33:42 | ||
| 11 |
Βιλεφράνς
|
31 | 36 | 10 | 6 | 15 | 32:43 | ||
| 12 |
Ομπάν
|
31 | 34 | 8 | 10 | 13 | 35:45 | ||
| 13 |
Παρί 13 Ατλέτικο
|
31 | 32 | 7 | 11 | 13 | 26:40 | ||
| 14 |
Μπουργκ Περόνας
|
32 | 31 | 8 | 7 | 17 | 25:44 | ||
| 15 |
Κεβιγί
|
31 | 30 | 7 | 9 | 15 | 33:45 | ||
| 16 |
Σατορού *
|
31 | 29 | 6 | 12 | 13 | 33:47 | ||
| 17 |
Σταντ Μπριοσίν
|
31 | 26 | 5 | 11 | 15 | 33:48 |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 11 | 3 (30.0%) |
2 (20.0%) |
5 (50.0%) |
13:20 | 3.3 | 1.3:2.0 | |
| Ημίχρονο | 10 | 11 | 3 (30.0%) |
2 (20.0%) |
5 (50.0%) |
7:11 | 1.8 | 0.7:1.1 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 52% | 48% | |
| Goals κατά | 45% | 55% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 40.27 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.28 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 54.8% (17/31) | 45.2% (14/31) |
| Ημίχρονο | 16.1% (5/31) | 83.9% (26/31) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 25.8% (8/31) |
| 2-3 | 45.2% (14/31) |
| 4-6 | 25.8% (8/31) |
| 7+ | 3.2% (1/31) |
| Failed to score | 41.9% (13/31) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 33 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 47 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 85 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 59 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.06 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.52 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Piquionne Loick | 6 |
| Verdier Yannis | 3 |
| Bouaoune Issam | 3 |
| Ahmed Aymeric | 2 |
| Zakouani Housseine | 2 |
| Wade Paul | 2 |
| Beneddine Mehdi | 2 |
| Mupemba Noa | 2 |
| Chahid Yanis | 2 |
| Noc Malhory | 1 |
| Goncalves Anderson | 1 |
| Dembele Samba | 1 |
| Diarra Djibril | 1 |
| Konate Amadou | 1 |
| Jean Corentin | 1 |
| Freitas Ronaldo | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Magassa Brahima | 2 |
| Dembele Samba | 2 |
| Ahmed Aymeric | 1 |
| Trinker Theo | 1 |
| Chahid Yanis | 1 |
| Piquionne Loick | 1 |
| Mopila Schinear | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 16.1% (5/31) | |
| 0 - 0 | 12.9% (4/31) | |
| 2 - 1 | 9.7% (3/31) | |
| 1 - 2 | 9.7% (3/31) | |
| 1 - 1 | 9.7% (3/31) | |
| 0 - 1 | 9.7% (3/31) | |
| 0 - 2 | 6.5% (2/31) | |
| 0 - 3 | 6.5% (2/31) | |
| 4 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 3 - 5 | 3.2% (1/31) | |
| 3 - 1 | 3.2% (1/31) | |
| 2 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 1 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 1 - 3 | 3.2% (1/31) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 25.8% (8/31) | |
| 4 | 25.8% (8/31) | |
| 2 | 19.4% (6/31) | |
| 1 | 12.9% (4/31) | |
| 0 | 12.9% (4/31) | |
| 8 | 3.2% (1/31) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 12.9% (4/31) | |
| 1/X | 6.5% (2/31) | |
| 1/2 | 3.2% (1/31) | |
| X/1 | 3.2% (1/31) | |
| X/X | 22.6% (7/31) | |
| X/2 | 19.4% (6/31) | |
| 2/1 | 6.5% (2/31) | |
| 2/X | 9.7% (3/31) | |
| 2/2 | 16.1% (5/31) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 16
- Μέση Ηλικία
- 27.4