Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Σαν Τέλμο

Σαν Τέλμο : Στατιστικά για Πριμέρα Νασιονάλ 2026

Αγώνες

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
  1 Φέρο Καρίλ 27 53 16 5 6 34:25
  2 Ντεπορτίβο Μορόν 27 49 14 7 6 43:25
  3 Τρίσταν Σουάρεζ 26 48 13 9 4 29:15
  4 Ατλέτικο Τεμπερλέι 27 46 12 10 5 30:22
  5 Κολόν Σάντα Φε 27 45 12 9 6 34:21
  6 Χιμνάσια Χουχούι 26 45 13 6 7 39:32
  7 Αλμιράντε Μπράουν 27 44 12 8 7 23:16
  8 Ντεπορτίβο Μαντρίν 27 43 11 10 6 38:25
  9 Γοδόι Κρουζ 27 43 12 7 8 32:24
  10 Κλαμπ Ατλέτικο Ατλάντα 27 42 13 3 11 31:28
  11 Μίντλαντ 26 41 11 8 7 29:19
  12 Χιμνάσια Ι Τίρο 27 41 11 8 8 28:25
  13 Ατλέτικο Ραφαέλα 27 39 10 9 8 20:20
  14 Ντεπορτίβο Μαϊπού 27 38 11 5 11 34:28
  15 Σαν Μάρτιν ΣΧ 26 38 10 8 8 28:24
  16 Θιουδάδ Ντε Μπολιβάρ 27 38 9 11 7 23:23
  17 Σαν Μάρτιν Τουκουμάν 27 36 8 12 7 27:24
  18 Εστουντιάντες Κασέρος 27 36 9 9 9 25:24
  19 Ράσινγκ Ντε Κόρντομπα 27 35 9 8 10 25:29
  20 Κολεγκιάλες 26 34 9 7 10 24:25
  21 Κλαμπ Αλμάγκρο 27 34 9 7 11 22:29
  22 Λος Άντες 25 33 8 9 8 20:15
  23 Κίλμες 27 32 8 8 11 27:23
  24 Μίτρε Σαντιάγκο Εστέρο 27 30 6 12 9 27:35
  25 Τσάκο Φορ Έβερ 27 29 7 8 12 25:29
  26 Νουέβα Σικάγο 27 29 7 8 12 20:27
  27 Αγκροπεκουάριο 26 29 7 8 11 22:30
  28 Σέντραλ Νόρτε 27 29 6 11 10 19:27
  29 Σαν Μιγκέλ 27 29 6 11 10 21:30
  30 Πατρονάτο 27 28 5 13 9 23:30
  31 Ολ Μπόις 27 28 5 13 9 15:24
  32 Τσακαρίτα Τζούνιορς 27 27 7 6 14 19:29
  33 Σαν Τέλμο 27 27 6 9 12 22:33
  34 Ντεφενσ. Ντε Μπελγκράνο 26 26 5 11 10 16:24
  35 Ατλέτικο Γκουέμες 27 23 5 8 14 22:44
  36 Ακασούσο 26 22 5 7 14 19:32

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 10 3
(30.0%)
1
(10.0%)
6
(60.0%)
10:17 2.7 1.0:1.7
Ημίχρονο 10 6 1
(10.0%)
3
(30.0%)
6
(60.0%)
2:10 1.2 0.2:1.0

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 36% 64%
Goals κατά 45% 55%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 49.77 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 50.18 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 40.7% (11/27) 59.3% (16/27)
Ημίχρονο 7.4% (2/27) 92.6% (25/27)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 40.7% (11/27)
2-3 40.7% (11/27)
4-6 18.5% (5/27)
7+ 0.0% (0/27)
Failed to score 48.1% (13/27)

G/G - N/G

G/G N/G
37.0% (10/27) 63.0% (17/27)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 22 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 33 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 110 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 74 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 0.81 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.22 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Batallini Martin4
Motroni Juan3
Tisera Franco2
Gonzalez Joel2
Porto Jeronimo2
Diaz Emanuel1
Paredes Gabriel1
Britez Lazaro1
Roncaglia Facundo1
Larthirigoyen Inaki1
Pardo Ian1
Molina Nicolas1
Baez Facundo1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Peralta Elias1
Tisera Franco1
Batallini Martin1
Diaz Emanuel1
Motroni Juan1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 18.5% (5/27)
0 - 0 18.5% (5/27)
3 - 0 7.4% (2/27)
2 - 2 7.4% (2/27)
2 - 1 7.4% (2/27)
2 - 0 7.4% (2/27)
1 - 1 7.4% (2/27)
1 - 2 3.7% (1/27)
1 - 3 3.7% (1/27)
0 - 1 3.7% (1/27)
0 - 3 3.7% (1/27)
3 - 1 3.7% (1/27)
2 - 3 3.7% (1/27)
0 - 2 3.7% (1/27)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 22.2% (6/27)
1 22.2% (6/27)
2 18.5% (5/27)
0 18.5% (5/27)
4 14.8% (4/27)
5 3.7% (1/27)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 29.6% (8/27)
1/X 3.7% (1/27)
1/2 0.0% (0/27)
X/1 14.8% (4/27)
X/X 22.2% (6/27)
X/2 11.1% (3/27)
2/1 0.0% (0/27)
2/X 7.4% (2/27)
2/2 11.1% (3/27)