Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Ουνιόν Μανταλένα

Ουνιόν Μανταλένα : Στατιστικά για Πριμέρα Β 2026

Αγώνες

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Απερτούρα
  1 Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα 15 38 12 2 1 29:13
  2 Ουνιόν Μανταλένα 15 32 10 2 3 27:15
  3 Ντεπόρτες Κουίντιο 15 31 9 4 2 20:10
  4 Ενβιγκάδο 15 29 9 2 4 24:14
  5 Ρεάλ Καρταγένα 15 26 7 5 3 23:15
  6 Μποκοτά 15 23 6 5 4 16:14
  7 Μπαρανκίγια 15 20 6 2 7 21:20
  8 Τίγκρες FC 15 20 5 5 5 15:14
  9 Ιντεπεντιέντε Γιούμπο 15 19 4 7 4 13:14
  10 Ορσομαρσό 15 17 4 5 6 13:17
  11 Πατριότας 15 17 4 5 6 13:17
  12 Μπόκα Τζούνιορς Κάλι 15 13 2 7 6 15:20
  13 Ρεάλ Σοάτσα Κουντιναμάρκα 15 13 2 7 6 14:19
  14 Λεόνες 15 10 2 4 9 8:24
  15 Ατλέτικο Κάλι 15 9 1 6 8 12:23
  16 Ρεάλ Σαν Αντρές 15 7 1 4 10 9:23
Κλαουσούρα
  1 Ιντεπετιέντε Βάγιε Ντελ Κάουκα 13 25 7 4 2 17:8
  2 Ρεάλ Σοάτσα Κουντιναμάρκα 13 24 7 3 3 19:11
  3 Τίγκρες FC 13 23 6 5 2 16:7
  4 Μπόκα Τζούνιορς Κάλι 13 18 5 3 5 18:16
  5 Πατριότας 13 18 5 3 5 17:18
  6 Ατλέτικο Κάλι 13 18 5 3 5 16:19
  7 Ρεάλ Καρταγένα 13 17 4 5 4 22:17
  8 Ντεπόρτες Κουίντιο 13 17 4 5 4 11:13
  9 Ρεάλ Σαν Αντρές 13 16 3 7 3 15:19
  10 Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα 13 16 4 4 5 10:14
  11 Ενβιγκάδο 13 14 2 8 3 14:13
  12 Ουνιόν Μανταλένα 13 14 3 5 5 13:15
  13 Ορσομαρσό 13 14 3 5 5 9:12
  14 Μποκοτά 13 14 3 5 5 9:13
  15 Λεόνες 13 14 3 5 5 11:19
  16 Μπαρανκίγια 13 13 3 4 6 17:20
Πλέι οφ: 1ος Όμιλος
  1 Ενβιγκάδο 6 11 3 2 1 6:3
  2 Ντεπόρτες Κουίντιο 6 10 3 1 2 4:3
  3 Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα 6 7 1 4 1 3:3
  4 Τίγκρες FC 6 4 1 1 4 4:8
Πλέι οφ: 2ος Όμιλος
  1 Ρεάλ Καρταγένα 6 13 4 1 1 8:6
  2 Ουνιόν Μανταλένα 6 9 2 3 1 8:4
  3 Μπαρανκίγια 6 6 1 3 2 5:6
  4 Μποκοτά 6 3 0 3 3 3:8

Πλέι Οφ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 13 3
(30.0%)
4
(40.0%)
3
(30.0%)
13:13 2.6 1.3:1.3
Ημίχρονο 10 12 2
(20.0%)
6
(60.0%)
2
(20.0%)
8:7 1.5 0.8:0.7

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ
Goals κατά
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 44.1% (15/34) 55.9% (19/34)
Ημίχρονο 8.8% (3/34) 91.2% (31/34)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 20.6% (7/34)
2-3 58.8% (20/34)
4-6 20.6% (7/34)
7+ 0.0% (0/34)
Failed to score 23.5% (8/34)

G/G - N/G

G/G N/G
58.8% (20/34) 41.2% (14/34)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 48 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 34 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 64 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 90 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.41 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.00 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 17.6% (6/34)
1 - 3 11.8% (4/34)
2 - 1 11.8% (4/34)
0 - 2 11.8% (4/34)
1 - 2 8.8% (3/34)
0 - 0 8.8% (3/34)
0 - 1 5.9% (2/34)
1 - 0 5.9% (2/34)
2 - 0 5.9% (2/34)
2 - 2 2.9% (1/34)
3 - 0 2.9% (1/34)
4 - 2 2.9% (1/34)
3 - 1 2.9% (1/34)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 35.3% (12/34)
3 23.5% (8/34)
4 17.6% (6/34)
1 11.8% (4/34)
0 8.8% (3/34)
6 2.9% (1/34)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 20.6% (7/34)
1/X 5.9% (2/34)
1/2 2.9% (1/34)
X/1 11.8% (4/34)
X/X 20.6% (7/34)
X/2 14.7% (5/34)
2/1 0.0% (0/34)
2/X 2.9% (1/34)
2/2 20.6% (7/34)
offer image offer image