Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Ντεπορτίβο Πάστο

Ντεπορτίβο Πάστο : Στατιστικά για Πριμέρα Α 2026

Αγώνες

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Απερτούρα
  1 Ατλέτικο Νασιονάλ 19 40 13 1 5 35:15
  2 Ατλέτικο Τζούνιορ 19 35 11 2 6 31:24
  3 Ντεπορτίβο Πάστο 19 34 10 4 5 29:25
  4 Αμέρικα Ντε Κάλι 19 33 10 3 6 25:15
  5 Όνσε Κάλντας 19 33 8 9 2 31:22
  6 Τολίμα 19 31 8 7 4 27:17
  7 Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε 19 29 7 8 4 29:22
  8 Ιντερνασιονάλ Ντε Μποκοτά 19 28 7 7 5 26:26
  9 Ντεπορτίβο Κάλι 19 27 7 6 6 20:16
  10 Λος Μιγιονάριος 19 26 7 5 7 31:23
  11 Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν 19 26 7 5 7 26:24
  12 Αγκουίλας Ντοράντας 19 26 7 5 7 20:25
  13 Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα 19 23 5 8 6 26:20
  14 Γιανέρος 19 22 4 10 5 17:20
  15 Φορταλέζα CEIF 19 22 5 7 7 22:27
  16 Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα 19 18 5 3 11 20:33
  17 Αλιάνσα ΦΚ 19 17 3 8 8 13:27
  18 Τσίκο 19 17 5 2 12 15:32
  19 Ντεπ. Κουκούτα 19 16 3 7 9 22:35
  20 Ντεπόρτες Περέιρα 19 10 1 7 11 15:32
Κλαουσούρα
  1 Αμέρικα Ντε Κάλι 8 20 6 2 0 20:4
  2 Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν 6 15 5 0 1 12:6
  3 Τολίμα 6 13 4 1 1 10:7
  4 Ατλέτικο Νασιονάλ 5 12 4 0 1 12:4
  5 Λος Μιγιονάριος 7 11 3 2 2 8:5
  6 Γιανέρος 7 11 3 2 2 8:7
  7 Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα 6 10 2 4 0 7:5
  8 Όνσε Κάλντας 6 9 2 3 1 11:7
  9 Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε 6 9 2 3 1 9:7
  10 Αγκουίλας Ντοράντας 5 9 2 3 0 8:6
  11 Ντεπορτίβο Κάλι 6 8 2 2 2 8:6
  12 Ντεπ. Κουκούτα 7 8 2 2 3 6:11
  13 Ιντερνασιονάλ Ντε Μποκοτά 7 7 1 4 2 6:8
  14 Φορταλέζα CEIF 7 6 1 3 3 6:8
  15 Ντεπόρτες Περέιρα 5 5 1 2 2 2:5
  16 Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα 6 5 1 2 3 4:9
  17 Ατλέτικο Τζούνιορ 5 2 0 2 3 5:9
  18 Αλιάνσα ΦΚ 7 2 0 2 5 5:15
  19 Τσίκο 5 2 0 2 3 2:12
  20 Ντεπορτίβο Πάστο 7 1 0 1 6 5:13

Πλέι Οφ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 1 0
(0.0%)
1
(10.0%)
9
(90.0%)
8:20 2.8 0.8:2.0
Ημίχρονο 10 7 1
(10.0%)
4
(40.0%)
5
(50.0%)
6:10 1.6 0.6:1.0

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 50% 50%
Goals κατά 44% 56%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 49.03 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 48.9 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 50.0% (14/28) 50.0% (14/28)
Ημίχρονο 10.7% (3/28) 89.3% (25/28)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 25.0% (7/28)
2-3 53.6% (15/28)
4-6 17.9% (5/28)
7+ 3.6% (1/28)
Failed to score 28.6% (8/28)

G/G - N/G

G/G N/G
53.6% (15/28) 46.4% (13/28)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 34 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 41 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 74 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 61 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.21 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.46 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Estupinan Andrey13
Cordoba Santiago6
Gil Mayer2
Chavez Diego2
Perlaza Jonathan2
Goez Yeiler1
Garavito Mateo1
Morelo Wilson1
Serje Enrique1
Caicedo Johan1
Micolta Joider1
Obregon Jorge1
Jimenez Santiago1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Gil Nicolas2
Estupinan Andrey2
Jimenez Santiago2
Cordoba Santiago1
Velasco Edwin1
Morelo Wilson1
Pisano Matias1
Goez Yeiler1
Banguera Geovanni1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 2 21.4% (6/28)
2 - 0 10.7% (3/28)
1 - 0 10.7% (3/28)
1 - 1 7.1% (2/28)
0 - 1 7.1% (2/28)
0 - 2 7.1% (2/28)
3 - 2 7.1% (2/28)
0 - 0 7.1% (2/28)
4 - 3 3.6% (1/28)
2 - 3 3.6% (1/28)
4 - 2 3.6% (1/28)
2 - 2 3.6% (1/28)
3 - 0 3.6% (1/28)
2 - 1 3.6% (1/28)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 28.6% (8/28)
2 25.0% (7/28)
1 17.9% (5/28)
5 10.7% (3/28)
0 7.1% (2/28)
7 3.6% (1/28)
6 3.6% (1/28)
4 3.6% (1/28)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 28.6% (8/28)
1/X 3.6% (1/28)
1/2 0.0% (0/28)
X/1 10.7% (3/28)
X/X 14.3% (4/28)
X/2 17.9% (5/28)
2/1 3.6% (1/28)
2/X 0.0% (0/28)
2/2 21.4% (6/28)