Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Νταλούμ

Νταλούμ : Στατιστικά για 3η Κατηγορία 2020/2021

ΔΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία 2020/2021

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ος Όμιλος
  1 Γιάμερμπουγκτ 26 60 18 6 2 53:24
  2 Β 93 Κοπεγχάγη 26 53 16 5 5 48:29
  3 Άαρχους Φρέμαντ 26 46 13 7 6 53:35
  4 Μίντελφαρτ 26 43 14 1 11 47:36
  5 Θίστιντ 26 43 12 7 7 34:25
  6 Μπράμπραντ 26 41 12 5 9 39:29
  7 ΒΣΚ Αάρχους 26 39 10 9 7 33:26
  8 Φρεμ 26 39 10 9 7 36:31
  9 Νταλούμ 26 33 9 6 11 33:40
  10 Ναέσμπι 26 32 9 5 12 35:44
  11 Χόλμπαεκ 26 28 8 4 14 35:47
  12 Σίντβεστ 05 26 24 6 6 14 30:45
  13 Όουρε 26 15 4 3 19 34:72
  14 Χόλστεμπρο 26 11 2 5 19 27:54
2ος Όμιλος
  1 Νίκομπινγκ 26 62 19 5 2 60:22
  2 ΧΙΚ Χέλερουπ 26 53 16 5 5 39:25
  3 AB Γκλαντσάξε 26 51 15 6 5 44:31
  4 Νάεστβεντ 26 43 12 7 7 48:31
  5 Χίλεροντ Φόντμπολντ 26 43 13 4 9 33:31
  6 FA 2000 26 41 11 8 7 29:24
  7 Ροσκίλντε 26 39 12 3 11 39:33
  8 Βανλόσε ΙΦ 26 34 9 7 10 31:29
  9 Σλάγκελσε 26 32 9 5 12 29:33
  10 Κφουμ Ροσκίντλε 26 26 7 5 14 31:44
  11 Σκόβσοβεντ 26 24 6 6 14 30:43
  12 Αβάρτα 26 24 6 6 14 25:43
  13 Μπρονσόι 26 23 6 5 15 34:50
  14 ΑΒ Τάρνμπι 26 12 2 6 18 23:56

Άνοδος

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 11 3
(30.0%)
2
(20.0%)
5
(50.0%)
13:17 3.0 1.3:1.7
Ημίχρονο 10 15 4
(40.0%)
3
(30.0%)
3
(30.0%)
8:7 1.5 0.8:0.7

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 42% 58%
Goals κατά 48% 53%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 53.76 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 49.2 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 46.2% (12/26) 53.8% (14/26)
Ημίχρονο 23.1% (6/26) 76.9% (20/26)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 34.6% (9/26)
2-3 30.8% (8/26)
4-6 26.9% (7/26)
7+ 7.7% (2/26)
Failed to score 23.1% (6/26)

G/G - N/G

G/G N/G
53.8% (14/26) 46.2% (12/26)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 33 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 40 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 71 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 59 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.27 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.54 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Humlegaard Frederik7
Mikkelsen Kasper Soeby4
Schmidt Rasmus Nyborg3
Durguti Fiton3
Fechtenburg Julius3
Petersen Patrick Eilif Schlaikjaer2
Raben Mads2
Mikkelsen Jacob1
Christensen Tais Holm1
Nielsen August Lomholt1
Nicolajsen Alexander G.1
Schilling Mathias1
Weber Kristian1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Nielsen August Lomholt1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 19.2% (5/26)
0 - 1 11.5% (3/26)
1 - 1 11.5% (3/26)
2 - 2 7.7% (2/26)
2 - 1 7.7% (2/26)
0 - 2 7.7% (2/26)
0 - 4 3.8% (1/26)
2 - 4 3.8% (1/26)
3 - 4 3.8% (1/26)
1 - 4 3.8% (1/26)
3 - 1 3.8% (1/26)
1 - 2 3.8% (1/26)
4 - 3 3.8% (1/26)
0 - 0 3.8% (1/26)
4 - 1 3.8% (1/26)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
1 30.8% (8/26)
2 19.2% (5/26)
4 15.4% (4/26)
3 11.5% (3/26)
7 7.7% (2/26)
5 7.7% (2/26)
6 3.8% (1/26)
0 3.8% (1/26)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 15.4% (4/26)
1/X 3.8% (1/26)
1/2 0.0% (0/26)
X/1 19.2% (5/26)
X/X 15.4% (4/26)
X/2 11.5% (3/26)
2/1 3.8% (1/26)
2/X 3.8% (1/26)
2/2 26.9% (7/26)