Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Μπρατβάαγκ

Μπρατβάαγκ : Στατιστικά για 3η Κατηγορία 2026

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ος Όμιλος
  1 Γιέρβ 23 53 16 5 2 49:23
  2 Μπρατβάαγκ 23 48 15 3 5 50:29
  3 Μπιάργκ 23 47 15 2 6 52:30
  4 Μιοντάλεν 23 47 15 2 6 44:28
  5 Σότρα 23 42 13 3 7 50:25
  6 Νότοντεν 23 35 10 5 8 33:25
  7 Κβικ Χάλντεν 23 34 10 4 9 34:30
  8 Τραφ 23 33 9 6 8 37:44
  9 Αρεντάλ 23 27 7 6 10 32:40
  10 Πορς Γκρένλαντ 23 26 7 5 11 28:32
  11 Σαντβίκεν IL 23 25 7 4 12 33:46
  12 Λισεκλόστερ 23 18 4 6 13 29:49
  13 ΕΙΚ Τόνσμπεργκ 23 10 3 1 19 25:53
  14 Βίνταρ 23 10 2 4 17 21:63
2ος Όμιλος
  1 Έιντσβολντ Τερν 23 54 17 3 3 55:20
  2 Κιελσάας 23 50 16 2 5 53:32
  3 Λεβάνγκερ 23 46 15 1 7 53:27
  4 Χόνεφος 23 46 14 4 5 56:33
  5 Γκρόρουντ 23 46 14 4 5 43:21
  6 Τρομσντάλεν 23 35 11 2 10 40:38
  7 Λόρενσκογκ 23 34 10 4 9 36:40
  8 Στιόρνταλς Μπλινκ 23 33 10 3 10 38:39
  9 Γιούνκερεν 23 31 9 4 10 32:39
  10 Ράνα 23 30 9 3 11 38:41
  11 Σκέιντ 23 20 6 2 15 33:52
  12 Φόλο 23 14 3 5 15 27:50
  13 Ουλενσάκερ Κίζα 23 13 4 1 18 30:74
  14 Τριγκ Λάντε 23 10 2 4 17 28:56

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 23 7
(70.0%)
2
(20.0%)
1
(10.0%)
25:15 4.0 2.5:1.5
Ημίχρονο 10 18 5
(50.0%)
3
(30.0%)
2
(20.0%)
14:8 2.2 1.4:0.8

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 52% 48%
Goals κατά 38% 62%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 46.9 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 49.59 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 56.5% (13/23) 43.5% (10/23)
Ημίχρονο 26.1% (6/23) 73.9% (17/23)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 13.0% (3/23)
2-3 47.8% (11/23)
4-6 26.1% (6/23)
7+ 13.0% (3/23)
Failed to score 8.7% (2/23)

G/G - N/G

G/G N/G
56.5% (13/23) 43.5% (10/23)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 50 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 29 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 41 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 71 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 2.17 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.26 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Tveiten Andreas21
Loevseth Rasmus Soerensen9
Myklebust Andreas Eikrem3
Neto Leandro Elvestad3
Solli Sivert3
Havig Joergen2
Stoelan Oskar1
Dahle Emil1
Stankovic Filip1
Galta Joergen1
Bata Karim1
Valland Jonas1
Henriksrud Oliver1
Kvarven Jacob1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
3 - 1 13.0% (3/23)
2 - 0 13.0% (3/23)
1 - 0 8.7% (2/23)
1 - 1 8.7% (2/23)
0 - 2 8.7% (2/23)
1 - 3 4.3% (1/23)
3 - 2 4.3% (1/23)
2 - 3 4.3% (1/23)
4 - 4 4.3% (1/23)
0 - 3 4.3% (1/23)
3 - 5 4.3% (1/23)
1 - 2 4.3% (1/23)
0 - 1 4.3% (1/23)
2 - 6 4.3% (1/23)
3 - 0 4.3% (1/23)
2 - 1 4.3% (1/23)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 30.4% (7/23)
4 17.4% (4/23)
3 17.4% (4/23)
1 13.0% (3/23)
8 13.0% (3/23)
5 8.7% (2/23)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 30.4% (7/23)
1/X 0.0% (0/23)
1/2 4.3% (1/23)
X/1 13.0% (3/23)
X/X 13.0% (3/23)
X/2 8.7% (2/23)
2/1 4.3% (1/23)
2/X 0.0% (0/23)
2/2 26.1% (6/23)