Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Μινέρος Ντε Ζακατέκας : Στατιστικά για Λίγκα ντε Ασένσο 2019/2020
Αγώνες
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 23 | 7 (70.0%) |
2 (20.0%) |
1 (10.0%) |
20:7 | 2.7 | 2.0:0.7 | |
| Ημίχρονο | 10 | 22 | 7 (70.0%) |
1 (10.0%) |
2 (20.0%) |
9:4 | 1.3 | 0.9:0.4 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 52% | 48% | |
| Goals κατά | 44% | 56% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 46.24 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.11 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 39.1% (9/23) | 60.9% (14/23) |
| Ημίχρονο | 8.7% (2/23) | 91.3% (21/23) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 26.1% (6/23) |
| 2-3 | 52.2% (12/23) |
| 4-6 | 21.7% (5/23) |
| 7+ | 0.0% (0/23) |
| Failed to score | 30.4% (7/23) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 33 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 18 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 63 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 115 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.43 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 0.78 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Nurse Roberto | 9 |
| Perez Manuel | 5 |
| Torres Oscar | 3 |
| Vilchis Rodolfo | 3 |
| Manon Victor | 3 |
| Morales Fernando | 2 |
| Ramirez Jose | 2 |
| Cisneros Ronaldo | 1 |
| Calero Juan | 1 |
| Padilla Jose | 1 |
| Sanchez Erick | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Reyes Ernesto | 1 |
| Nurse Roberto | 1 |
| Morales Fernando | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 17.4% (4/23) | |
| 0 - 1 | 13.0% (3/23) | |
| 0 - 0 | 13.0% (3/23) | |
| 1 - 1 | 13.0% (3/23) | |
| 2 - 2 | 8.7% (2/23) | |
| 4 - 0 | 8.7% (2/23) | |
| 2 - 1 | 8.7% (2/23) | |
| 1 - 3 | 4.3% (1/23) | |
| 3 - 0 | 4.3% (1/23) | |
| 1 - 2 | 4.3% (1/23) | |
| 0 - 2 | 4.3% (1/23) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 34.8% (8/23) | |
| 4 | 21.7% (5/23) | |
| 3 | 17.4% (4/23) | |
| 1 | 13.0% (3/23) | |
| 0 | 13.0% (3/23) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 34.8% (8/23) | |
| 1/X | 13.0% (3/23) | |
| 1/2 | 0.0% (0/23) | |
| X/1 | 4.3% (1/23) | |
| X/X | 13.0% (3/23) | |
| X/2 | 4.3% (1/23) | |
| 2/1 | 0.0% (0/23) | |
| 2/X | 8.7% (2/23) | |
| 2/2 | 21.7% (5/23) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 13
- Μέση Ηλικία
- 25.8