Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Μάφρα

Μάφρα : Στατιστικά για Λίγκα 3 2025/2026

Αγώνες

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα 3 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ο Γκρουπ Υποβιβασμού
  1 Σάο Ζοάο Βερ * 10 21 5 4 1 12:7
  2 Φάφε * 10 21 4 3 3 11:10
  3 Παρέντες * 10 21 3 3 4 12:10
  4 Μάρκο 09 * 10 18 3 5 2 8:9
  5 Μπράγκα Β * 10 17 2 3 5 9:13
  6 Σανχοανένσε * 10 11 2 4 4 13:16
2ο Γκρουπ Υποβιβασμού
  1 Ατλέτικο Κλούμπε Ντε Πορτουγάλ * 10 26 6 0 4 16:8
  2 Λουσιτάνο Εβόρα * 10 24 5 2 3 11:10
  3 Κάλντας * 10 19 4 2 4 10:11
  4 Κοβίλια * 10 18 5 2 3 13:11
  5 1 Ντε Ντεζέμπρο * 10 16 4 1 5 14:14
  6 Αμόρα * 10 13 2 1 7 7:17
Ζώνη Α
  1 Αμαράντε 18 29 8 5 5 19:17
  2 Βιτόρια Γκιμαράες Β' 18 29 8 5 5 20:16
  3 Τροφένσε 18 28 7 7 4 23:15
  4 Βαρζίμ 18 28 7 7 4 26:17
  5 Παρέντες 18 27 6 9 3 22:12
  6 Μπράγκα Β 18 25 6 7 5 16:17
  7 Φάφε 18 24 6 6 6 23:21
  8 Μάρκο 09 18 19 4 7 7 15:22
  9 Σάο Ζοάο Βερ 18 14 2 8 8 11:26
  10 Σανχοανένσε 18 13 2 7 9 20:32
Ζώνη Β
  1 Os Μπελενένσες 18 38 12 2 4 27:16
  2 Μάφρα 18 34 9 7 2 28:19
  3 Ακαδέμικα 18 28 7 7 4 29:18
  4 Σάνταρεμ 18 25 6 7 5 15:14
  5 Ατλέτικο Κλούμπε Ντε Πορτουγάλ 18 22 6 4 8 16:17
  6 Λουσιτάνο Εβόρα 18 22 6 4 8 19:19
  7 Αμόρα 18 21 5 6 7 19:22
  8 Κάλντας 18 21 6 3 9 17:23
  9 1 Ντε Ντεζέμπρο 18 17 3 8 7 13:21
  10 Κοβίλια 18 14 2 8 8 10:24
Πλέι οφ Ανόδου
  1 Αμαράντε 13 28 8 4 1 19:10
  2 Ακαδέμικα 13 25 7 4 2 20:13
  3 Os Μπελενένσες 13 23 6 5 2 22:15
  4 Μάφρα 13 17 5 2 6 16:21
  5 Βιτόρια Γκιμαράες Β' 13 17 4 5 4 15:14
  6 Βαρζίμ 13 13 4 1 8 11:17
  7 Τροφένσε 13 10 2 4 7 7:13
  8 Σάνταρεμ 13 9 2 3 8 11:18

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 13 4
(40.0%)
1
(10.0%)
5
(50.0%)
14:19 3.3 1.4:1.9
Ημίχρονο 10 13 4
(40.0%)
1
(10.0%)
5
(50.0%)
8:8 1.6 0.8:0.8

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 43% 57%
Goals κατά 38% 63%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 51.34 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 51.75 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 45.2% (14/31) 54.8% (17/31)
Ημίχρονο 12.9% (4/31) 87.1% (27/31)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 22.6% (7/31)
2-3 51.6% (16/31)
4-6 25.8% (8/31)
7+ 0.0% (0/31)
Failed to score 12.9% (4/31)

G/G - N/G

G/G N/G
61.3% (19/31) 38.7% (12/31)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 44 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 40 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 63 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 70 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.42 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.29 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Iheanacho Stanley14
Niang Mamor12
Ninte Marculino4
Neves Lenio3
Goncalves Vitor2
Matos Rodri2
Sambu Braima2
Camara Moussa1
Andrey1
Rodrigo1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Ninte Marculino1
Alves Kaue1
Neves Lenio1
Matos Rodri1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 16.1% (5/31)
1 - 1 16.1% (5/31)
1 - 2 12.9% (4/31)
2 - 0 9.7% (3/31)
3 - 3 6.5% (2/31)
0 - 2 6.5% (2/31)
1 - 4 6.5% (2/31)
2 - 1 6.5% (2/31)
3 - 1 6.5% (2/31)
0 - 0 6.5% (2/31)
4 - 2 3.2% (1/31)
4 - 1 3.2% (1/31)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 32.3% (10/31)
3 19.4% (6/31)
1 16.1% (5/31)
6 9.7% (3/31)
5 9.7% (3/31)
4 6.5% (2/31)
0 6.5% (2/31)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 29.0% (9/31)
1/X 9.7% (3/31)
1/2 0.0% (0/31)
X/1 16.1% (5/31)
X/X 12.9% (4/31)
X/2 3.2% (1/31)
2/1 0.0% (0/31)
2/X 6.5% (2/31)
2/2 22.6% (7/31)