Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Λιουνγκσκίλε : Στατιστικά για Σούπερεταν 2026
Αγώνες
ΣΟΥΗΔΙΑ: Σούπερεταν 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Νόρκεπινγκ
|
25 | 55 | 17 | 4 | 4 | 48:16 | ||
| 2 |
Φάλκενμπεργκ
|
26 | 48 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | ||
| 3 |
Βάρμπεργκ Μπόις
|
26 | 45 | 13 | 6 | 7 | 45:34 | ||
| 4 |
Έστερσουντ
|
26 | 44 | 11 | 11 | 4 | 34:25 | ||
| 5 |
Λαντσκρόνα
|
26 | 43 | 12 | 7 | 7 | 42:28 | ||
| 6 |
Όντεβολντ
|
26 | 39 | 10 | 9 | 7 | 40:34 | ||
| 7 |
Σάντβικενς ΙΦ
|
26 | 37 | 10 | 7 | 9 | 45:36 | ||
| 8 |
Έστερ
|
26 | 36 | 11 | 3 | 12 | 38:40 | ||
| 9 |
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
|
26 | 36 | 9 | 9 | 8 | 38:42 | ||
| 10 |
Χέλσινγκμποργκ
|
26 | 30 | 8 | 6 | 12 | 36:47 | ||
| 11 |
Βάρναμο
|
26 | 29 | 8 | 5 | 13 | 34:47 | ||
| 12 |
Νόρμπι
|
26 | 27 | 5 | 12 | 9 | 30:35 | ||
| 13 |
Μπράγκε
|
26 | 26 | 6 | 8 | 12 | 41:48 | ||
| 14 |
Λιουνγκσκίλε
|
26 | 26 | 6 | 8 | 12 | 32:39 | ||
| 15 |
Έρεμπρο
|
26 | 25 | 5 | 10 | 11 | 28:40 | ||
| 16 |
Σούντσβαλ
|
25 | 19 | 6 | 1 | 18 | 19:53 |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 7 | 1 (10.0%) |
4 (40.0%) |
5 (50.0%) |
11:16 | 2.7 | 1.1:1.6 | |
| Ημίχρονο | 10 | 10 | 1 (10.0%) |
7 (70.0%) |
2 (20.0%) |
6:6 | 1.2 | 0.6:0.6 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 38% | 62% | |
| Goals κατά | 32% | 68% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 54.18 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 55.11 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 50.0% (13/26) | 50.0% (13/26) |
| Ημίχρονο | 7.7% (2/26) | 92.3% (24/26) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 30.8% (8/26) |
| 2-3 | 30.8% (8/26) |
| 4-6 | 38.5% (10/26) |
| 7+ | 0.0% (0/26) |
| Failed to score | 38.5% (10/26) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 32 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 39 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 73 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 60 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.23 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.50 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 11.5% (3/26) | |
| 2 - 2 | 11.5% (3/26) | |
| 0 - 1 | 11.5% (3/26) | |
| 1 - 0 | 11.5% (3/26) | |
| 3 - 2 | 7.7% (2/26) | |
| 0 - 2 | 7.7% (2/26) | |
| 2 - 1 | 7.7% (2/26) | |
| 0 - 0 | 7.7% (2/26) | |
| 2 - 3 | 7.7% (2/26) | |
| 0 - 3 | 3.8% (1/26) | |
| 1 - 3 | 3.8% (1/26) | |
| 1 - 4 | 3.8% (1/26) | |
| 4 - 1 | 3.8% (1/26) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 5 | 23.1% (6/26) | |
| 1 | 23.1% (6/26) | |
| 2 | 19.2% (5/26) | |
| 4 | 15.4% (4/26) | |
| 3 | 11.5% (3/26) | |
| 0 | 7.7% (2/26) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 7.7% (2/26) | |
| 1/X | 3.8% (1/26) | |
| 1/2 | 3.8% (1/26) | |
| X/1 | 3.8% (1/26) | |
| X/X | 26.9% (7/26) | |
| X/2 | 15.4% (4/26) | |
| 2/1 | 19.2% (5/26) | |
| 2/X | 0.0% (0/26) | |
| 2/2 | 19.2% (5/26) | |
Ρόστερ
Lukas Eriksson
- Tερματοφύλακας
- #1
Cameron Hogg
- Tερματοφύλακας
- #20
William Henriksson-Liljedahl
- Tερματοφύλακας
- #37
Gustav Hedin
- Aμυντικός
- #3
Filip Oernblom
- Aμυντικός
- #5
Emilio Reljanovic
- Aμυντικός
- #16
Mehmet Uzel
- Aμυντικός
- #23
Gideon Mensah
- Aμυντικός
- #60
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 17
- Μέση Ηλικία
- 24.6
Προπονητής
- Tor-Arne Fredheim
- Ηλικία: 63