Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Κατανζάρο : Στατιστικά για Σέριε Β 2025/2026
Αγώνες
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Β 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Βενέτσια
|
38 | 82 | 24 | 10 | 4 | 77:31 | ||
| 2 |
Φροζινόνε
|
38 | 81 | 23 | 12 | 3 | 76:34 | ||
| 3 |
Μόντσα
|
38 | 76 | 22 | 10 | 6 | 61:32 | ||
| 4 |
Παλέρμο
|
38 | 72 | 20 | 12 | 6 | 61:33 | ||
| 5 |
Κατανζάρο
|
38 | 59 | 15 | 14 | 9 | 62:51 | ||
| 6 |
Μόντενα
|
38 | 55 | 15 | 10 | 13 | 49:36 | ||
| 7 |
Γιούβε Στάμπια
|
38 | 51 | 11 | 18 | 9 | 44:45 | ||
| 8 |
Αβελίνο
|
38 | 49 | 13 | 10 | 15 | 43:55 | ||
| 9 |
Μάντοβα
|
38 | 46 | 13 | 7 | 18 | 45:57 | ||
| 10 |
Πάντοβα
|
38 | 46 | 12 | 10 | 16 | 39:49 | ||
| 11 |
Τσεζένα
|
38 | 46 | 12 | 10 | 16 | 45:56 | ||
| 12 |
Καραρέζε
|
38 | 44 | 10 | 14 | 14 | 47:52 | ||
| 13 |
Σαμπντόρια
|
38 | 44 | 11 | 11 | 16 | 35:48 | ||
| 14 |
Βίρτους Εντέλα
|
38 | 42 | 10 | 12 | 16 | 36:51 | ||
| 15 |
Έμπολι
|
38 | 41 | 9 | 14 | 15 | 47:54 | ||
| 16 |
Σουντιρόλ
|
38 | 41 | 8 | 17 | 13 | 38:48 | ||
| 17 |
Μπάρι
|
38 | 40 | 10 | 10 | 18 | 38:60 | ||
| 18 |
Ρετζιάνα
|
38 | 37 | 9 | 10 | 19 | 36:56 | ||
| 19 |
Σπέτσια
|
38 | 35 | 8 | 11 | 19 | 43:59 | ||
| 20 |
Πεσκάρα
|
38 | 35 | 7 | 14 | 17 | 51:66 |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 13 | 3 (30.0%) |
4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
20:17 | 3.7 | 2.0:1.7 | |
| Ημίχρονο | 10 | 20 | 6 (60.0%) |
2 (20.0%) |
2 (20.0%) |
10:6 | 1.6 | 1.0:0.6 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 38% | 62% | |
| Goals κατά | 47% | 53% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.09 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.39 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 56.4% (22/39) | 43.6% (17/39) |
| Ημίχρονο | 17.9% (7/39) | 82.1% (32/39) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 17.9% (7/39) |
| 2-3 | 41.0% (16/39) |
| 4-6 | 41.0% (16/39) |
| 7+ | 0.0% (0/39) |
| Failed to score | 15.4% (6/39) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 65 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 51 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 54 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 69 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.67 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.31 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Frosinini Ruggero | 1 |
| Verrengia Bruno | 1 |
| Nuamah Patrick | 1 |
| Alesi Gabriele | 1 |
| Brighenti Nicolo | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 12.8% (5/39) | |
| 2 - 2 | 10.3% (4/39) | |
| 2 - 0 | 10.3% (4/39) | |
| 3 - 2 | 7.7% (3/39) | |
| 1 - 3 | 7.7% (3/39) | |
| 2 - 1 | 7.7% (3/39) | |
| 0 - 0 | 7.7% (3/39) | |
| 1 - 0 | 7.7% (3/39) | |
| 3 - 1 | 5.1% (2/39) | |
| 3 - 3 | 5.1% (2/39) | |
| 1 - 2 | 5.1% (2/39) | |
| 3 - 0 | 2.6% (1/39) | |
| 2 - 3 | 2.6% (1/39) | |
| 4 - 2 | 2.6% (1/39) | |
| 0 - 2 | 2.6% (1/39) | |
| 0 - 1 | 2.6% (1/39) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 25.6% (10/39) | |
| 4 | 23.1% (9/39) | |
| 3 | 15.4% (6/39) | |
| 5 | 10.3% (4/39) | |
| 1 | 10.3% (4/39) | |
| 6 | 7.7% (3/39) | |
| 0 | 7.7% (3/39) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 15.4% (6/39) | |
| 1/X | 10.3% (4/39) | |
| 1/2 | 5.1% (2/39) | |
| X/1 | 20.5% (8/39) | |
| X/X | 15.4% (6/39) | |
| X/2 | 0.0% (0/39) | |
| 2/1 | 7.7% (3/39) | |
| 2/X | 10.3% (4/39) | |
| 2/2 | 15.4% (6/39) | |
Ρόστερ
Goncalo Esteves
- Aμυντικός
- #2
Jacopo Petriccione
- Aμυντικός
- #10
Nicolo Brighenti
- Aμυντικός
- #23
Mario Paura
- Aμυντικός
- #33
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 21
- Μέση Ηλικία
- 26.3
Προπονητής
- Alberto Aquilani
- Ηλικία: 41