Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ουνιόν Μπρέσια : Στατιστικά για Σέριε C 2025/2026
Αγώνες
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1ος Όμιλος | |||||||||
| 1 |
Βιτσέντζα
|
38 | 89 | 27 | 8 | 3 | 69:26 | ||
| 2 |
Ουνιόν Μπρέσια
|
38 | 69 | 19 | 12 | 7 | 49:24 | ||
| 3 |
Ρενάτε
|
38 | 64 | 17 | 13 | 8 | 53:37 | ||
| 4 |
Λέκο
|
38 | 64 | 18 | 10 | 10 | 47:34 | ||
| 5 |
Τρέντο
|
38 | 63 | 16 | 15 | 7 | 58:42 | ||
| 6 |
Τσιταντέλα
|
38 | 59 | 17 | 8 | 13 | 45:43 | ||
| 7 |
Λουμεζάνε
|
38 | 56 | 14 | 14 | 10 | 46:39 | ||
| 8 |
Αλκιόνε
|
38 | 55 | 15 | 10 | 13 | 35:28 | ||
| 9 |
Ουνιόν Αρζινανοκιάμπο
|
38 | 53 | 15 | 8 | 15 | 50:48 | ||
| 10 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
38 | 52 | 14 | 10 | 14 | 38:39 | ||
| 11 |
Αλμπινολέφε
|
38 | 50 | 13 | 11 | 14 | 51:49 | ||
| 12 |
Ίντερ U23
|
38 | 48 | 12 | 12 | 14 | 40:41 | ||
| 13 |
Νοβάρα
|
38 | 47 | 9 | 20 | 9 | 40:39 | ||
| 14 |
Προ Βερτσέλι
|
38 | 46 | 13 | 7 | 18 | 39:55 | ||
| 15 |
Οσπιταλέτο
|
38 | 45 | 10 | 15 | 13 | 41:43 | ||
| 16 |
Περγκολετέζε
|
38 | 41 | 10 | 11 | 17 | 37:50 | ||
| 17 |
Ντολομίτι Μπελουνέσι
|
38 | 40 | 10 | 10 | 18 | 38:61 | ||
| 18 |
Βίρτους Βερόνα
|
38 | 25 | 3 | 16 | 19 | 34:62 | ||
| 19 |
Προ Πατρία
|
38 | 23 | 4 | 11 | 23 | 34:70 | ||
| 20 |
Τριεστίνα *
|
38 | 12 | 9 | 9 | 20 | 45:59 | ||
| 2ος Όμιλος | |||||||||
| 1 |
Αρέτσο
|
36 | 80 | 24 | 8 | 4 | 64:24 | ||
| 2 |
Άσκολι
|
36 | 77 | 23 | 8 | 5 | 63:23 | ||
| 3 |
Ραβέννα
|
36 | 73 | 22 | 7 | 7 | 50:30 | ||
| 4 |
Καμπομπάσο *
|
36 | 59 | 17 | 10 | 9 | 49:37 | ||
| 5 |
Γιουβέντους U23
|
36 | 53 | 14 | 11 | 11 | 46:43 | ||
| 6 |
Πιανέσε
|
36 | 50 | 11 | 17 | 8 | 37:34 | ||
| 7 |
Πινέτο Κάλσιο
|
36 | 50 | 13 | 11 | 12 | 42:45 | ||
| 8 |
Γκούμπιο
|
36 | 48 | 11 | 15 | 10 | 31:32 | ||
| 9 |
Τερνάνα *
|
36 | 48 | 14 | 11 | 11 | 44:40 | ||
| 10 |
Βις Πέζαρο
|
36 | 46 | 11 | 13 | 12 | 38:36 | ||
| 11 |
Λιβόρνο
|
36 | 43 | 12 | 7 | 17 | 39:51 | ||
| 12 |
Φορλί
|
36 | 40 | 10 | 10 | 16 | 41:52 | ||
| 13 |
Κάρπι
|
36 | 40 | 10 | 10 | 16 | 35:48 | ||
| 14 |
Περούτζια
|
36 | 38 | 8 | 14 | 14 | 38:44 | ||
| 15 |
Γκουιντόνια Μοντετσέλιο
|
36 | 38 | 8 | 14 | 14 | 30:36 | ||
| 16 |
Σαμπενεντετέσε
|
36 | 37 | 8 | 13 | 15 | 30:37 | ||
| 17 |
Τόρες
|
36 | 36 | 6 | 18 | 12 | 32:45 | ||
| 18 |
AC Μπρα
|
36 | 32 | 6 | 14 | 16 | 37:54 | ||
| 19 |
Ποντεντέρα
|
36 | 20 | 3 | 11 | 22 | 27:62 | ||
| 3ος Όμιλος | |||||||||
| 1 |
Μπενεβέντο
|
38 | 82 | 25 | 7 | 6 | 74:28 | ||
| 2 |
Κατάνια
|
38 | 70 | 19 | 13 | 6 | 54:25 | ||
| 3 |
Σαλερνιτάνα
|
38 | 69 | 20 | 9 | 9 | 50:42 | ||
| 4 |
Κοζέντσα
|
38 | 67 | 19 | 10 | 9 | 58:40 | ||
| 5 |
Κασερτάνα 1908
|
38 | 66 | 19 | 9 | 10 | 55:44 | ||
| 6 |
Κροτόνε
|
38 | 61 | 18 | 7 | 13 | 59:40 | ||
| 7 |
Μονόπολι
|
38 | 56 | 15 | 11 | 12 | 39:41 | ||
| 8 |
Κασαράνο
|
38 | 56 | 16 | 8 | 14 | 56:57 | ||
| 9 |
Οντάτσε Τσερινιόλα
|
38 | 54 | 14 | 12 | 12 | 50:54 | ||
| 10 |
Ποτέντζα
|
38 | 49 | 12 | 13 | 13 | 54:56 | ||
| 11 |
Αταλάντα U23
|
38 | 45 | 11 | 12 | 15 | 53:50 | ||
| 12 |
Αλταμούρα
|
38 | 45 | 11 | 12 | 15 | 32:49 | ||
| 13 |
Λατίνα
|
38 | 42 | 10 | 12 | 16 | 35:44 | ||
| 14 |
Κάβεσε
|
38 | 42 | 9 | 15 | 14 | 36:42 | ||
| 15 |
Πικέρνο
|
38 | 40 | 9 | 13 | 16 | 43:55 | ||
| 16 |
Σορέντο Κάλσιο
|
38 | 39 | 9 | 12 | 17 | 39:55 | ||
| 17 |
Γκιουγκλιάνο
|
38 | 37 | 9 | 10 | 19 | 35:52 | ||
| 18 |
Φότζια
|
38 | 27 | 6 | 9 | 23 | 28:60 | ||
| 19 |
Σιρακούσα Κάλσιο *
|
38 | 26 | 9 | 10 | 19 | 48:57 | ||
| 20 |
Τραπάνι *
|
38 | 24 | 13 | 10 | 15 | 47:54 | ||
| Σούπερ Καπ | |||||||||
| 1 |
Βιτσέντζα
|
1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | ||
| 2 |
Μπενεβέντο
|
1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | ||
| 3 |
Αρέτσο
|
2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | ||
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 16 | 4 (40.0%) |
4 (40.0%) |
2 (20.0%) |
9:5 | 1.4 | 0.9:0.5 | |
| Ημίχρονο | 10 | 16 | 3 (30.0%) |
7 (70.0%) |
0 (0.0%) |
5:1 | 0.6 | 0.5:0.1 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 37% | 63% | |
| Goals κατά | 38% | 63% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 56.71 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 53 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 31.6% (12/38) | 68.4% (26/38) |
| Ημίχρονο | 7.9% (3/38) | 92.1% (35/38) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 39.5% (15/38) |
| 2-3 | 47.4% (18/38) |
| 4-6 | 13.2% (5/38) |
| 7+ | 0.0% (0/38) |
| Failed to score | 28.9% (11/38) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 49 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 24 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 70 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 143 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.29 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 0.63 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Cazzadori Denis | 8 |
| Crespi Valerio | 7 |
| Di Molfetta Davide | 4 |
| Maistrello Tommy | 4 |
| Balestrero Davide | 4 |
| Cisco Andrea | 3 |
| Spagnoli Alberto | 3 |
| Vido Luca | 2 |
| Mercati Alessandro | 2 |
| Silvestri Luigi | 2 |
| Marras Manuel | 2 |
| Zennaro Mattia | 1 |
| De Maria Vincent | 1 |
| De Francesco Alberto | 1 |
| Rizzo Alberto | 1 |
| Boci Brayan | 1 |
| Soerensen Frederik | 1 |
| Fogliata Riccardo | 1 |
| Lamesta Alessandro | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| De Maria Vincent | 1 |
| Soerensen Frederik | 1 |
| Lamesta Alessandro | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 18.4% (7/38) | |
| 0 - 1 | 15.8% (6/38) | |
| 1 - 1 | 13.2% (5/38) | |
| 2 - 1 | 10.5% (4/38) | |
| 2 - 0 | 7.9% (3/38) | |
| 0 - 2 | 7.9% (3/38) | |
| 1 - 2 | 7.9% (3/38) | |
| 1 - 0 | 5.3% (2/38) | |
| 3 - 1 | 5.3% (2/38) | |
| 3 - 2 | 2.6% (1/38) | |
| 1 - 3 | 2.6% (1/38) | |
| 5 - 0 | 2.6% (1/38) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 28.9% (11/38) | |
| 1 | 21.1% (8/38) | |
| 3 | 18.4% (7/38) | |
| 0 | 18.4% (7/38) | |
| 4 | 7.9% (3/38) | |
| 5 | 5.3% (2/38) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 18.4% (7/38) | |
| 1/X | 0.0% (0/38) | |
| 1/2 | 5.3% (2/38) | |
| X/1 | 15.8% (6/38) | |
| X/X | 26.3% (10/38) | |
| X/2 | 18.4% (7/38) | |
| 2/1 | 0.0% (0/38) | |
| 2/X | 5.3% (2/38) | |
| 2/2 | 10.5% (4/38) | |
Ρόστερ
Frederik Soerensen
- Aμυντικός
- #4
Mauro Verzeletti
- Aμυντικός
- #29
Brayan Boci
- Aμυντικός
Alessandro Pilati
- Aμυντικός
Luigi Silvestri
- Aμυντικός
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 23
- Μέση Ηλικία
- 28.3
Αρέτσο
Άσκολι
Ραβέννα
Καμπομπάσο *
Γιουβέντους U23
Πιανέσε
Πινέτο Κάλσιο
Γκούμπιο
Τερνάνα *
Βις Πέζαρο
Λιβόρνο
Φορλί
Κάρπι
Περούτζια
Γκουιντόνια Μοντετσέλιο
Σαμπενεντετέσε
Τόρες
AC Μπρα
Ποντεντέρα
Μπενεβέντο
Κατάνια
Σαλερνιτάνα
Κοζέντσα
Κασερτάνα 1908
Κροτόνε
Μονόπολι
Οντάτσε Τσερινιόλα
Ποτέντζα
Αταλάντα U23
Αλταμούρα
Λατίνα
Κάβεσε
Πικέρνο
Σορέντο Κάλσιο
Γκιουγκλιάνο
Φότζια
Σιρακούσα Κάλσιο *
Τραπάνι *