Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

CSM Ολίμπια Σατού Μάρε

CSM Ολίμπια Σατού Μάρε : Στατιστικά για Λίγκα 2 2025/2026

Αγώνες

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Γκρουπ Υποβιβασμού Α
  1 Τάργκο Μούρες * 7 51 4 2 1 16:7
  2 Μεταλούλ Μπουζάου * 7 50 6 0 1 16:6
  3 CSM Σλατίνα * 7 43 5 2 0 13:4
  4 Πολιτέχνικα Ιάσι * 7 41 3 1 3 7:6
  5 Γκλόρια Μπίστριτσα * 7 34 2 2 3 10:8
  6 CS Ντιναμό Βουκουρεστίου * 7 25 3 0 4 9:10
  7 Τσεαχλάουλ Πιάτρα Νέαμτς * 7 20 0 2 5 4:19
  8 Καμπουλούνγκ Μουσκέλ * 7 11 0 1 6 4:19
Γκρουπ Υποβιβασμού Β
  1 ΦΚ Μπακάου * 7 42 3 0 4 7:11
  2 Κονκόρντια Κιάζνα * 7 41 4 2 1 10:5
  3 CSM Ρεσίτα * 7 40 2 1 4 6:10
  4 Αφουμάτι * 7 37 2 1 4 8:9
  5 Ντουμπραβίτα * 7 32 2 1 4 6:7
  6 Βιτορούλ Σελιμπάρ * 7 30 3 1 3 8:9
  7 CSM Ολίμπια Σατού Μάρε * 7 28 4 2 1 16:9
  8 Τουνάρι * 7 27 3 2 2 9:10
Λίγκα 2
  1 Κορβινούλ Ουνεντοάρα 21 53 16 5 0 37:13
  2 Σέπσι 21 44 13 5 3 34:18
  3 Σχίντια Ταργκόβιστε 21 39 12 3 6 38:20
  4 Μπίχορ Οράντεα 21 39 12 3 6 40:24
  5 Βολουντάρι 21 39 11 6 4 30:16
  6 CSA Στεάουα Βουκουρεστίου 21 39 12 3 6 36:27
  7 Τάργκο Μούρες 21 37 11 4 6 37:22
  8 CSM Ρεσίτα 21 33 10 3 8 35:29
  9 ΦΚ Μπακάου 21 33 9 6 6 28:26
  10 Μεταλούλ Μπουζάου 21 32 10 2 9 33:26
  11 Πολιτέχνικα Ιάσι 21 31 9 4 8 25:22
  12 Αφουμάτι 21 30 9 3 9 30:26
  13 Κονκόρντια Κιάζνα 21 27 8 3 10 29:24
  14 Γκλόρια Μπίστριτσα 21 26 7 5 9 29:29
  15 CSM Σλατίνα 21 26 7 5 9 27:28
  16 Ντουμπραβίτα 21 25 7 4 10 25:33
  17 Βιτορούλ Σελιμπάρ 21 20 5 5 11 27:32
  18 Τσεαχλάουλ Πιάτρα Νέαμτς * 21 18 5 3 13 20:43
  19 CS Ντιναμό Βουκουρεστίου 21 16 3 7 11 19:35
  20 Τουνάρι 21 16 3 7 11 19:36
  21 CSM Ολίμπια Σατού Μάρε 21 14 4 2 15 19:45
  22 Καμπουλούνγκ Μουσκέλ 21 10 2 4 15 10:53
Πλέι οφ Ανόδου
  1 Κορβινούλ Ουνεντοάρα * 9 68 5 0 4 12:7
  2 Σέπσι * 9 63 6 1 2 14:7
  3 Βολουντάρι * 9 61 7 1 1 17:6
  4 CSA Στεάουα Βουκουρεστίου * 9 49 3 1 5 11:15
  5 Μπίχορ Οράντεα * 9 49 3 1 5 15:20
  6 Σχίντια Ταργκόβιστε * 9 42 1 0 8 6:20

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 18 5
(50.0%)
3
(30.0%)
2
(20.0%)
21:14 3.5 2.1:1.4
Ημίχρονο 10 13 3
(30.0%)
4
(40.0%)
3
(30.0%)
5:6 1.1 0.5:0.6

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 24% 76%
Goals κατά 42% 58%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 56.42 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 49.15 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 53.8% (14/26) 46.2% (12/26)
Ημίχρονο 7.7% (2/26) 92.3% (24/26)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 23.1% (6/26)
2-3 30.8% (8/26)
4-6 46.2% (12/26)
7+ 0.0% (0/26)
Failed to score 30.8% (8/26)

G/G - N/G

G/G N/G
53.8% (14/26) 46.2% (12/26)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 33 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 48 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 71 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 49 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.27 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.85 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Hosu Marius6
Donca Mircea3
Vida Kristopher3
Vasalie Alin2
Oanea Catalin2
Magyari Szilard2
Marin Matei2
Zamfir Cosmin2
Panos Mickael2
Mbala Kevin2
Carpa Gheorghe1
Calugher Vadim1
Ghazoini Amine1
Zsiga Ervin1
Copaci Paul1
Gergely Alpar1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Marin Matei1
Oanea Catalin1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
0 - 1 15.4% (4/26)
1 - 1 11.5% (3/26)
2 - 0 11.5% (3/26)
1 - 3 7.7% (2/26)
4 - 0 7.7% (2/26)
1 - 0 7.7% (2/26)
1 - 4 7.7% (2/26)
2 - 4 7.7% (2/26)
2 - 2 3.8% (1/26)
3 - 2 3.8% (1/26)
4 - 2 3.8% (1/26)
2 - 1 3.8% (1/26)
3 - 1 3.8% (1/26)
3 - 0 3.8% (1/26)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
4 23.1% (6/26)
2 23.1% (6/26)
1 23.1% (6/26)
5 11.5% (3/26)
6 11.5% (3/26)
3 7.7% (2/26)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 23.1% (6/26)
1/X 0.0% (0/26)
1/2 3.8% (1/26)
X/1 19.2% (5/26)
X/X 11.5% (3/26)
X/2 15.4% (4/26)
2/1 3.8% (1/26)
2/X 3.8% (1/26)
2/2 19.2% (5/26)