Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Καρβάν : Στατιστικά για Πρέμιερ Λιγκ 2025/2026
Αγώνες
ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Σαμπάχ
|
31 | 75 | 23 | 6 | 2 | 72:22 | ||
| 2 |
Καραμπάγκ
|
31 | 63 | 19 | 6 | 6 | 64:24 | ||
| 3 |
Τουράν Τοβούζ
|
31 | 59 | 17 | 8 | 6 | 41:22 | ||
| 4 |
Νέφτσι Μπακού
|
31 | 53 | 14 | 11 | 6 | 54:31 | ||
| 5 |
Ζίρα
|
31 | 50 | 12 | 14 | 5 | 39:32 | ||
| 6 |
Σουμγκαγίτ
|
31 | 41 | 12 | 5 | 14 | 41:43 | ||
| 7 |
Αράζ
|
31 | 40 | 11 | 7 | 13 | 39:56 | ||
| 8 |
Σαμαξί
|
31 | 35 | 8 | 11 | 12 | 27:35 | ||
| 9 |
Ιμισλί
|
31 | 33 | 7 | 12 | 12 | 22:39 | ||
| 10 |
Καπάζ
|
31 | 27 | 8 | 3 | 20 | 25:58 | ||
| 11 |
Γκαμπάλα
|
31 | 21 | 5 | 6 | 20 | 27:47 | ||
| 12 |
Καρβάν
|
31 | 14 | 3 | 5 | 23 | 21:63 |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 8 | 2 (20.0%) |
2 (20.0%) |
6 (60.0%) |
8:19 | 2.7 | 0.8:1.9 | |
| Ημίχρονο | 10 | 10 | 2 (20.0%) |
4 (40.0%) |
4 (40.0%) |
4:10 | 1.4 | 0.4:1.0 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 43% | 57% | |
| Goals κατά | 40% | 60% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 54.05 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.84 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 48.4% (15/31) | 51.6% (16/31) |
| Ημίχρονο | 6.5% (2/31) | 93.5% (29/31) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 19.4% (6/31) |
| 2-3 | 61.3% (19/31) |
| 4-6 | 16.1% (5/31) |
| 7+ | 3.2% (1/31) |
| Failed to score | 51.6% (16/31) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 21 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 63 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 133 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 44 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 0.68 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 2.03 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Mickels Joy-Slayd | 4 |
| Abdullayev Araz | 4 |
| Spence Kyle | 3 |
| Rustamli Rauf | 3 |
| Barker Imani | 2 |
| Thompson Gavi | 1 |
| Sno Shaquill | 1 |
| Doyeni Olawale | 1 |
| Turabov Eltun | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Thompson Gavi | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 12.9% (4/31) | |
| 1 - 1 | 12.9% (4/31) | |
| 0 - 2 | 12.9% (4/31) | |
| 0 - 3 | 9.7% (3/31) | |
| 4 - 1 | 9.7% (3/31) | |
| 1 - 2 | 9.7% (3/31) | |
| 2 - 0 | 6.5% (2/31) | |
| 2 - 1 | 6.5% (2/31) | |
| 2 - 3 | 6.5% (2/31) | |
| 7 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 0 - 1 | 3.2% (1/31) | |
| 0 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 3 - 0 | 3.2% (1/31) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 32.3% (10/31) | |
| 3 | 29.0% (9/31) | |
| 1 | 16.1% (5/31) | |
| 5 | 16.1% (5/31) | |
| 7 | 3.2% (1/31) | |
| 0 | 3.2% (1/31) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 29.0% (9/31) | |
| 1/X | 0.0% (0/31) | |
| 1/2 | 6.5% (2/31) | |
| X/1 | 9.7% (3/31) | |
| X/X | 16.1% (5/31) | |
| X/2 | 12.9% (4/31) | |
| 2/1 | 3.2% (1/31) | |
| 2/X | 0.0% (0/31) | |
| 2/2 | 22.6% (7/31) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 6
- Μέση Ηλικία
- 28.5