Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Κάλντας : Στατιστικά για Λίγκα 3 2025/2026
Αγώνες
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα 3 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1ο Γκρουπ Υποβιβασμού | |||||||||
| 1 |
Σάο Ζοάο Βερ *
|
10 | 21 | 5 | 4 | 1 | 12:7 | ||
| 2 |
Φάφε *
|
10 | 21 | 4 | 3 | 3 | 11:10 | ||
| 3 |
Παρέντες *
|
10 | 21 | 3 | 3 | 4 | 12:10 | ||
| 4 |
Μάρκο 09 *
|
10 | 18 | 3 | 5 | 2 | 8:9 | ||
| 5 |
Μπράγκα Β *
|
10 | 17 | 2 | 3 | 5 | 9:13 | ||
| 6 |
Σανχοανένσε *
|
10 | 11 | 2 | 4 | 4 | 13:16 | ||
| 2ο Γκρουπ Υποβιβασμού | |||||||||
| 1 |
Ατλέτικο Κλούμπε Ντε Πορτουγάλ *
|
10 | 26 | 6 | 0 | 4 | 16:8 | ||
| 2 |
Λουσιτάνο Εβόρα *
|
10 | 24 | 5 | 2 | 3 | 11:10 | ||
| 3 |
Κάλντας *
|
10 | 19 | 4 | 2 | 4 | 10:11 | ||
| 4 |
Κοβίλια *
|
10 | 18 | 5 | 2 | 3 | 13:11 | ||
| 5 |
1 Ντε Ντεζέμπρο *
|
10 | 16 | 4 | 1 | 5 | 14:14 | ||
| 6 |
Αμόρα *
|
10 | 13 | 2 | 1 | 7 | 7:17 | ||
| Ζώνη Α | |||||||||
| 1 |
Αμαράντε
|
18 | 29 | 8 | 5 | 5 | 19:17 | ||
| 2 |
Βιτόρια Γκιμαράες Β'
|
18 | 29 | 8 | 5 | 5 | 20:16 | ||
| 3 |
Τροφένσε
|
18 | 28 | 7 | 7 | 4 | 23:15 | ||
| 4 |
Βαρζίμ
|
18 | 28 | 7 | 7 | 4 | 26:17 | ||
| 5 |
Παρέντες
|
18 | 27 | 6 | 9 | 3 | 22:12 | ||
| 6 |
Μπράγκα Β
|
18 | 25 | 6 | 7 | 5 | 16:17 | ||
| 7 |
Φάφε
|
18 | 24 | 6 | 6 | 6 | 23:21 | ||
| 8 |
Μάρκο 09
|
18 | 19 | 4 | 7 | 7 | 15:22 | ||
| 9 |
Σάο Ζοάο Βερ
|
18 | 14 | 2 | 8 | 8 | 11:26 | ||
| 10 |
Σανχοανένσε
|
18 | 13 | 2 | 7 | 9 | 20:32 | ||
| Ζώνη Β | |||||||||
| 1 |
Os Μπελενένσες
|
18 | 38 | 12 | 2 | 4 | 27:16 | ||
| 2 |
Μάφρα
|
18 | 34 | 9 | 7 | 2 | 28:19 | ||
| 3 |
Ακαδέμικα
|
18 | 28 | 7 | 7 | 4 | 29:18 | ||
| 4 |
Σάνταρεμ
|
18 | 25 | 6 | 7 | 5 | 15:14 | ||
| 5 |
Ατλέτικο Κλούμπε Ντε Πορτουγάλ
|
18 | 22 | 6 | 4 | 8 | 16:17 | ||
| 6 |
Λουσιτάνο Εβόρα
|
18 | 22 | 6 | 4 | 8 | 19:19 | ||
| 7 |
Αμόρα
|
18 | 21 | 5 | 6 | 7 | 19:22 | ||
| 8 |
Κάλντας
|
18 | 21 | 6 | 3 | 9 | 17:23 | ||
| 9 |
1 Ντε Ντεζέμπρο
|
18 | 17 | 3 | 8 | 7 | 13:21 | ||
| 10 |
Κοβίλια
|
18 | 14 | 2 | 8 | 8 | 10:24 | ||
| Πλέι οφ Ανόδου | |||||||||
| 1 |
Αμαράντε
|
13 | 28 | 8 | 4 | 1 | 19:10 | ||
| 2 |
Ακαδέμικα
|
13 | 25 | 7 | 4 | 2 | 20:13 | ||
| 3 |
Os Μπελενένσες
|
13 | 23 | 6 | 5 | 2 | 22:15 | ||
| 4 |
Μάφρα
|
13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 16:21 | ||
| 5 |
Βιτόρια Γκιμαράες Β'
|
13 | 17 | 4 | 5 | 4 | 15:14 | ||
| 6 |
Βαρζίμ
|
13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 11:17 | ||
| 7 |
Τροφένσε
|
13 | 10 | 2 | 4 | 7 | 7:13 | ||
| 8 |
Σάνταρεμ
|
13 | 9 | 2 | 3 | 8 | 11:18 | ||
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 14 | 4 (40.0%) |
2 (20.0%) |
4 (40.0%) |
10:11 | 2.1 | 1.0:1.1 | |
| Ημίχρονο | 10 | 9 | 2 (20.0%) |
3 (30.0%) |
5 (50.0%) |
4:7 | 1.1 | 0.4:0.7 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 37% | 63% | |
| Goals κατά | 47% | 53% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 59.04 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 48.85 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 39.3% (11/28) | 60.7% (17/28) |
| Ημίχρονο | 3.6% (1/28) | 96.4% (27/28) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 32.1% (9/28) |
| 2-3 | 60.7% (17/28) |
| 4-6 | 7.1% (2/28) |
| 7+ | 0.0% (0/28) |
| Failed to score | 32.1% (9/28) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 27 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 34 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 93 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 74 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 0.96 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.21 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Chaves Goncalo | 4 |
| Farinha Luis | 3 |
| Gata Jose | 2 |
| Maneta Duarte | 2 |
| Alexandre Ricardo | 2 |
| Ze Ricardo | 2 |
| Tarzan | 2 |
| Vieira Joao | 2 |
| Miguel Velosa | 1 |
| Santos Ewandro | 1 |
| Monteiro Eduardo | 1 |
| Barreiras Goncalo | 1 |
| Januario Nuno | 1 |
| Oliveira Filipe Santos | 1 |
| Fernandes Dani | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Barreiras Goncalo | 1 |
| Santos Pepo | 1 |
| Clemente Diogo | 1 |
| Monteiro Eduardo | 1 |
| Maneta Duarte | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 21.4% (6/28) | |
| 0 - 1 | 17.9% (5/28) | |
| 1 - 1 | 10.7% (3/28) | |
| 2 - 0 | 10.7% (3/28) | |
| 1 - 2 | 10.7% (3/28) | |
| 1 - 0 | 10.7% (3/28) | |
| 0 - 2 | 7.1% (2/28) | |
| 4 - 2 | 3.6% (1/28) | |
| 0 - 0 | 3.6% (1/28) | |
| 2 - 2 | 3.6% (1/28) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 32.1% (9/28) | |
| 2 | 28.6% (8/28) | |
| 1 | 28.6% (8/28) | |
| 6 | 3.6% (1/28) | |
| 0 | 3.6% (1/28) | |
| 4 | 3.6% (1/28) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 21.4% (6/28) | |
| 1/X | 3.6% (1/28) | |
| 1/2 | 0.0% (0/28) | |
| X/1 | 14.3% (4/28) | |
| X/X | 14.3% (4/28) | |
| X/2 | 14.3% (4/28) | |
| 2/1 | 10.7% (3/28) | |
| 2/X | 0.0% (0/28) | |
| 2/2 | 21.4% (6/28) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 3
- Μέση Ηλικία
- 32.7
Προπονητής
- Jose Vala
Σάο Ζοάο Βερ *
Φάφε *
Παρέντες *
Μάρκο 09 *
Μπράγκα Β *
Σανχοανένσε *
Αμαράντε
Βιτόρια Γκιμαράες Β'
Τροφένσε
Βαρζίμ