Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ουάν Νόξβιλ : Στατιστικά για USL Λιγκ 1 2026
Αγώνες
ΗΠΑ: USL Λιγκ 1 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Σάρλοτ Ιντιπέντενς
|
30 | 63 | 19 | 6 | 5 | 70:42 | ||
| 2 |
Ουνιόν Ομάχα
|
30 | 61 | 19 | 4 | 7 | 53:32 | ||
| 3 |
Φόργουορντ Μάντισον
|
30 | 52 | 15 | 7 | 8 | 52:30 | ||
| 4 |
Μπόισι
|
30 | 52 | 15 | 7 | 8 | 47:40 | ||
| 5 |
Ουάν Νόξβιλ
|
31 | 51 | 14 | 9 | 8 | 49:36 | ||
| 6 |
Σποκέιν Βελόσιτι
|
29 | 50 | 15 | 5 | 9 | 46:40 | ||
| 7 |
Τσατανούγκα Ρεντ Γουλβς
|
30 | 46 | 14 | 4 | 12 | 50:43 | ||
| 8 |
Φορτ Γουέιν
|
30 | 45 | 12 | 9 | 9 | 46:37 | ||
| 9 |
Ναπλς
|
30 | 40 | 12 | 4 | 14 | 35:44 | ||
| 10 |
Γουέτσεστερ ΣΚ
|
30 | 36 | 10 | 6 | 14 | 51:48 | ||
| 11 |
Σαρασότα Πάραντάις
|
29 | 36 | 10 | 6 | 13 | 42:45 | ||
| 12 |
Κόρπους Κρίστι
|
30 | 36 | 9 | 9 | 12 | 33:44 | ||
| 13 |
AV Άλτα
|
30 | 33 | 8 | 9 | 13 | 37:44 | ||
| 14 |
Πόρτλαντ Χαρτς Οφ Πάιν
|
30 | 31 | 7 | 10 | 13 | 44:55 | ||
| 15 |
Γκρίνβιλ Τράιμφ
|
30 | 27 | 7 | 6 | 17 | 36:57 | ||
| 16 |
Νιου Γιόρκ Κόσμος
|
29 | 25 | 7 | 4 | 18 | 36:59 | ||
| 17 |
Ρίτσμοντ Κίκερς
|
30 | 23 | 6 | 5 | 19 | 32:63 |
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 13 | 3 (30.0%) |
4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
14:13 | 2.7 | 1.4:1.3 | |
| Ημίχρονο | 10 | 11 | 2 (20.0%) |
5 (50.0%) |
3 (30.0%) |
7:8 | 1.5 | 0.7:0.8 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 39% | 61% | |
| Goals κατά | 47% | 53% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 53.49 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 48.78 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 64.5% (20/31) | 35.5% (11/31) |
| Ημίχρονο | 12.9% (4/31) | 87.1% (27/31) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 19.4% (6/31) |
| 2-3 | 51.6% (16/31) |
| 4-6 | 29.0% (9/31) |
| 7+ | 0.0% (0/31) |
| Failed to score | 19.4% (6/31) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 49 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 36 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 57 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 78 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.58 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.16 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Krioutchenkov Denis | 10 |
| Murphy John | 5 |
| Diene Babacar | 5 |
| Baker Teddy | 5 |
| Conway Eli | 4 |
| Rodrigues Braudilio | 3 |
| Goeling Mikkel | 3 |
| Rosamilia Nicola | 3 |
| Linhares Kyle | 2 |
| Mcrobb Finn | 2 |
| Mcleod Scott | 1 |
| Caputo Abel Alejandro | 1 |
| Gill Real | 1 |
| Diop Momo | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Goeling Mikkel | 1 |
| Krioutchenkov Denis | 1 |
| Fernandez Dani | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 16.1% (5/31) | |
| 0 - 0 | 12.9% (4/31) | |
| 2 - 1 | 12.9% (4/31) | |
| 2 - 3 | 9.7% (3/31) | |
| 1 - 1 | 9.7% (3/31) | |
| 2 - 2 | 6.5% (2/31) | |
| 3 - 1 | 6.5% (2/31) | |
| 1 - 0 | 6.5% (2/31) | |
| 0 - 2 | 3.2% (1/31) | |
| 3 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 3 - 2 | 3.2% (1/31) | |
| 0 - 4 | 3.2% (1/31) | |
| 2 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 0 - 3 | 3.2% (1/31) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 35.5% (11/31) | |
| 2 | 16.1% (5/31) | |
| 4 | 16.1% (5/31) | |
| 5 | 12.9% (4/31) | |
| 0 | 12.9% (4/31) | |
| 1 | 6.5% (2/31) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 12.9% (4/31) | |
| 1/X | 6.5% (2/31) | |
| 1/2 | 3.2% (1/31) | |
| X/1 | 22.6% (7/31) | |
| X/X | 22.6% (7/31) | |
| X/2 | 16.1% (5/31) | |
| 2/1 | 0.0% (0/31) | |
| 2/X | 0.0% (0/31) | |
| 2/2 | 16.1% (5/31) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 12
- Μέση Ηλικία
- 24.5