Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
76 Ιγκντίρ Μπελεντίγιεσπορ : Στατιστικά για 1. Λιγκ 2025/2026
Αγώνες
ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ερζουρουμσπόρ
|
38 | 81 | 23 | 12 | 3 | 82:27 | ||
| 2 |
Αμεντσπόρ
|
38 | 74 | 21 | 11 | 6 | 81:42 | ||
| 3 |
Έσενλερ Εροκσπόρ
|
38 | 74 | 21 | 11 | 6 | 81:35 | ||
| 4 |
Τσορούμ
|
38 | 71 | 21 | 8 | 9 | 63:39 | ||
| 5 |
Μπόντρουμ ΦΚ
|
38 | 64 | 18 | 10 | 10 | 71:39 | ||
| 6 |
Πέντικσπορ
|
38 | 63 | 16 | 15 | 7 | 58:33 | ||
| 7 |
Κεσιορενγκουτσού
|
38 | 60 | 16 | 12 | 10 | 73:43 | ||
| 8 |
Μπαντίρμασπορ
|
38 | 60 | 16 | 12 | 10 | 47:34 | ||
| 9 |
Μανίσα ΦΚ
|
38 | 55 | 16 | 7 | 15 | 57:56 | ||
| 10 |
Σίβασπορ
|
38 | 53 | 14 | 11 | 13 | 47:43 | ||
| 11 |
Ιστανμπουλσπόρ
|
38 | 52 | 13 | 13 | 12 | 57:55 | ||
| 12 |
Σαριγιέρ
|
38 | 52 | 15 | 7 | 16 | 44:44 | ||
| 13 |
76 Ιγκντίρ Μπελεντίγιεσπορ
|
38 | 50 | 13 | 11 | 14 | 52:54 | ||
| 14 |
Βαν Σπορ
|
38 | 49 | 13 | 10 | 15 | 52:47 | ||
| 15 |
Μπολουσπόρ
|
38 | 48 | 14 | 6 | 18 | 61:57 | ||
| 16 |
Ουμρανίγιεσπορ
|
38 | 46 | 13 | 7 | 18 | 47:51 | ||
| 17 |
Σερίκ Μπελεντιγιέσπορ
|
38 | 39 | 11 | 6 | 21 | 44:75 | ||
| 18 |
Σακάριασπορ
|
38 | 34 | 8 | 10 | 20 | 45:72 | ||
| 19 |
Χαταϊσπόρ
|
38 | 14 | 2 | 8 | 28 | 33:102 | ||
| 20 |
Άδανα Ντεμίρσπορ *
|
38 | -54 | 1 | 3 | 34 | 22:169 |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Άδανα Ντεμίρσπορ *
-60 βαθμούς
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 6 | 1 (10.0%) |
3 (30.0%) |
6 (60.0%) |
14:17 | 3.1 | 1.4:1.7 | |
| Ημίχρονο | 10 | 12 | 2 (20.0%) |
6 (60.0%) |
2 (20.0%) |
6:6 | 1.2 | 0.6:0.6 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 44% | 56% | |
| Goals κατά | 30% | 70% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 45.9 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.24 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 52.6% (20/38) | 47.4% (18/38) |
| Ημίχρονο | 13.2% (5/38) | 86.8% (33/38) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 18.4% (7/38) |
| 2-3 | 57.9% (22/38) |
| 4-6 | 21.1% (8/38) |
| 7+ | 2.6% (1/38) |
| Failed to score | 28.9% (11/38) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 52 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 54 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 66 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 63 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.37 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.42 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Bruno Gianni | 16 |
| Koita Bengali-Fode | 6 |
| Fofana Moryke | 5 |
| Mendes Ryan | 5 |
| Bacuna Leandro | 3 |
| Kaya Goekcan | 2 |
| Engin Ahmet | 2 |
| Tsunami | 2 |
| Cankaya Atakan | 2 |
| Loshaj Florian | 2 |
| Avramovski Daniel | 1 |
| Oezturk Alim | 1 |
| Vural Guray | 1 |
| Guneren Ali Kaan | 1 |
| Selvi Alperen | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Ethemi Valon | 1 |
| Oezturk Alim | 1 |
| Conte Antoine | 1 |
| Koita Bengali-Fode | 1 |
| Mendes Ryan | 1 |
| Bruno Gianni | 1 |
| Guctekin Oguz | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 18.4% (7/38) | |
| 2 - 1 | 13.2% (5/38) | |
| 0 - 0 | 7.9% (3/38) | |
| 1 - 2 | 7.9% (3/38) | |
| 0 - 1 | 5.3% (2/38) | |
| 0 - 2 | 5.3% (2/38) | |
| 2 - 3 | 5.3% (2/38) | |
| 2 - 0 | 5.3% (2/38) | |
| 3 - 0 | 5.3% (2/38) | |
| 1 - 0 | 5.3% (2/38) | |
| 3 - 3 | 2.6% (1/38) | |
| 1 - 6 | 2.6% (1/38) | |
| 0 - 3 | 2.6% (1/38) | |
| 1 - 3 | 2.6% (1/38) | |
| 4 - 1 | 2.6% (1/38) | |
| 3 - 1 | 2.6% (1/38) | |
| 4 - 2 | 2.6% (1/38) | |
| 3 - 2 | 2.6% (1/38) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 28.9% (11/38) | |
| 2 | 28.9% (11/38) | |
| 1 | 10.5% (4/38) | |
| 5 | 10.5% (4/38) | |
| 0 | 7.9% (3/38) | |
| 6 | 5.3% (2/38) | |
| 4 | 5.3% (2/38) | |
| 7 | 2.6% (1/38) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 15.8% (6/38) | |
| 1/X | 5.3% (2/38) | |
| 1/2 | 0.0% (0/38) | |
| X/1 | 21.1% (8/38) | |
| X/X | 15.8% (6/38) | |
| X/2 | 13.2% (5/38) | |
| 2/1 | 2.6% (1/38) | |
| 2/X | 7.9% (3/38) | |
| 2/2 | 18.4% (7/38) | |
Ρόστερ
Tsunami
- Aμυντικός
Serkan Asan
- Aμυντικός
Robin Yalcin
- Aμυντικός
Alim Oezturk
- Aμυντικός
Soner Ornek
- Aμυντικός
Guray Vural
- Aμυντικός
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 25
- Μέση Ηλικία
- 31.4