Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Εστουντιάντες Μέριντα

Εστουντιάντες Μέριντα : Στατιστικά για Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026

Αγώνες

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Απερτούρα: Δεύτερος Γύρος - 1ος Όμιλος
  1 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 6 10 3 1 2 8:7
  2 Πορτουγκέζα 6 8 2 2 2 7:8
  3 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 6 7 1 4 1 5:5
  4 UCV 6 6 1 3 2 8:8
Απερτούρα: Δεύτερος Γύρος - 2ος Όμιλος
  1 Καραμπόμπο 6 11 3 2 1 10:5
  2 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 6 11 3 2 1 8:5
  3 Μετροπολιτάνος 6 8 2 2 2 5:7
  4 Εστουντιάντες Μέριντα 6 3 1 0 5 2:8
Απερτούρα: Πρώτη Φάση
  1 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 13 27 7 6 0 15:6
  2 Μετροπολιτάνος 13 25 7 4 2 17:10
  3 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 13 24 7 3 3 17:12
  4 UCV 13 23 7 2 4 24:20
  5 Πορτουγκέζα 13 20 5 5 3 20:12
  6 Εστουντιάντες Μέριντα 13 20 6 2 5 21:18
  7 Καραμπόμπο 13 19 4 7 2 23:14
  8 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 13 17 4 5 4 16:14
  9 Σαμόρα 13 17 4 5 4 14:14
  10 Καράκας 13 15 3 6 4 15:17
  11 Ράγιο Ζουλιάνο 13 14 4 2 7 13:23
  12 Μονάγκας 13 11 3 2 8 14:22
  13 Ανζοατέγιου ΦΚ 13 9 2 3 8 15:25
  14 Τρουχιγιάνος 13 4 0 4 9 9:26
Κλαουσούρα: Πρώτος Γύρος
  1 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 7 16 5 1 1 16:8
  2 Μετροπολιτάνος 7 16 5 1 1 15:8
  3 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 7 14 4 2 1 12:5
  4 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 7 13 4 1 2 17:9
  5 Πορτουγκέζα 7 12 3 3 1 9:7
  6 Εστουντιάντες Μέριντα 7 12 3 3 1 8:8
  7 Καραμπόμπο 7 8 2 2 3 7:7
  8 UCV 7 7 2 1 4 8:10
  9 Καράκας 7 7 1 4 2 7:9
  10 Μονάγκας 7 7 2 1 4 9:11
  11 Τρουχιγιάνος 7 7 2 1 4 7:11
  12 Σαμόρα 7 7 2 1 4 7:14
  13 Ράγιο Ζουλιάνο 7 6 2 0 5 10:16
  14 Ανζοατέγιου ΦΚ 7 4 1 1 5 5:14

Πλέι Οφ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 12 3
(30.0%)
3
(30.0%)
4
(40.0%)
8:12 2.0 0.8:1.2
Ημίχρονο 10 11 2
(20.0%)
5
(50.0%)
3
(30.0%)
3:5 0.8 0.3:0.5

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 45% 55%
Goals κατά 47% 53%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 51.23 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 51.91 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 46.2% (12/26) 53.8% (14/26)
Ημίχρονο 7.7% (2/26) 92.3% (24/26)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 26.9% (7/26)
2-3 53.8% (14/26)
4-6 19.2% (5/26)
7+ 0.0% (0/26)
Failed to score 34.6% (9/26)

G/G - N/G

G/G N/G
50.0% (13/26) 50.0% (13/26)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 31 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 34 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 75 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 69 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.19 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.31 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Quejada Kevin12
Ramirez Wilken3
Hernandez Jesus3
Montero Andres2
Magallan Cesar2
Ivey Romeesh2
Rodriguez Christopher1
Rivas Cristian1
Montes Geovan1
Lobo Jesus1
Pena Angelo1
Castillo Luis1
Chacon Ronaldo1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Rojas Tito1
Rivera Bryan1
Pena Angelo1
Caicedo Luis1
Montilla Jose1
Rivas Cristian1
Chacon Ronaldo1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 19.2% (5/26)
1 - 1 11.5% (3/26)
1 - 2 11.5% (3/26)
3 - 2 11.5% (3/26)
2 - 2 7.7% (2/26)
0 - 1 7.7% (2/26)
0 - 2 7.7% (2/26)
2 - 0 7.7% (2/26)
2 - 1 7.7% (2/26)
3 - 0 3.8% (1/26)
0 - 3 3.8% (1/26)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 26.9% (7/26)
3 26.9% (7/26)
1 26.9% (7/26)
5 11.5% (3/26)
4 7.7% (2/26)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 15.4% (4/26)
1/X 0.0% (0/26)
1/2 3.8% (1/26)
X/1 30.8% (8/26)
X/X 11.5% (3/26)
X/2 11.5% (3/26)
2/1 3.8% (1/26)
2/X 7.7% (2/26)
2/2 15.4% (4/26)