Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα : Στατιστικά για ΙΙ Λίγκα 2025/2026
Αγώνες
ΠΟΛΩΝΙΑ: ΙΙ Λίγκα 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Σκιερνιεβίτσε
|
31 | 65 | 20 | 5 | 6 | 63:39 | ||
| 2 |
Βάρτα Πόζναν
|
31 | 59 | 16 | 11 | 4 | 51:33 | ||
| 3 |
Ολίμπια Γκρούντζιαντζ
|
31 | 57 | 16 | 9 | 6 | 63:39 | ||
| 4 |
Ποντχάλε Νόβι Ταργκ
|
31 | 52 | 13 | 13 | 5 | 43:30 | ||
| 5 |
Σαντέτσια
|
31 | 49 | 12 | 13 | 6 | 47:35 | ||
| 6 |
Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ
|
31 | 49 | 14 | 7 | 10 | 55:44 | ||
| 7 |
Ποντμπεσκίτζιε
|
30 | 48 | 14 | 6 | 10 | 55:41 | ||
| 8 |
Τσοϊνιτσάνκα Τσοϊνίτσε
|
31 | 43 | 11 | 10 | 10 | 50:44 | ||
| 9 |
Χούτνικ Κρακοβίας
|
31 | 42 | 11 | 9 | 11 | 44:37 | ||
| 10 |
Σουίτ Σκόλγουιν Σζεσίν
|
31 | 41 | 11 | 8 | 12 | 47:54 | ||
| 11 |
Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα
|
31 | 40 | 10 | 10 | 11 | 41:46 | ||
| 12 |
Σταλ Στάλοβα Βόλα
|
31 | 39 | 8 | 15 | 8 | 50:41 | ||
| 13 |
Ρεζόβια Ρέζοβ
|
31 | 39 | 10 | 9 | 12 | 43:42 | ||
| 14 |
Σοκόλ Κλέζβεβ
|
31 | 34 | 9 | 7 | 15 | 43:53 | ||
| 15 |
ΚΚΣ 1925 Κάλις
|
31 | 31 | 7 | 10 | 14 | 35:49 | ||
| 16 |
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς
|
31 | 31 | 8 | 7 | 16 | 33:57 | ||
| 17 |
ΛΚΣ Λοτζ ΙΙ
|
31 | 25 | 5 | 10 | 16 | 30:55 | ||
| 18 |
Ζαστρζέμπιε *
|
30 | 6 | 0 | 7 | 23 | 18:72 |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ζαστρζέμπιε *
-1 βαθμούς
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 15 | 4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
3 (30.0%) |
12:10 | 2.2 | 1.2:1.0 | |
| Ημίχρονο | 10 | 15 | 3 (30.0%) |
6 (60.0%) |
1 (10.0%) |
7:3 | 1.0 | 0.7:0.3 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 37% | 63% | |
| Goals κατά | 46% | 54% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.9 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.85 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 54.8% (17/31) | 45.2% (14/31) |
| Ημίχρονο | 19.4% (6/31) | 80.6% (25/31) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 22.6% (7/31) |
| 2-3 | 45.2% (14/31) |
| 4-6 | 32.3% (10/31) |
| 7+ | 0.0% (0/31) |
| Failed to score | 22.6% (7/31) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 41 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 46 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 68 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 61 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.32 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.48 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Ciucka Jan | 12 |
| Swiderski Daniel | 7 |
| Kasprzak Kacper | 4 |
| Laski Wojciech | 4 |
| Klichowicz Mateusz | 3 |
| Rys Jakub | 3 |
| Boczek Tomasz | 3 |
| Wrona Krystian | 1 |
| Scislak Daniel | 1 |
| Sobocinski Jan | 1 |
| Mazurek Dawid | 1 |
| Kempny Jakub | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Scislak Daniel | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 16.1% (5/31) | |
| 1 - 0 | 12.9% (4/31) | |
| 2 - 1 | 12.9% (4/31) | |
| 2 - 2 | 12.9% (4/31) | |
| 0 - 1 | 6.5% (2/31) | |
| 3 - 2 | 6.5% (2/31) | |
| 1 - 2 | 6.5% (2/31) | |
| 2 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 0 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 0 - 4 | 3.2% (1/31) | |
| 0 - 2 | 3.2% (1/31) | |
| 0 - 5 | 3.2% (1/31) | |
| 0 - 3 | 3.2% (1/31) | |
| 2 - 3 | 3.2% (1/31) | |
| 5 - 1 | 3.2% (1/31) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 22.6% (7/31) | |
| 3 | 22.6% (7/31) | |
| 1 | 19.4% (6/31) | |
| 4 | 16.1% (5/31) | |
| 5 | 12.9% (4/31) | |
| 0 | 3.2% (1/31) | |
| 6 | 3.2% (1/31) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 22.6% (7/31) | |
| 1/X | 6.5% (2/31) | |
| 1/2 | 0.0% (0/31) | |
| X/1 | 9.7% (3/31) | |
| X/X | 12.9% (4/31) | |
| X/2 | 9.7% (3/31) | |
| 2/1 | 6.5% (2/31) | |
| 2/X | 12.9% (4/31) | |
| 2/2 | 19.4% (6/31) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 5
- Μέση Ηλικία
- 29