Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Έιντσβολντ Τερν

Έιντσβολντ Τερν : Στατιστικά για 3η Κατηγορία 2026

Αγώνες

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ος Όμιλος
  1 Γιέρβ 23 53 16 5 2 49:23
  2 Μπρατβάαγκ 23 48 15 3 5 50:29
  3 Μπιάργκ 23 47 15 2 6 52:30
  4 Μιοντάλεν 23 47 15 2 6 44:28
  5 Σότρα 23 42 13 3 7 50:25
  6 Νότοντεν 23 35 10 5 8 33:25
  7 Κβικ Χάλντεν 23 34 10 4 9 34:30
  8 Τραφ 23 33 9 6 8 37:44
  9 Αρεντάλ 23 27 7 6 10 32:40
  10 Πορς Γκρένλαντ 23 26 7 5 11 28:32
  11 Σαντβίκεν IL 23 25 7 4 12 33:46
  12 Λισεκλόστερ 23 18 4 6 13 29:49
  13 ΕΙΚ Τόνσμπεργκ 23 10 3 1 19 25:53
  14 Βίνταρ 23 10 2 4 17 21:63
2ος Όμιλος
  1 Έιντσβολντ Τερν 23 54 17 3 3 55:20
  2 Κιελσάας 23 50 16 2 5 53:32
  3 Λεβάνγκερ 23 46 15 1 7 53:27
  4 Χόνεφος 23 46 14 4 5 56:33
  5 Γκρόρουντ 23 46 14 4 5 43:21
  6 Τρομσντάλεν 23 35 11 2 10 40:38
  7 Λόρενσκογκ 23 34 10 4 9 36:40
  8 Στιόρνταλς Μπλινκ 23 33 10 3 10 38:39
  9 Γιούνκερεν 23 31 9 4 10 32:39
  10 Ράνα 23 30 9 3 11 38:41
  11 Σκέιντ 23 20 6 2 15 33:52
  12 Φόλο 23 14 3 5 15 27:50
  13 Ουλενσάκερ Κίζα 23 13 4 1 18 30:74
  14 Τριγκ Λάντε 23 10 2 4 17 28:56

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 25 8
(80.0%)
1
(10.0%)
1
(10.0%)
26:8 3.4 2.6:0.8
Ημίχρονο 10 23 7
(70.0%)
2
(20.0%)
1
(10.0%)
16:5 2.1 1.6:0.5

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 53% 47%
Goals κατά 45% 55%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 42.6 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 54.05 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 73.9% (17/23) 26.1% (6/23)
Ημίχρονο 34.8% (8/23) 65.2% (15/23)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 26.1% (6/23)
2-3 30.4% (7/23)
4-6 34.8% (8/23)
7+ 8.7% (2/23)
Failed to score 13.0% (3/23)

G/G - N/G

G/G N/G
65.2% (15/23) 34.8% (8/23)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 55 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 20 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 38 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 104 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 2.39 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 0.87 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Notoane Benedict17
Henriksen Herman5
Thorkildsen Henrik Holtet4
Johnsen Runar Frohaug4
Kolstad Lucas4
Stenseth Simon3
Da Silva Filip3
Bolsoe Jacob Jacobsen3
Fredriksen Tengel2
Notoane Christopher2
Fjeld Lars Julian1
Stenseth Oliver1
Ruud Erik1
Hokstad Petter1
Mengshoel Olav Dobloug1
Stokke Sebastian1
Bandeh Alieu1
Mulaj Edonis1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
2 - 1 17.4% (4/23)
4 - 1 17.4% (4/23)
0 - 0 13.0% (3/23)
0 - 1 8.7% (2/23)
1 - 3 8.7% (2/23)
1 - 2 8.7% (2/23)
3 - 1 4.3% (1/23)
1 - 7 4.3% (1/23)
1 - 0 4.3% (1/23)
0 - 4 4.3% (1/23)
2 - 5 4.3% (1/23)
3 - 0 4.3% (1/23)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 30.4% (7/23)
5 17.4% (4/23)
4 17.4% (4/23)
1 13.0% (3/23)
0 13.0% (3/23)
8 4.3% (1/23)
7 4.3% (1/23)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 43.5% (10/23)
1/X 0.0% (0/23)
1/2 4.3% (1/23)
X/1 0.0% (0/23)
X/X 13.0% (3/23)
X/2 13.0% (3/23)
2/1 4.3% (1/23)
2/X 0.0% (0/23)
2/2 21.7% (5/23)