Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Ράνα

Ράνα : Στατιστικά για 3η Κατηγορία 2026

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ος Όμιλος
  1 Γιέρβ 26 59 18 5 3 60:30
  2 Μπιάργκ 26 54 17 3 6 60:31
  3 Μιοντάλεν 26 53 17 2 7 50:34
  4 Μπρατβάαγκ 26 51 16 3 7 59:39
  5 Σότρα 26 48 15 3 8 62:32
  6 Νότοντεν 26 38 11 5 10 43:35
  7 Τραφ 26 38 10 8 8 45:51
  8 Κβικ Χάλντεν 26 37 11 4 11 37:36
  9 Αρεντάλ 26 31 8 7 11 36:42
  10 Πορς Γκρένλαντ 26 30 8 6 12 33:38
  11 Σαντβίκεν IL 26 27 7 6 13 34:49
  12 Λισεκλόστερ 26 22 5 7 14 35:56
  13 ΕΙΚ Τόνσμπεργκ 26 13 4 1 21 28:63
  14 Βίνταρ 26 13 3 4 19 24:70
2ος Όμιλος
  1 Έιντσβολντ Τερν 26 60 19 3 4 63:27
  2 Κιελσάας 26 59 19 2 5 63:35
  3 Λεβάνγκερ 26 55 18 1 7 64:32
  4 Γκρόρουντ 26 49 15 4 7 47:26
  5 Χόνεφος 26 49 15 4 7 60:40
  6 Λόρενσκογκ 26 40 12 4 10 45:45
  7 Στιόρνταλς Μπλινκ 26 39 12 3 11 45:44
  8 Τρομσντάλεν 26 38 12 2 12 48:44
  9 Γιούνκερεν 26 34 10 4 12 39:47
  10 Ράνα 26 33 10 3 13 40:48
  11 Σκέιντ 26 26 8 2 16 40:55
  12 Φόλο 26 20 5 5 16 34:54
  13 Ουλενσάκερ Κίζα 26 13 4 1 21 30:85
  14 Τριγκ Λάντε 26 10 2 4 20 30:66

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 12 4
(40.0%)
0
(0.0%)
6
(60.0%)
10:17 2.7 1.0:1.7
Ημίχρονο 10 13 3
(30.0%)
4
(40.0%)
3
(30.0%)
4:7 1.1 0.4:0.7

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 38% 63%
Goals κατά 40% 60%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 52.83 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 53.79 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 69.2% (18/26) 30.8% (8/26)
Ημίχρονο 11.5% (3/26) 88.5% (23/26)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 19.2% (5/26)
2-3 34.6% (9/26)
4-6 46.2% (12/26)
7+ 0.0% (0/26)
Failed to score 19.2% (5/26)

G/G - N/G

G/G N/G
65.4% (17/26) 34.6% (9/26)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 40 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 48 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 59 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 49 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.54 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.85 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Froeysa Brede8
Bratvold Sander6
Olsen Teigen Adrian5
Selliah Adrian5
Hagen Sakarias Amandus3
Nilsskog Mario3
Olufsen Joachim3
Saad Yasir Abdiqadir2
Thuv Jacob-Leander2
Bordal Hannes1
Fjelldalselv Sander Elias1
Navaratnam Dharmesh1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Fjelldalselv Sander Elias1
Saad Yasir Abdiqadir1
Selliah Adrian1
Olufsen Joachim1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
2 - 1 15.4% (4/26)
0 - 1 11.5% (3/26)
2 - 0 7.7% (2/26)
4 - 2 7.7% (2/26)
3 - 3 7.7% (2/26)
1 - 3 7.7% (2/26)
2 - 3 7.7% (2/26)
1 - 2 7.7% (2/26)
0 - 4 3.8% (1/26)
3 - 1 3.8% (1/26)
0 - 2 3.8% (1/26)
3 - 2 3.8% (1/26)
4 - 1 3.8% (1/26)
0 - 0 3.8% (1/26)
1 - 0 3.8% (1/26)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 23.1% (6/26)
1 15.4% (4/26)
4 15.4% (4/26)
6 15.4% (4/26)
5 15.4% (4/26)
2 11.5% (3/26)
0 3.8% (1/26)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 34.6% (9/26)
1/X 0.0% (0/26)
1/2 0.0% (0/26)
X/1 11.5% (3/26)
X/X 11.5% (3/26)
X/2 30.8% (8/26)
2/1 0.0% (0/26)
2/X 0.0% (0/26)
2/2 11.5% (3/26)