Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Φορτούνα Χόρινγκ ΙΙ (Γ)

Φορτούνα Χόρινγκ ΙΙ (Γ) : Στατιστικά για 2η Κατηγορία (Γ) 2020/2021

Αγώνες

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 9 3
(30.0%)
0
(0.0%)
7
(70.0%)
14:27 4.1 1.4:2.7
Ημίχρονο 10 11 2
(20.0%)
5
(50.0%)
3
(30.0%)
3:6 0.9 0.3:0.6

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ
Goals κατά
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 77.8% (21/27) 22.2% (6/27)
Ημίχρονο 11.1% (3/27) 88.9% (24/27)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 7.4% (2/27)
2-3 37.0% (10/27)
4-6 51.9% (14/27)
7+ 3.7% (1/27)
Failed to score 25.9% (7/27)

G/G - N/G

G/G N/G
63.0% (17/27) 37.0% (10/27)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 46 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 58 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 42 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.70 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 2.15 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
2 - 1 11.1% (3/27)
4 - 1 11.1% (3/27)
4 - 2 7.4% (2/27)
4 - 0 7.4% (2/27)
0 - 2 7.4% (2/27)
6 - 0 7.4% (2/27)
1 - 3 7.4% (2/27)
1 - 2 7.4% (2/27)
0 - 1 3.7% (1/27)
5 - 3 3.7% (1/27)
0 - 3 3.7% (1/27)
3 - 2 3.7% (1/27)
0 - 0 3.7% (1/27)
1 - 1 3.7% (1/27)
1 - 4 3.7% (1/27)
2 - 0 3.7% (1/27)
3 - 1 3.7% (1/27)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 22.2% (6/27)
4 18.5% (5/27)
5 18.5% (5/27)
6 14.8% (4/27)
2 14.8% (4/27)
1 3.7% (1/27)
8 3.7% (1/27)
0 3.7% (1/27)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 18.5% (5/27)
1/X 0.0% (0/27)
1/2 0.0% (0/27)
X/1 37.0% (10/27)
X/X 7.4% (2/27)
X/2 25.9% (7/27)
2/1 3.7% (1/27)
2/X 0.0% (0/27)
2/2 7.4% (2/27)
offer image offer image