Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Γκράτσερ ΑΚ

Γκράτσερ ΑΚ : Στατιστικά για Μπουντεσλίγκα 2025/2026

Αγώνες

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Μπουντεσλίγκα
  1 Στουρμ Γκρατς 22 38 12 2 8 33:26
  2 Σάλτσμπουργκ 22 37 10 7 5 42:26
  3 Λασκ Λίντσερ 22 37 11 4 7 32:30
  4 Αούστρια Βιέννης 22 36 11 3 8 34:30
  5 Ραπίντ Βιέννης 22 33 9 6 7 26:25
  6 Χάρτμπεργκ 22 33 8 9 5 29:24
  7 WSG Τιρόλ 22 31 8 7 7 31:30
  8 Αλτάχ 22 29 7 8 7 22:23
  9 Ριντ 22 28 8 4 10 26:30
  10 Βολφσμπέργκερ 22 26 7 5 10 31:32
  11 Γκράτσερ ΑΚ 22 20 4 8 10 22:36
  12 Μπλάου Βάις Λινζ 22 15 4 3 15 20:36
Πλέι οφ
  1 Λασκ Λίντσερ * 31 36 16 7 8 53:42
  2 Στουρμ Γκρατς * 31 34 15 8 8 49:35
  3 Σάλτσμπουργκ * 31 29 13 9 9 55:38
  4 Αούστρια Βιέννης * 31 29 14 5 12 45:47
  5 Ραπίντ Βιέννης * 31 27 12 8 11 36:39
  6 Χάρτμπεργκ * 31 22 9 12 10 37:39
Γκρουπ Υποβιβασμού
  1 Ριντ * 31 28 12 6 13 38:40
  2 Βολφσμπέργκερ * 31 25 10 8 13 39:42
  3 Αλτάχ * 31 24 9 12 10 34:39
  4 Γκράτσερ ΑΚ * 31 24 8 10 13 39:45
  5 WSG Τιρόλ * 31 24 10 10 11 40:50
  6 Μπλάου Βάις Λινζ * 31 21 8 5 18 37:46

Πλει-Οφ Κόνφερενς Λιγκ

Υποβιβασμός

Ριντ * -14 βαθμούς

Βολφσμπέργκερ * -13 βαθμούς

Αλτάχ * -15 βαθμούς

Γκράτσερ ΑΚ * -10 βαθμούς

WSG Τιρόλ * -16 βαθμούς

Μπλάου Βάις Λινζ * -8 βαθμούς

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 14 4
(40.0%)
2
(20.0%)
4
(40.0%)
17:11 2.8 1.7:1.1
Ημίχρονο 10 15 4
(40.0%)
3
(30.0%)
3
(30.0%)
6:6 1.2 0.6:0.6

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 41% 59%
Goals κατά 47% 53%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 53.95 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 52.38 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 58.1% (18/31) 41.9% (13/31)
Ημίχρονο 6.5% (2/31) 93.5% (29/31)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 19.4% (6/31)
2-3 51.6% (16/31)
4-6 29.0% (9/31)
7+ 0.0% (0/31)
Failed to score 32.3% (10/31)

G/G - N/G

G/G N/G
61.3% (19/31) 38.7% (12/31)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 39 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 45 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 72 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 62 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.26 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.45 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Harakate Ramiz11
Maderner Daniel7
Hofleitner Alexander4
Italiano Jacob4
Grosse Mark3
Satin Murat2
Lichtenberger Christian2
Cipot Tio1
Owusu Beres1
Pines Donovan1
Klassen Leon1
Olesen Mathias1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Harakate Ramiz7
Owusu Beres7
Hofleitner Alexander6
Schriebl Thorsten6
Koch Tobias6
Maderner Daniel5
Satin Murat4
Pines Donovan3
Jano Zeteny2
Cipot Tio2
Frieser Dominik2
Kreuzriegler Martin2
Stolz Franz2
Olesen Mathias2
Lichtenberger Christian2
Klassen Leon2
Graf Lukas1
Oberleitner Yannick1
Feldhofer Ferdinand1
Paumgartner Tim1
Italiano Jacob1

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Fofana Sadik1
Koch Tobias1
Grosse Mark1
Kreuzriegler Martin1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
2 - 1 16.1% (5/31)
1 - 1 16.1% (5/31)
1 - 0 12.9% (4/31)
2 - 2 9.7% (3/31)
2 - 0 6.5% (2/31)
1 - 2 6.5% (2/31)
3 - 1 6.5% (2/31)
0 - 0 6.5% (2/31)
4 - 0 3.2% (1/31)
1 - 5 3.2% (1/31)
1 - 3 3.2% (1/31)
3 - 0 3.2% (1/31)
0 - 3 3.2% (1/31)
5 - 0 3.2% (1/31)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 29.0% (9/31)
4 22.6% (7/31)
2 22.6% (7/31)
1 12.9% (4/31)
0 6.5% (2/31)
6 3.2% (1/31)
5 3.2% (1/31)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 35.5% (11/31)
1/X 0.0% (0/31)
1/2 0.0% (0/31)
X/1 16.1% (5/31)
X/X 22.6% (7/31)
X/2 6.5% (2/31)
2/1 0.0% (0/31)
2/X 9.7% (3/31)
2/2 9.7% (3/31)