Ο Σαχίν προστάτευσε τους διαιτητές από τους παίκτες του! (video)

Συντάκτης: Agones team
Agones team
4/1/2023 18:02
Το ακυρωθέν γκολ της Αντάλιασπορ στις καθυστερήσεις του αγώνα με την Φενέρμπαχτσε (1-2) προκάλεσε σκηνές χάους στο φινάλε, με τους παίκτες της γηπεδούχου ομάδας να πέφτουν πάνω στους διαιτητές και τον Νούρι Σαχίν να τους προστατεύει από τους δικούς του παίκτες!

Εικόνες που δε βλέπουμε συχνά εκτυλίχθηκαν μετά το φινάλε του Αντάλιασπορ-Φενέρμπαχσε για το τουρκικό πρωτάθλημα. Η Φενέρμπαχτσε πήρε τη νίκη με ανατροπή (2-1) χάρη σε δύο γκολ του Μπατσουαγί αλλά το ακυρωθέν γκολ της γηπεδούχου ομάδας στις καθυστερήσεις μέσω του VAR προκάλεσε μεγάλες αντιδράσεις.

Οι παίκτες και το τεχνικό τιμ της Αντάλιασπορ ήταν έξαλλοι μετά τη λήξη και κινήθηκαν απειλητικά προς τους διαιτητές, αλλά ο προπονητής της ομάδας, Νούρι Σαχίν μπήκε μπροστά και τους προστάτευσε από τους παίκτες του.

Photo Credit: beIN SPORTS