23/2/2021 14:42

Αίντχόφεν - Ολυμπιακός: Ο Γάλλος Τουρπέν «άρχοντας» του αγώνα

Αίντχόφεν - Ολυμπιακός: Ο Γάλλος Τουρπέν «άρχοντας» του αγώνα
Τον Κλερμέν Τουρπέν όρισε η UEFA στον επαναληπτικό αγώνα της φάσης των «32» του Γιουρόπα Λιγκ ανάμεσα στην Αϊντχόφεν και τον Ολυμπιακό επί ολλανδικού εδάφους.

Οι πρωταθλητές Ελλάδας θα κληθούν να υπερασπιστούν το 4-2 του πρώτου αγώνα στο «Γ. Καραϊσκάκης» και να τσεκάρουν το εισιτήριό τους για τον επόμενο γύρο.

Όπως έγινε γνωστό την Τρίτη (23/2), διαιτητής της αναμέτρησης θα είναι ο γνωστός Γάλλος Κλερμέν Τουρπέν.

Βοηθοί του θα είναι οι Νικολάς Ντανός και Κιρίλ Γκρινγκορέ, ενώ τέταρτος θα είναι ο Φρανκ Σνάιντερ.

Στο VAR θα βρίσκονται οι Ζερόμ Μπρισάρ και Ντελαζό Ουιλί.

Σχόλια:

lazaros3112 23/2/2021 14:52

φιλελληνας κατι ειναι και αυτο...

aporos 23/2/2021 15:14

Αλλά στον ομπυλιακο όλο κάτι μαύροι και μουσουλμάνοι παίζουν. Σορρυ και κάτι Πορτογάλοι φυλακοβιοι, Αλβανοί κλπ Τι να υποστηρίξει ο φιλέλληνας;

[+]  Tasosmangas 23/2/2021 18:08
EL_GRECO 24/2/2021 13:58

ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ Η ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΖΩΗ Ο aporos ....ΠΑΙΔΑΚΙ ΔΙΚΕΛΑΛΗΣ ΚΟΤΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ......ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΡΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ Η ΛΑΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΝΗ......ΜΟΥΛΟΧΤΕ ΠΟΥ ΠΕΤΑΓΕΣΕ ΣΑΝ ΤΗΝ .....ΠΟΥΤΣΑ...

EL_GRECO 24/2/2021 14:02

ΓΝΩΣΤΟΣ Ο ΓΑΛΛΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ.....ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΛΛΑΝΔΙΚΑ ΠΡΟΙΝΤΑ .....

EL_GRECO 24/2/2021 14:02

ΠΡΟΙΟΝΤΑ

EPENniths 24/2/2021 14:57

Πεστα ρε aporos σαν την πούτσα και όχι σαν μ..νι όπως μερικοί μερικοί.

aporos 24/2/2021 16:52

Σε κάποιον αρέσουν οι πο.... ς που πετάγονται. Έτσι EL gifto?

Tasosmangas 24/2/2021 17:08

Olympiakos 46 prwtathlimata, paok 2

Tasosmangas 24/2/2021 17:08

Arithmoi pou ponaneee

Tasosmangas 24/2/2021 17:23

Nomizw kapou edw mpainei Ena telos stin sizitisi.. Xexexexexexe

EPENniths 25/2/2021 00:01

2 λέει χαχαχαχα, αλλά αυτό το 46 είναι όλα τα λεφτά χαχαχαχαχα.

Ευχαριστούμε που επιβεβαιώνεται ότι μετράτε σαν γνήσιοι οπαδοί της ομάδας της πουστιάς και κλεψιάς, δηλαδή του ομπιλιακού.

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται .
Παραιτήθηκε ο Λεβ από την εθνική Γερμανίας, αποχωρεί μετά το Euro
09/03/2021 12:52
Παραιτήθηκε ο Λεβ από την εθνική Γερμανίας, αποχωρεί μετά το Euro
Ο Γερμανός Σίμπερτ στο Ολυμπιακός-Άρσεναλ
09/03/2021 11:48
Ο Γερμανός Σίμπερτ στο Ολυμπιακός-Άρσεναλ
Ολυμπιακός: Με Παπασταθόπουλο στην Ολλανδία
23/02/2021 14:36
Ολυμπιακός: Με Παπασταθόπουλο στην Ολλανδία
AEK: Πρόβλημα και με Ολιβέιρα, περίπου ένα μήνα εκτός
23/02/2021 12:25
AEK: Πρόβλημα και με Ολιβέιρα, περίπου ένα μήνα εκτός
Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός 1-0: Στάση στο Αγρίνιο για τους «πράσινους» (video)
22/02/2021 21:37
Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός 1-0: Στάση στο Αγρίνιο για τους «πράσινους» (video)
Κάλιαρι: Τέλος ο Ντι Φραντσέσκο
22/02/2021 18:24
Κάλιαρι: Τέλος ο Ντι Φραντσέσκο
Τεράστιο «μπαμ» με Χεζόνια ο Παναθηναϊκός