13/2/2020 12:26

ΠΑΟΚ: Κατέθεσε μήνυση κατά των μελών της ΕΕΑ στον Άρειο Πάγο

ΠΑΟΚ: Κατέθεσε μήνυση κατά των μελών της ΕΕΑ στον Άρειο Πάγο
Ο ΠΑΟΚ μέσω του αντιπροέδρου του Μάκη Γκαγκάτση κατέθεσε μηνυτήρια αναφορά στον Άρειο Πάγο κατά των μελών της Επιτροπής Επαγγελματικού Αθλητισμού και ζητάει την διερεύνηση τεσσάρων κακουργημάτων.

Ο αντιπρόεδρος του ΠΑΟΚ,Μάκης Γκακγάκτσης προχώρησε στην κατάθεση μηνυτήριας αναφοράς κατά των μελών της ΕΕΑ ζητώντας την διερεύνηση τεσσάρων κακουργημάτων (παράβαση καθήκοντος, δωροληψία, παραβίαση προσωπικών δεδομένων και παραβίαση απορρήτου).

Πέρα από αυτά η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ζητάει και την άρση το άνοιγμα των του τηλεφωνικών απορρήτων και των τραπεζικών λογαριασμών των μελών της ΕΕΑ και πλέον ο αναμένεται να ξεκινήσει έρευνα από τον Άρειο Πάγο.
Στοιχεία για τον αγώνα:
ΑΕΛ - ΠΑΟΚ
Ομάδες:
ΑΕΛ, ΠΑΟΚ

Σχόλια:

[+]  Tasosmangas 15/2/2020 00:33
Morpheus 15/2/2020 01:54

POIOS KLAIEI SAS GLENTAME GAYRE ARXISE H EREUNA APO TON AREIO PAGO KAI DEN SAS GLITWNEI OUTE O AYGENAKHS TWRA HDH EINAI SAN NA MHN YPARXEI...

RANGER-4 15/2/2020 08:54

ΞΕΜΑΣΚΑΡΩΣΤΕ ΤΟΥΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

teogreek 16/2/2020 22:29

Πάλι στα χαρτιά πεσατε; Δεν αφησατε ειδος δικαστηρίου που να μην πήγατε βρε χαρτοκλέφτες.... Σκέφτη Softex είστε.....χαρτούρες.... Κλεφτοκοτάδες...

ΠΑΟΧ, γερά, εμείς θα σε στηρίξουμε και πάλι στα χαρτιά....

Χαχαχαχα.....ρτούρες.....

teogreek 16/2/2020 22:32

Χθες διπλό χέρι.....τιποτα.....

Στα πόσα χέρια θα δώσουν πέναλτυ εναντίον σας;

Επίσης. Γιατί ειχε ξένο διαιτητή στο Λάρισα-Πάοκ και οχι στο Άρης-Άεκ; Ποιο ήταν ντέρμπι από τα δύο; Για να σας.προστατεύσει από ΤΗΝ ΜΙΣΗ Λάρισα;

Είστε ασπρόμαυροι γαύροι. ΤΕΛΟΣ.

Giorgos.paokara 17/2/2020 10:38

Η ντροπή της Θεσσαλονίκης με την ντροπή της προσγφυγιας έπαιζε ποιο ντέρμπι?

Giorgos.paokara 17/2/2020 10:40

11/03/18 ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 0-3: Άνευ αγώνα

teogreek 17/2/2020 16:21

Ναι Γιώργο. Ήταν η μέρα που ότι συνέβη, αν γινόταν σε οποια άλλη χώρα, θα πήγαινε Γ' κατηγορία. Και ότι έγινε, εσείς τα κάνατε. Και αν η ΑΕΚ κατέθετε ότι είδε όλος ο κόσμος στην Δ' Εθνική. Και από τότε πάλι στα δικαστήρια είστε, πάλι στα χαρτιά πέσατε και πάλι οι άλλοι σας φταίνε. Καλά νάναι ο Κόλκας και ο Βασιλόπουλος που σας ταϊζει..... Κι στηρίζονται στην καφρίλα σας..... Καμιά ντροπή για τιποτα. Ξετσίπωτοι.

teogreek 17/2/2020 16:23

Κερδίσαμε εκεί που εσείς φάγατε 44444444.....

Το τσουνάμι της ΑΕΚ έρχεται.......

Giorgos.paokara 17/2/2020 21:23

Ωπ το τελευταίο τι ήτανε σχόλιο για την ομάδα σου? Χαχαχαχαχα

Giorgos.paokara 17/2/2020 21:28

Ναι τεο ήταν η μέρα που πήρες το πρωτάθλημα στα χαρτιά οποίος και να 'φταιγε στα χαρτιά μόνο κέρδισες. Και εδώ να ευχαριστούμε λοιπόν την αεκ για την μεγαλοψυχία της που δεν μας έριξε κατηγορία αλλά περιορίστηκε μόνο στην κλεψιά του πρωταθλήματος

teogreek 18/2/2020 06:07

Αυτό που έχεις λέγεται, ψυχαναγκασμός. Να το κοιτάξεις

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.