11/2/2020 15:00

Την Δευτέρα η εκδίκαση για ΠΑΟΚ και Ξάνθη

Την Δευτέρα η εκδίκαση για ΠΑΟΚ και Ξάνθη
Η Super League με ανακοίνωση της έκανε γνωστό ότι τη Δευτέρα 17 Φεβρουαρίου θα γίνει η εκδίκαση της υπόθεσης πολυιδιοκτησίας ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και την Ξάνθη.

Την Δευτέρα 17 Φεβρουαρίου στις 9:30 το πρωί αναμένεται να εκδικαστεί η υπόθεση πολυιδιοκτησίας μεταξύ ΠΑΟΚ και Ξάνθη στα γραφεία της Super League. Εκτός από τις δύο εμπλεκόμενες ΠΑΕ, το παρών θα δώσει και η ΠΑΕ Ολυμπιακός.

Αναλυτικά η ανακοίνωση:

Το Πρωτοβάθμιο Μονομελές Πειθαρχικό όργανο της Super League κάλεσε για τη Δευτέρα 17 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 09:30, τις παρακάτω ΠΑΕ:

ΠΑΕ ΞΑΝΘΗ Α.Ο.: "Με την παρούσα σας διαβιβάζουμε την από 27-1-2020 Έκθεση/Πόρισμα της Επιτροπής Επαγγελματικού Αθλητισμού, η οποία μας διαβιβάσθηκε με το υπ’ αριθ. πρωτ. έγγραφό της καθώς και το υπ’ αριθ. πρωτ. εξερχ. 30/10-2-2020 έγγραφο ΕΠΟ, καλώντας σας να παραστείτε ενώπιόν μας, κατά την εκδίκασή της."

ΠΑΕ ΠΑΟΚ: "Με την παρούσα σας διαβιβάζουμε την από 27-1-2020 Έκθεση/Πόρισμα της Επιτροπής Επαγγελματικού Αθλητισμού, η οποία μας διαβιβάσθηκε με το υπ’ αριθ. πρωτ. έγγραφό της καθώς και το υπ’ αριθ. πρωτ. εξερχ 30/10-2-2020 έγγραφο ΕΠΟ, καλώντας σας να παραστείτε ενώπιόν μας, κατά την εκδίκασή της."

ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: "Κατόπιν των υπ’ αριθ. πρωτ. 764 και 765/10-2-2020 καταγγελιών – προσφυγών σας, σας ενημερώνουμε ότι η εκδίκαση των υποθέσεων που φέρονται ενώπιον μας με την από 27-1-2020 Έκθεση/Πόρισμα της Επιτροπής Επαγγελματικού Αθλητισμού, προσδιορίσθηκε κατά την ημερομηνία της 17ης-2-2020, ημέρα Δευτέρα, και ώρα 9:30.

Στοιχεία για τον αγώνα:
Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ
Ομάδες:
Παναθηναϊκός, ΠΑΟΚ

Σχόλια:

[+]  teogreek 11/2/2020 19:33
RANGER-4 11/2/2020 19:48

ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΥΠΟΠΤΟ Ο ΠΑΟΚ ΚΑΙ Η ΞΑΝΘΗ ΤΟΤΕ ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ΜΕ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΥΠΟΠΤΟ ΚΑΙ ΑΘΩΩΘΟΥΝ, ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΙΜΩΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΚΟΦΑΝΤΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ; ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ;

blackkostas 11/2/2020 20:42

ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!! Ο ΤΡΙΤΟΣ ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΜΠΑΤΖΑΝΑΚΗ ΤΟΥ ΣΑΒΒΙΔΗ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΚΟΝΤΑ!!!!!

Tasosmangas 11/2/2020 21:01

Paokakia synexiste to klama

Tasosmangas 11/2/2020 21:01

Goustaroume leme

Tasosmangas 11/2/2020 21:01

Milame gia trela gousta

Gillian 11/2/2020 21:30

Τα λέμε την Τρίτη πονεμένα όλα σας. Θέλω πολύ να δω τι θα λέτε αν αθωωθεί ο ΠΑΟΚ. Δεν νομίζω το σκεπτικό σας να είναι ή υποβιβασμός ή παράνομα αθωώθηκε.

Morpheus 12/2/2020 23:46

TO THEMA EINAI OTI OI GAYROI TOU PEIRAIA KAI THS ATHINAS EINAI AKRIVWS TO IDIO OTI VLEPOUME STIS ANAKOINWSEIS TOU GAYROU TA IDIA GRAFEI KAI O TEOGREEK ANTI NA KATALAVEI TO KOROIDO OTI POULAEI PAPA STOUS GAYROUS GIA NA MHN KLAINE OTAN THA MEINOUN ATITLOI TA PISTEUEI KAI O IDIOS XAXAXAXA OTI THELEI TOUS KANEI O VAGGELAS... LOGW KOMINH,PONTIKH KAI DIKASTWN THS EPO EKLEPSES TO PRWTATHLHMA STA XARTIA MHN VALW KAI TOUS ALLOUS DIAITHTES POU SE VOHTHISAN AKOMA KAI FETOS EIDIKA STO DERBY METAKSY MAS EIDAME NA SAS KANEI TERASTIO DWRO KANONIKA TO AEKAKI THA EPREPE NA EINAI STO -14 KAI POIOS KSEREI PELATAKIA POSO THA FTASEI H DIAFORA MAS!!!!

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.
Γιουρόπα Λιγκ: Θρίαμβος για Γουλβς, μεγάλη ανατροπή η Ρέιντζερς (video)
21/02/2020 00:37
Γιουρόπα Λιγκ: Θρίαμβος για Γουλβς, μεγάλη ανατροπή η Ρέιντζερς (video)
Ολυμπιακός-Άρσεναλ: 0-1: Λύγισαν στο 81' οι ερυθρόλευκοι (vid)
21/02/2020 00:11
Ολυμπιακός-Άρσεναλ: 0-1: Λύγισαν στο 81' οι ερυθρόλευκοι (vid)
ΠΑΟΚ: «Οι σεναριογράφοι χρειάζονται μήνες για να καταλήξουν σε τέτοιο παραμύθι»
10/02/2020 18:30
ΠΑΟΚ: «Οι σεναριογράφοι χρειάζονται μήνες για να καταλήξουν σε τέτοιο παραμύθι»
Κερδίστε 1 διπλή πρόσκληση VIP για τον αγώνα Άρης-ΑΕΚ την Κυριακή 16/2!
10/02/2020 16:46
Κερδίστε 1 διπλή πρόσκληση VIP για τον αγώνα Άρης-ΑΕΚ την Κυριακή 16/2!
Στη Λίγκα το σκεπτικό της ΕΕΑ για ΠΑΟΚ-Ξάνθη, ορίζεται δικάσιμος
10/02/2020 15:55
Στη Λίγκα το σκεπτικό της ΕΕΑ για ΠΑΟΚ-Ξάνθη, ορίζεται δικάσιμος
Κύπελλο Ελλάδας: Ο Ιταλός Μίκαελ Φάμπρι στο Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ