Παναθηναϊκός: «Κάτι πολύ λάθος συμβαίνει για να χάνεται κόσμος επειδή έβρεξε»

Παναθηναϊκός: «Κάτι πολύ λάθος συμβαίνει για να χάνεται κόσμος επειδή έβρεξε»



Η ΠΑΕ Παναθηναϊκός με ανάρτηση στο twitter σχολίασε τις δραματικές συνέπειες που υπήρξαν από τις πλημμύρες στην Αττική.

Αυξάνεται διαρκώς ο τραγικός απολογισμός των φονικών πλημμυρών που προκάλεσε η νεροποντή σε Νέα Πέραμο, Μαγούλα και Μάνδρα Αττικής. Δεκατέσσερις νεκροί, δεκατρείς τραυματίες και ανυπολόγιστες καταστροφές είναι ο μέχρι στιγμής απολογισμός από τις πλημμύρες.

«Κάτι πολύ λάθος πρέπει να συμβαίνει για να χάνεται τόσος κόσμος εν έτει 2017 επειδή έβρεξε!!! Ολοι στο πλευρό των οικογενειών των θυμάτων», έγραψε στο twitter ο Παναθηναϊκός.




Σχολιασμός

13 σχόλια:

στις 15/11/2017 19:38
και εγώ απορώ....

στις 15/11/2017 19:39
Κατι πολυ λαθος ειχε συμβει τοσα χρονια που κυβερνουσαν νδ και πασοκ κ. Αφραγκουζε.

στις 15/11/2017 20:01
ο αφραγκουζος μαλων ειναι

στις 15/11/2017 20:57
Πουτάνα Δούρου να δίνεις 20 μύρια σε λαθρέμπορο για να φτιάξει γήπεδο ξέρεις,για να φτιάξει η περιφέρεια κανά αντιπλημμυρικό όμως δεν δίνεις.

14 νεκροί επειδή έριξε μια βροχή και ούτε μια παραίτηση.Τσίπα μηδέν...

στις 15/11/2017 22:03
bluepride ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΦΙΛΕ ή ΤΑ ΛΕΣ ΟΠΩΣ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ.ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥΣΕ ΑΥΤΟ: ΤΑ 20 ΜΥΡΙΑ ΤΗΣ ΔΟΥΡΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΕΙΟΠΟΙΗΣΗ.ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΣΤΗΝ ΓΥΡΩ ΠΕΡΙΟΧΗ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΟΡΦΗ.ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΤΑ 20 ΜΥΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΩΝ ΓΥΡΩ ΔΡΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΕΙΟΠΟΙΗΣΗ.ΑΝ ΕΙΣΟΥΝ ΓΑΒΡΟΣ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΚΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙΣ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΓΑΒΡΟΙ ΕΧΟΥΝ IQ ΜΠΙΦΤΕΚΙΟΥ.

[+]  lazaros66 στις 15/11/2017 23:03

στις 15/11/2017 23:23
Μαθε ρε αλβανε να γραφεις ελληνικα

[+]  beavis στις 16/11/2017 00:14

[+]  IMPASSE στις 16/11/2017 00:19

στις 16/11/2017 07:37
ΡΕ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ

kastriths

gamblingman ή καβλιμαν

bet_maker. ή Μπέτ φλεικερ

NORWICH ή Ιπσουιτς

mangas01 ή κολοτρυπιδι

lowhigh matri_X tyropita ή ζαμπονοτυροπιτα salmeida ή σαλμεδα birbiham1980 moyrtzoyna ή μουτσούνα Αναξιμανδρε καστριτη ή κοπρίτη ή όπως σκατα σε λένε με τα 300 προφίλ ......... ΤΡΑΒΑ ΓΑΜΗΣΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΚΥΛΟ. Μέχρι εκεί σε εχω

στις 16/11/2017 07:40
Κοπρίτη μπενυ χιλ τις φαπες τις ξέχασες

στις 16/11/2017 10:22
BLUE PRIDE NA PETHANEIS HMIMATHH.

στις 16/11/2017 14:44
χαχαχαχαχαχα πρωτοτυπησες σημερα argiman μας εγραψες πραγματα που δεν μας εχεις ξαναπει...χαχαχαχαχαχααχα υπερτατη διανοια ο argi

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.