Λουτσέσκου: «Oταν παίζουμε στην Αθήνα δεν έχουμε σωστή προσέγγιση»

Λουτσέσκου: «Oταν παίζουμε στην Αθήνα δεν έχουμε σωστή προσέγγιση»

Αφορά τον αγώνα ΠΑΟΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ


Στη κακή νοοτροπία του ΠΑΟΚ όταν αγωνίζεται στην Αθήνα στάθηκε ο Ραζβάν Λουτσέσκου, ο οποίος τόνισε πως η ΑΕΚ έκανε μια ευκαιρία σ' όλο το ματς αλλά έπαιξε πιο έξυπνα.

Αναλυτικά όσα είπε ο Ρουμάνος τεχνικός στην κάμερα της Nova:

«Η ΑΕΚ κέρδισε 1-0, δεν ξέρω τι να πω, όταν βρισκόμαστε στην Αθήνα δεν έχουμε σωστή προσέγγιση να αντιμετωπίσουμε τα παιχνίδια. Σε κάθε περίπτωση η ΑΕΚ έπαιξε έξυπνα, δεν τα παράτησε όταν έμεινε με δέκα παίκτες, σκόραρε και από εκεί και πέρα εμείς πήραμε κόκκινη και έγιναν και για εμάς πολύ δύσκολα τα δεδομένα. Η ΑΕΚ εκτός του γκολ δεν έκανε ευκαιρία, εμείς κάναμε τρεις. Τη διαφορά έκανε ο έξυπνος τρόπος που έπαιξε η ΑΕΚ».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΟΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.373.857.002.001.5511.152.48
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.821.987.002.151.45
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.751.703.6030.00

Σχολιασμός

12 σχόλια:

στις 05/11/2017 22:03
Την διαφορά την κάνει ο χαζός αμυντικός τρόπος που στήνεις την ομάδα σου εσύ.

στις 05/11/2017 22:26
Άντε πάλι, έκανε το καθήκον του ο Ρώσος στον κολλητό του τίγρη!!!Και πάνω στην τούμπα 1-0 υπέρ ΜΠΑΟΚ με ξύλο μεταξύ των παιχτών για να θολώνουν τα νέρα!!!Α ρε αλλαξοκωλίες που κάνουν τα φιλαράκια!!!!Μένει να δούμε τώρα πως θα σώσουν κ τους κολλητούς πλατανιά, Λαμία,λάρισα...για να ολοκληρωθεί η εξυγείανση!!!

στις 05/11/2017 22:28
Κομπλεξ λεγεται Λουτσεσκου ;)

στις 05/11/2017 22:33
Τι κόμπλεξ έχουν έντεκα γυρολόγοι, έντεκα μισθοφόροι από όλα τα μήκη και πλάτη της γης; Λες να νοιώθουν δέος στο άκουσμα της Αθήνας; Χεσμένα τα έχουν όλα. Ήρθαν να πάρουν φράγκα και καμιά καλή μεταγραφή, αν τους κάτσει. Το πρόβλημα είναι το αντιποδόσφαιρο που παίζει ο ΠΑΟΚ έτσι όπως τον στήνει ο Λουτσέσκου. Καμία σχέση με το θεαματικό παιχνίδι που έκανε πέρσι με τον Ίβιτς.

στις 05/11/2017 23:07
και η λαρισα και η λειβαδια στην αθηνα ειναι;

στις 05/11/2017 23:24
Μπραβο στην Αεκ. Παλικαρίσια κ στα ισια. Επαιξε μπαλα κ το πηρε κ αν δεν ετρωγε κοκκινη θα ειχε τριμπαλο. Ο Παοκ κατεβηκε εκδρομη με το σχολικο. Καλα να παθουμε. Παοκτσης.

στις 06/11/2017 01:07
Γιατι; Διοτι υπαρχει ενας νομος της φυσικης ο οποιος λεει: "οταν ο παοκ περναει τα τεμπη τοτε η φαπα παει συννεφο"

στις 06/11/2017 13:35
με 2 λογια οταν ερχεσται αθηνα και παιζετε με οσφπ παο και αεκ ειστε χεσμενοι και τρωτε πουτσες αυτο θελετε να μας πειτε ? χαχαχαχαχαχαχα

στις 06/11/2017 15:05
ΠΑΟΚαρα δυστηχως μια ζωη τριτοτεταρτος θα εισαι, περα απο τα ντερμπυ, οταν χανεις βαθμους στις πουτσοομαδες τυπου Λαρισσα,Λειβαδια,Απολλων Σμυρνης και κατι περσινα εντος με Ξανθη, ΠΑΣ και την ανατροπη με ατρομητο ξεχνα τα και τα πρωταθληματα και τα μεγαλα λογια πριν τα ντερμπυ

στις 06/11/2017 15:46
Ante re komplexije ntavatzh!!!proponiths ths dekaras eisai

στις 06/11/2017 16:40
Η ΑΕΚ επαιξε εξυπνα ... εσυ να δουμε ποτε θα παιξεις εξυπνα, μαλακα Λουτσεσκου.

στις 06/11/2017 17:23
Εδω θα γράψει ο αναξιμανδρος οσονούπω

Ουστ γελοτοποιέ γελαδι

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.