Με αρκετές απουσίες στην Βαρκελώνη ο Ολυμπιακός

Με αρκετές απουσίες στην Βαρκελώνη ο Ολυμπιακός



Με αρκετές απουσίες θα ταξιδέψει στη Βαρκελώνη ο Ολυμπιακός, καθώς ο Τάκης Λεμονής άφησε εκτός τους τραυματίες Εμενίκε, Σεμπά, Μπεν αλλά και τον Φιγκέιρας, ο οποίος πληρώνει τις κακές του εμφανίσεις. Επέστρεψε ο Ζιλέ.

Ο Ολυμπιακός ανακοίνωσε την αποστολή για το ματς της Τετάρτης (18/10) με την Μπαρτσελόνα στο Καμπ Νου.

Ο Εμενίκε δεν κατάφερε να προπονηθεί ούτε σήμερα και τέθηκε εκτός, ενώ ο Σεμπά ένιωσε κάποιες ενοχλήσεις και αποκλείστηκε από την αποστολή. Από την άλλη, ο Φιγκέιρας «κόπηκε» για αγωνιστικούς λόγους μετά την απογοητευτική του εμφάνιση στη Νέα Σμύρνη, ενώ μη διαθέσιμος παραμένει και ο τραυματίας Μπεν.

Μάλιστα, με δεδομένο ότι ο Καρίμ Ανσαριφάρντ δεν έχει δηλωθεί στην ευρωπαϊκή λίστα, ο Ολυμπιακός πάει στο «Καμπ Νου» με μοναδικό φορ τον Τζούρτζεβιτς. Εκτός έμειναν και οι Σισέ, Μίλιτς, ενώ οι Βούκοβιτς και Ζιλέ συμπεριλήφθηκαν στην αποστολή, με τον τελευταίο να συμμετέχει για πρώτη φορά από την ημέρα που ανέλαβε ξανά ο Τάκης Λεμονής.

Την αποστολή που ανακοινώθηκε από τους Πειραιώτες, απαρτίζουν οι:


Ανδρούτσος, Μποτία, Καρσελά, Χουτεσιώτης, Τζούρτζεβιτς, Ελαμπντελαουί, Ένγκελς, Φορτούνης, Ζιλέ, Καπίνο, Κούτρης, Μάριν, Νικολάου, Οτζίτζα, Πάρντο, Προτό, Ρομαό, Ταχτσίδης, Βούκοβιτς, Ζντιέλαρ.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.0811.5025.001.123.90117.88
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.204.0014.501.901.60
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
9.002.752.005.75

Σχολιασμός

19 σχόλια:

στις 16/10/2017 18:19
Quiz της εβδομάδας:

Με πόσα γκολ διαφορά, θα πανηγυρίζει ο οσφπ την ήττα από Barca?

στις 16/10/2017 18:46
χαχαχαχαχαχαχχα τα ειπε ολα ο φιλος επανω

στις 16/10/2017 18:47
κανα 3/4 - 0 θα ληξει λογω διαφοριας της μπαρτσα και θα το χαιρονται

στις 16/10/2017 18:47
αδιαφοριας *

στις 16/10/2017 20:11
Θα γλιτώσει τον διασυρμό η Μπαρτσελόνα!

στις 16/10/2017 20:17
Καταλαβα αντι για 7 14 θα φανε χαχα

στις 16/10/2017 20:50
ο βαλβερδε θα σταματησει την ομαδα του στο 3-0 πιστευω οποτε 3-0 η 3-1 σκορ και θα ειναι μια χαρα ολοι....

στις 16/10/2017 20:55
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ kemerios2.Ο ΒΑΛΒΕΡΔΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΛΥΠΗΘΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΣΤΑ 3.ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΣΚΟΡ.ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΧΑΛΑΡΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Η ΜΠΑΡΤΣΑ.

στις 16/10/2017 21:04
Καλα οκ οταν θα ειναι το σκορ 5-0 στο ημιχρονο θα σας πω εγω

στις 16/10/2017 21:15
RE POUTANOSPORE TSIPOUKADORE KITA TO POURDELO SOU TIN LIZERPOUL PENTARAKIA E PENTARAKIA

στις 16/10/2017 21:30
Ο ΠΑΟΚ που παίζει ?

στις 16/10/2017 22:52
lazaros66 ΞΕΚΟΛΟΒΑΡΔΟΥΛΟΓΑΜΗΜΕΝΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΔΕΙΞΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΑ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ like ΜΩΡΗ ΠΟΥΣΤΡΑ.ΘΑ ΤΗΝ ΔΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΕΣΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΟΥΑΡΕΖ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΨΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΣΤΗΝ ΠΑΤΟΥΡΑ ΣΟΥ.ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΝΤΕ ΦΟΡΕΣΕ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΖΑΡΤΙΕΡΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΟ STRING ΚΑΙ ΣΤΗΣΟΥ ΣΤΗΝ ΣΥΓΓΡΟΥ.ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ Ο ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΣ ΕΠΙΒΗΤΟΡΑΣ ΣΟΥ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΡΕΧΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ ΜΩΡΗ ΛΙΝΑΤΣΑΑΑΑ!

στις 16/10/2017 23:44
Χωρίς Σεμπά ε? Πάμε να το παλέψουμε ρε!!!

στις 16/10/2017 23:53
vre paidia ti na pw makari na liksei 2/0 mono alla duskolo to kovo

στις 17/10/2017 00:58
4-0και ολα μια χαρα

στις 17/10/2017 10:52
γιατι ειχε ελπιδες αν ηταν πλήρεις?χαχαχαχα

στις 17/10/2017 15:00
PENTARAKIA PENTARAKIA PENTARAKIA TSIPOKADORE KOLA PENTE

στις 17/10/2017 16:45
O valverde tha stamathsei!!o messi omws me 2 agones me gayro tha vgei prwtos skorer ;)

στις 17/10/2017 16:47
Lazaros66?polu fapa k troll trws!!xaras sto karpazokefali s alvane !!!mouaxaxxaxa

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.